Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(Vover@ @ 2011 10 04, 12:06)
Na taip, arbatytem.. sunkiai mums sekasi draugauti su vandeniu sad.gif
SIaip esu labai pries antibiotikus, dukra pastoviai serga bronchitu, gydytojai visad skiria antibiotikus, as niekad neduodu ju, bet si karta nepavyko kitaip pasveikti. gal dar patartumet, gal ka galima naudot is koralinio esant bronchitui?

Esant bronchito pirmiems simptomams,labai efektyvu zoliu misinys Nr3,kapsule isberiame i karsta vandenuka ir girdome,galima paskaninti medumi.Esant temperaturai Poudarko ja vartoti kaip ir Nr3 istirpinta. 20 min pries valgi ar gerima i gerklyte ar i nosyte(ypac esant slogai) purksti Silver-max. Ir prie visko kuo daugiau coral vandenuko.Jo stipresne koncentracija galima gerti esant pirmiems persalimo simptomamams. Sultys jei jos nenaturalios ir ivairios pirktines arbateles ( isskyrus vaistazolines) tai puikiausia terpe daugintis virusams.Ir esant skysciu trukumui jos nepades.
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 10 04, 11:37)
Zarnynas yra svarbiausias organas,tad pagerejus jo darbui,turetu pagereti.Tikriausiai dukryte vietoj vandenuko girdet arbatytem ir sultytem. ax.gif
Dazniausia uzkietejimu priezastis, skysciu trukumas.Duokit gerti kuo daugiau silto koralinio vandenuko,daznai nedideiais kiekiais.Ir jei turit po 1/3 tabletes Cascara Sagrada.Ja taip pat duokite istirpinta vandenuke.
O del visu isberimu reiketu padekoti antibiotikams.Taip suregavo organizmas i perdidele ju doze.

O man atrodo, kad pas mergaite nuo antibiotiku issivyste disbakterioze, todel ir isbere. Pas mano sunu tas pats, kai geria bakterijas, zarnynas susitvarko ir berimai dingsta.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2011 10 04, 13:08)
O man atrodo, kad pas mergaite nuo antibiotiku issivyste disbakterioze, todel ir isbere. Pas mano sunu tas pats, kai geria bakterijas, zarnynas susitvarko ir berimai dingsta.

Jeigu jus galvojat,kad tik bakteriju uztenka,tai esat labai naivi.Nes neisivaizduojat,kad disbakterioze ne tik zarnyne,bet ir kraujyje.O kraujo bakterijom neisvalysit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 04 spalio 2011 - 12:33
Sveikos, gal zinote koks preparatas yra naudingas svorio metimui ir kad neataugtu kg, gal ka pasiulytumete?
Atsakyti
QUOTE(mergicka393 @ 2011 10 05, 14:15)
Sveikos, gal zinote koks preparatas yra naudingas svorio metimui ir kad neataugtu kg, gal ka pasiulytumete?

Svorio metimui pirmiausia reikia valios.Gydymosi tikslais teko gerti Colovada,o pries tai atsisakyti kai kuriu maisto produktu.Tad nuo dietos pries colovada ir po jos netekau virs 10kg,apimtys sumazejo po 7 cm.
Tad gal ir jums tiktu. ax.gif
Atsakyti
Laba diena
Noreciau labiau patyrusių forumiečių konsultacijos ax.gif turiu cesnako kapsuliu pakuote. Zinau, kad cesnakas eina nuo kirmeliu, bet gal galima ji vartoti ir persalimo ligu profilaktikai, vis gi sezonas ateina... jei galima, tai kaip reiktu vartoti suaugusiam?
is anskto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2011 10 12, 13:03)
Laba diena
Noreciau labiau patyrusių forumiečių konsultacijos ax.gif  turiu cesnako kapsuliu pakuote. Zinau, kad cesnakas eina nuo kirmeliu, bet gal galima ji vartoti ir persalimo ligu profilaktikai, vis gi sezonas ateina... jei galima, tai kaip reiktu vartoti suaugusiam?
is anskto aciu  4u.gif

teisingai mastote dar jis tinkamas esant hipertonijai,aterosklerozes profilaktikai,nuo viduriu putimo,nes stabdo rugimo procesa zarnyne.
Profilaktine doze parasyta ant buteliuko,gydymo tikslams ji didinama.
Atsakyti
Laba diena,
O kaip sužinot kainas? tarkim mane domina Silver - Max. Bet aš niekur nerandu internete kainų.
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 10 17, 15:55)
Laba diena,
O kaip sužinot kainas? tarkim mane domina Silver - Max. Bet aš niekur nerandu internete kainų.

Ju kainas mato tik prisijunge prie sistemos klubo nariai,turintys ID numeriuka.
Atsakyti
QUOTE(LaPassion @ 2011 10 17, 15:55)
Laba diena,
O kaip sužinot kainas? tarkim mane domina Silver - Max. Bet aš niekur nerandu internete kainų.

Neseniai pirkau, mokejau 45 Lt. Tokia kaina klubo nariams.
Atsakyti
Sveiki,

Vieni nori numesti svorio, o man aktualu priaugti. Kokie produktai galėtų pagelbėti?
Atsakyti
QUOTE(Buja @ 2011 10 18, 11:52)
Sveiki,

Vieni nori numesti svorio, o man aktualu priaugti. Kokie produktai galėtų pagelbėti?

Manau,kad turetu pagelbeti baltymu gerimas Coral Shake. ax.gif
Atsakyti