Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

QUOTE(sindi @ 2009 01 14, 19:01)
nu gal cia truputi kitoks-pas mane ant pakelio uzrasyta-coral mine,ten yra vienam pakelyje 10 mazu pakeliu i 1.5 litro vandens dedi 1pakeliuka ir per diena reikia isgerti,kaip sake tai koralinis vanduo prisotintas mineralu ir koralinio kalcio

Pas mane parasyta Alka- mine, bet irgi pakeliais, po 6. Man atrodo pavadinimas tik pakeistas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringiux: 15 sausio 2009 - 09:23
QUOTE(Neringiux @ 2009 01 14, 10:07)
Man labai pagelbsti kai kabinasi liga, pasidarau koncentruota, isgeriu ir per pusdieni dingsta kosuliai, bloga savijauta. Kaip suprantu trijuose pakeliuose yra po 6 paketukus koralu. Tai gana daug, turetu uztekti metams.



drinks_cheers.gif Man irgi padeda koncentruotas, jei kas kabinasi, o ir siaip gerai panaudoti-atstato sarmu ir rugsciu pusiausvyra organizme, nes jei organizmas uzrugstintas padaugeja salygu veziui vystytis
Atsakyti
ankciau vadinosi alka mine, o dabar tas pats produktas vadinasi coral mine - nauja pakuote - naujas pavadinimas biggrin.gif bet turinys identishkas tik tam coral mine dabar pakuoja po 10 paketeliu berods, o alka mine buvo po 5... jei gerai prisimenu... g.gif
Atsakyti
As taip pat valiau organizma su colo vada ir rezultatas tikrai labai gerai, ir energijos daugiau atsirado ir darbingesne pasijauciau smile.gif siaip ji dar labai gerai jeigu kas svori meta, su tuo moliu kuri geri 4 dienas is zarnyno pasalinamos visos negeros medziagos, kurios kaupiasi ant sieneliu.

O koralini vandeni gere mano mama po labai sunkios ligos, tai visi labai stebejosi, nes organizmas super greit atsistate be jokiu papildomu chemiju ir pan.

Man asmeniskai labai patinka sios firmos gaminiai visa seima nuolat naudojam, Brangu, bet kai pagalvoji verta investuoti i savo sveikata, nes paskui daugiau teks isleisti gydantis.

Atsakyti
Gal galit kas nors placiau papasakoti apie COLO VADA PLUS. Nusipirkau, bet nezinau kaip vartoti, kaip maitintis ja vartojant. Tik girdejau, kad ji isplauna is organizmo visa bruda. As geriu kontraceptines tabletes, negi ir jas isplaus g.gif Kad nepastociau po to doh.gif
Atsakyti
na pasidalinsiu ir as patirtim ax.gif geriau as ir colo-vada ir begales papildu doh.gif
ispradziu,nesitikejau,kad stebuklingai pades...na bet galvoju tiek laiko kentejau,tai isbandysiu ir dar menesiuka pakentesiu.ir geriau papildus,ruosiausi valymui.na ir ka manot?ir as begerdama ta moli ir vemiau ir ko tik nebuvo doh.gif tai vietoj 4 dienu geriau 14 dienu doh.gif nes man tulzis atmete moli,tai mazesnem dozem geriau.na ir ka,tustinantis tikrai pati savo aki maciau,kaip isejo ismatos su kazkokiom gleivem ir tokiom kaip plevem blink.gif vos neapsivemiau biggrin.gif na ir rezultatas man istikruju pasijaute...tikrai jauciau pagerejima mirksiukas.gif
beje,mano drauges sese valesi,nepatikesit ,,iskakojo'' kaspinuoti dideli(kirmina) : unsure.gif
na nedarau reklamos,bet istikruju,manau verta pabandyt,jei netikit,kad pades,tai bent jau tikrai ir nepakenks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantuke33: 19 vasario 2009 - 01:25
o čia tikrai taip visoms padėjo? aš ir gal norėčiau išbandyt ax.gif tik gal negalima maitinant
Atsakyti
mergaites,o tai jus iskart geriat ta colo-vada?man tai pvz reikejo dar dvi savaites ruost tam organizma g.gif gydytoja prisake g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 02 19, 13:43)
o čia tikrai taip visoms padėjo? aš ir gal norėčiau išbandyt  ax.gif  tik gal negalima maitinant

Maitinant negalima vartoti colo vados.

QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 02 19, 13:44)
mergaites,o tai jus iskart geriat ta colo-vada?man tai pvz reikejo dar dvi savaites ruost tam organizma  g.gif  gydytoja prisake  g.gif

As kaip suprantu tai pirmas septynias dienas geriant tabletes, organizmas ruosiamas valymui, visokie brudai pamazu slenka zemyn i zarnyna, o kai nieko nebevalgai, tuomet yra valomas zarnynas.
Kiek pas mane brudo isejo doh.gif unsure.gif Nemaniau, kad nesiojausi savyje tiek sh...
Atsakyti
del organizmo paruoshimo valymui tai kiek zhinau min 2 savaites reikia koralini vandeni gerti.
Papildyta:
QUOTE(Neringiux @ 2009 02 19, 14:59)

Kiek pas mane brudo isejo doh.gif  unsure.gif Nemaniau, kad nesiojausi savyje tiek sh...

biggrin.gif vadinasi ash labai teisingai gyvenau ir teisingai maitinausi ir gyvenau tiesiog sterilioj aplinkoj, nes apart shleikshtulio priesh ir po ti molio gerimo, niekas nepasikeite... ishejo nei daugiau nei manzhiau negu priesh kolovada smile.gif o kai ta moli prisimenu, tai net dabar supykina....
antro tokio terorizmo akto neishgyvenchiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2009 02 19, 14:59)
Maitinant negalima vartoti colo vados.
As kaip suprantu tai pirmas septynias dienas geriant tabletes, organizmas ruosiamas valymui, visokie brudai pamazu slenka zemyn i zarnyna, o kai nieko nebevalgai, tuomet yra valomas zarnynas.
Kiek pas mane brudo isejo doh.gif  unsure.gif Nemaniau, kad nesiojausi savyje tiek sh...

na as suprantu.colo-vados pirmas etapas yra septyniu dienu,bet man dar pries tas dienas reikejo organizma ruost visokiais papildais g.gif cia gal del to,kad mano organizmas buvo nusilpes g.gif beje,as neistveriau keturias dienas nevalgius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantuke33: 19 vasario 2009 - 23:56
QUOTE(kuskusas @ 2009 02 19, 19:23)
del organizmo paruoshimo valymui tai kiek zhinau min 2 savaites reikia koralini vandeni gerti.
Papildyta:

biggrin.gif  vadinasi ash labai teisingai gyvenau ir teisingai maitinausi ir gyvenau tiesiog sterilioj aplinkoj, nes apart shleikshtulio priesh ir po ti molio gerimo, niekas nepasikeite... ishejo nei daugiau nei manzhiau negu priesh kolovada smile.gif o kai ta moli prisimenu, tai net dabar supykina....
antro tokio terorizmo akto neishgyvenchiau verysad.gif

biggrin.gif Nuo molio mane irgi pykino, abejojo ar dar kada nors gersiu, nes vien prisiminus ji pradeda pykinti. doh.gif

QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 02 19, 23:54)
na as suprantu.colo-vados pirmas etapas yra septyniu dienu,bet man dar pries tas dienas reikejo organizma ruost visokiais papildais  g.gif  cia gal del to,kad mano organizmas buvo nusilpes  g.gif beje,as neistveriau keturias dienas nevalgius  biggrin.gif

Ar neskaudejo skrandzio uzvalgius anksciau laiko?
Atsakyti