Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

dar siaip norejau paklausti, kiek mazdaug sunaudojot ampulyciu su placenta, kol pamatet/pajautet rezultata? g.gif
Atsakyti
as sunaudojaui 10 kas antra diena itininejau i saknis,o dabar profilaktiskai karta par savaite.
Atsakyti
vakar pabaigiau savo Lakme ampules nuo plauku slinkimo.. is viso sunaudojau 8 ampules.. na pristabde slinkima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrul @ 2008 08 12, 13:32)
dar siaip norejau paklausti, kiek mazdaug sunaudojot ampulyciu su placenta, kol pamatet/pajautet rezultata?  g.gif


As kas antra diena plaunu galva, tai 2 savaites jau naudoju - plauku saknys purios pasidare, plaukai lankstus rolleyes.gif
Atsakyti
Naudojau vichy vyrams,jos stipresnes,man patiko.jau bandziau pora kursu.tiesa,iki nestumo .
Atsakyti
Girdejau galima tų wichy ampulių atsisųsti iš interneto, gal žinote kur galėčiau tai rasti?
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 13, 02:07)
As kas antra diena plaunu galva, tai 2 savaites jau naudoju - plauku saknys purios pasidare, plaukai lankstus rolleyes.gif

Norejau paklausti, o jums tas skystis neputoja? nes as stengiuos itrint o galvos oda, jos siek tiek suputoja. O tepat tik plauku saknis ar per visa ilgi? MAn aktualu saknys, nes slenka plaukai.Ar neriebina viso plauko? smile.gif
Atsakyti
Baigiau uzsipirktas ampules su palcenta - 15 berods turejau, tai esu patenkinta - labai paaugo ir purus dbr plaukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniusik5 @ 2008 08 09, 09:35)
As naudoju milkshake ampules... tai labai super  thumbup.gif ir rezultatas jauciasi, veikimo principas idomus  g.gif uztepus ant dregnu plauku jauciu kaip syla plaukai  blink.gif kirpeja sake kad taip vyksta nes galiukai pazeisti...ir nustos taip daryti kai uzgydis plaukucius smile.gif man viso labo pakako vienos dezutes su paskutem ampulem jau nebekaito wink.gif

Kur jas perki,gal pavadinima tikslesni zinai?nes kirpejai skambinau ir apie jokias sylancias ampules negirdejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 08 25, 21:37)
Pries kelis psl rasiau - is "eurokos" kur prie kasos sudetos smile.gif


o plauku prie saknu neriebino? nes man tai, atrodo, kaip neplauti po tu ampoliu g.gif O balzama reikia deti po sampuno ir pries ampoles?
Atsakyti
Noreciau paklausti tu merginu, kurios naudojo Placentos ampules plaukams, ar pastebejot, kad jos yra dvieju rusiu?Vienakart pirkau (cia Eurokose) tai buvo po 10ml. ampole ir placenta pagal sudeti gal trecia is eiles. Vakar pirkau ogi ziuriu po 6ml. , bet placenta sudety eina pirmu nr. Tose kur po 10ml. lyg dar dilgeles iejo sudetin.KAzin kurios geresnes?
Atsakyti
Dbr vel prisipirkau ampoliu is "eurokos", nes akcija - po 1,55 biggrin.gif "Evelon" - ju skystis kiek riebesnis, bet man patinka. O "placenta" kad skirtusi nepastebejau g.gif Man nuo ju saknys per pora savaiciu dazytu plauku ataugo ax.gif
Atsakyti