Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 09 16, 20:50)
as sunaudojus esu dvi dezutes lakme tu shock ampoliu nuo plauku slinkimo. na tikrai sumazino slinkima, bet nustojus naudoti po kazkiek laiko vel slinkt pradejo  g.gif  siaip kaina labai kandziojas ju, o dar kai pabrango visa lakmes produkcija, tai isvis  doh.gif   snd nusipirkau ampoliu apteka agafiji dezute, bandysiu su sitom mazint   ax.gif

as ir dbr babuskos agafijos nusipirkau su pipiru. vienam kartui man vieju ampuliu reikia.ar tu issiverti su viena? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 18 rugsėjo 2008 - 13:04
QUOTE(Taniusik5 @ 2008 09 18, 14:02)
na jos paprasciausios milk shake ampules yra tik vienos rusies...

yra dviejų - atstatančios ir nuo slinkimo mirksiukas.gif
Atsakyti
aš ir visai neseniai įsigijau tų ampolyčių su placenta iš eurokos na jos tikrai thumbup.gif plaukučiai tampa švelnūs ir šiaip atsigauna...tikiuosi kad ir nuo slinkimo padės ax.gif na čia merginos skundėsi, kad vargsta su tom ampolytėm kai jas reikia nulaužti tai pasidalinsiu savo patirtim ir pasakysiu kaip aš darau ax.gif tai pasiimu nagų dildę ir nudildinu ampulės viršūnę ir darbas baigtas, be jokio kraujo praliejimo thumbup.gif
Atsakyti
mergos, kurios naudojot ampoles "aptecka agafiji", ar matosi kokie rezultatai?ar padeda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2008 09 21, 16:46)
aš ir visai neseniai įsigijau tų ampolyčių su placenta iš eurokos na jos tikrai thumbup.gif plaukučiai tampa švelnūs ir šiaip atsigauna...tikiuosi kad ir nuo slinkimo padės ax.gif na  čia merginos skundėsi, kad vargsta su tom ampolytėm kai jas reikia nulaužti tai pasidalinsiu savo patirtim ir pasakysiu kaip aš darau ax.gif tai pasiimu nagų dildę ir nudildinu ampulės viršūnę ir darbas baigtas, be jokio kraujo praliejimo thumbup.gif

kazkaip per dantis eina vien pagalvojus apie toki buda blink.gif , as tai irgi ranksluosciu atidarau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 18, 14:04)
yra dviejų - atstatančios ir nuo slinkimo  mirksiukas.gif


na va. tai kurias ji perka tegu pasako?smile.gif ir kur?
Atsakyti
Nusipirkau Milk Shake atstatančias ampulės - gėris wub.gif Sunaudojau dar tik dvi (iš 8), bet jau matau ir jaučiu rezultatą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 21, 21:57)
Nusipirkau Milk Shake atstatančias ampulės - gėris  wub.gif  Sunaudojau dar tik dvi (iš 8), bet jau matau  ir jaučiu rezultatą  wub.gif


kokias,kur?
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 21, 21:57)
Nusipirkau Milk Shake atstatančias ampulės - gėris  wub.gif  Sunaudojau dar tik dvi (iš 8), bet jau matau  ir jaučiu rezultatą  wub.gif



o rezultatas koks? bigsmile.gif as naudoju ampules, sunaudojau is 10 - 5, bet kaz jausciau ypatinga rezultata - nepasakyciau, arba tiesiog nzn, koks jis turi buti biggrin.gif tik tiek, kad jau rasiau, kad puikiai nuima galvos skausma tie eteriniai aliejai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 09 21, 22:38)
kokias,kur?


va tokios

user posted image Pirkau pas savo kirpėją ax.gif
QUOTE(Glamor @ 2008 09 21, 23:07)
o rezultatas koks? bigsmile.gif as naudoju ampules, sunaudojau is 10  - 5, bet kaz jausciau ypatinga rezultata - nepasakyciau, arba tiesiog nzn, koks jis turi buti biggrin.gif tik tiek, kad jau rasiau, kad puikiai nuima galvos skausma tie eteriniai aliejai biggrin.gif

rezultatas - normalūs plaukai biggrin.gif Manieji buvo šiurkštūs, vėlėsi, sausi, o dabar net nepalyginsi, švelnučiai, nebesivelia, glotnesni, net slinkimas sumažėjo, žodžiu esu 100 proc. patenkinta wub.gif O tu irgi šitas naudojai?
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 22, 23:27)
aš iš Klaipėdos  4u.gif



o cia tos sildancios,kur tu pirkai?
kaip jas naudoji?
bent is to gal sugebesiu nupasakoti kirpejai,apie butent kurias ampules kalbu:)
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 18, 14:04)
as ir dbr babuskos agafijos nusipirkau su pipiru. vienam kartui man vieju ampuliu reikia.ar tu issiverti su viena? blush2.gif



as su viena issiverciu, tepu tik i saknis, ne i visus plaukus ax.gif
kaip tau efektas, jauciasi kas ? man tai nzn, nelabai kotais g.gif
Atsakyti