Įkraunama...
Įkraunama...

Koralinis (koralais išvalytas) vanduo

O man idomu ar issivalius reikia pakeisti gyvenimo buda? Kiek laiko islieka rezultatas?

Nes nesinori, kad efektyvumas jaustusi tik tol kol valaisi. Ar gal yra kokiu rekomendaciju kas kiek laiko pakartot ta programa?
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2009 02 20, 09:36)
biggrin.gif Nuo molio mane irgi pykino, abejojo ar dar kada nors gersiu, nes vien prisiminus ji pradeda pykinti. doh.gif
Ar neskaudejo skrandzio uzvalgius anksciau laiko?

na schmoll.gif as jau kaip minejau,man moli ne 4 dienas,o 14 dienu reikejo gert doh.gif na bet pas mane buve problemu su tulzim,tai gydytoja sake,kad man tulzis atmete moli g.gif todel geriau mazesnes dozem ax.gif aisku tas visas dienas nevalgiau ko norejau,tik vaisius,darzoves,zuvi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 02 20, 17:22)
O man idomu ar issivalius reikia pakeisti gyvenimo buda? Kiek laiko islieka rezultatas?

Nes nesinori, kad efektyvumas jaustusi tik tol kol valaisi. Ar gal yra kokiu rekomendaciju kas kiek laiko pakartot ta programa?

Tai zinoma reiketu valgyti sveika maista. O organizmo valyma galima kartoti po 6 menesiu.
Atsakyti
O koks nors kitas teigiamas poveikis pasijunta, isskyrus isejusias gleives? Ar padaugeja energijos, pagrazeja oda ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2009 02 21, 20:30)
O koks nors kitas teigiamas poveikis pasijunta, isskyrus isejusias gleives? Ar padaugeja energijos, pagrazeja oda ir pan.?

man asmeniskai tai ligos pozymiai isnyko g.gif pasijutau tokia lengva,zvalesne ir oda tai tikrai paskaistejo ax.gif bet oda gali paskaisteti ir todel kad vandens daug geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano oda irgi pagrazejo, pries tai pastoviai berdavo. Aisku nezinia kaip ilgai dziaugsiuos grazia oda ax.gif Jauciuosi lengva.
Atsakyti
o kas naudojot ta colovada valymo programa, gal galetut cia parasyti sudeti to kapsuliu ir milteliu? rolleyes.gif
Atsakyti
Geras dalykas , as kaip tik pabaigiau organizmo valymo programa "Colovada II" ir geriu vandeni , viena pakiuka uzpilu 4 ltr vandens gaunasi 2 dienom. Tik butina laikyti ji tamsiai , nes kitaip praranda gerasias savybes.
Vaikai geria papildus sios kompanijos , kas irgi patiko tableciu 240 vnt o kaina apie 70.
Ir dar kas gera yra tai vaikams nukirminavimas "Juodojo riesuto lapai" tabletem reikia duoti 2 savaites po 2, padaryti pertrauka 2 sav ir vel pakartoti o kiekis buteliuke 100 tab. kaina apie 30.
Kalcio tabletes su C , D vitamin. taip pat patiko, nes dviejose tabletese visa dienos norma kalcio.

Tiesa valydamasi organizma nukrito 6 kg. tas irgi dziugina (nes jais reikejo atsikratyti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buginta: 27 vasario 2009 - 18:36
mes irgi ta nukirmijima naudojom, bet taip abidna... 2 savaites kankinomes, o paskui ishkart rota virusu susirgom:) tai jau garantuotai nekirmijam:) o del vandens laikymo 2 dienas tai esu girdejus, jog tas smeliukas vandeni "nukenksmina" tik parai... paskui praranda savo savybes...
Atsakyti
QUOTE(kuskusas @ 2009 02 27, 20:02)
mes irgi ta nukirmijima naudojom, bet taip abidna... 2 savaites kankinomes, o paskui ishkart rota virusu susirgom:) tai jau garantuotai nekirmijam:) o del vandens laikymo 2 dienas tai esu girdejus, jog tas smeliukas vandeni  "nukenksmina" tik parai... paskui praranda savo savybes...

Man tai gydytoja sake, kad vandeni reikia isgerti per 8 valandas, nes po 8 valandu dingsta gerosios savybes.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2009 02 28, 12:07)
Man tai gydytoja sake, kad vandeni reikia isgerti per 8 valandas, nes po 8 valandu dingsta gerosios savybes.

vat gal ir taip.... g.gif man irgi kazhkas atminty shmezhuoja 8-10 val. bet pabijojau buti nulinchiuota uzh toki stebuklingo smeliuko veiksmingumo sutrumpinima smile.gif
Atsakyti
Colo-vados aprašymas, kas prašėt (70psl.):

http://www_coral-clu...o/Katalogas.pdf

aš tik prieš mėnesį pradėjau vartot coral-klubo platinamą produkciją, ir visai džiaugiuos, vanduo man patinka bigsmile.gif bet aš vieną paketėlį įmetu į 1,5l vandens ir visa šeimyna geria, pasibaigia vėl pasidarom...

aš kaupiuos colo-vadai, bet bijau,o vdrug nedatrauksiu iki galo blush2.gif

Buginta, ar sunku tas dvi savaites prtempt? O tas molis nėr žiauriai bjaurus? ir dar mane labiausiai domina ką galima valgyt šiuo periodu g.gif

Atsakyti