Įkraunama...
Įkraunama...

Turto deklaravimas

Sveiki. Prašau man paaiškinti tokiu atveju:mano močiūtė žada man padovanoti nemažą pinigų sumą, o tai man dabar reikės deklaruot turtą ir mokėt kažkokį procentą mokesčio? Ačiū.
Atsakyti
Sveikos, papasakokit man tundrai.... blush2.gif

Mes šymet pirkom butą. Tai mus reikės deklaruoti tą sumą - daly kurią sumokėjom grynais pinigais,
ir kur įnešėm į banką už paskolą?
o banko sumą su palūkanom banko, ar be.?

Labai ačiukas 4u.gif
Atsakyti
o kam deklaruoti tą sumą grynais?
Atsakyti
nu tai gal del to, kad musu protinga, tauta baigianti nuvaryti i kapus valstybe zinotu ar tu pinigu nepavogei doh.gif

Merginos o ka man daryt, buvau uzsieny va, nusipirkau zeme ir bijau eit as i ta mokesciu insepkcija, niekur informacijos nerandu ar reiks man ta pajamu skirtuma sumoket ar nea unsure.gif gal kas girdejot? Isaudyciau as ten juos visus jei eiktu sumoket gun_rifle.gif
Atsakyti
[ 4u.gif as nedeklaravau zemes palikimo kitais metais bus galima g.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif
Pardaviau buta, kuris man buvo dovanotas. Ar reikia ji man dabar deklaruoti? g.gif

buciau dekinga jei kuri atsakytu smile.gif
Atsakyti
sveiki.draugai perveda pinigu sumas nedidelias i mano saskaita daznai.na jos nesiekia ne 100 Lt bet susidaro sumos per metus.paziurejau kad jau kokie keli tukstanciai susidare.tai dbr ir galvojau ar neprisikabins kas is kur pas amne tie oinigai saskaitoj? g.gif ar yra gal suma kurios nevirsijant nereikia jokiu mokesciu moketi ir niekas nesikabina del neaiskiu pajamu...aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele111 @ 2008 08 31, 17:15)
sveiki.draugai perveda pinigu sumas nedidelias i mano saskaita daznai.na jos nesiekia ne 100 Lt bet susidaro sumos per metus.paziurejau kad jau kokie keli tukstanciai susidare.tai dbr ir galvojau ar neprisikabins kas is kur pas amne tie oinigai saskaitoj? g.gif  ar yra gal suma kurios nevirsijant nereikia jokiu mokesciu moketi ir niekas nesikabina del neaiskiu pajamu...aciu labai.

man VMI aiškino kad galima gauti per metus 7680Lt papildomų pajamų ir jų neapmokestins. Jei daugiau, tai 15% nuo jų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2009 01 22, 11:29)
man VMI aiškino kad galima gauti per metus 7680Lt papildomų pajamų ir jų neapmokestins. Jei daugiau, tai 15% nuo jų  ax.gif

o sakykit, tas smulkias papildomas pajamas, reikia deklaruoti, ar ne? Ar tokios pajamos, turiu itakos NPD, jeigu esi dirbantis?
Atsakyti
Sveiki. Nuo kada galima pildyti deklaracija uz 2008 metus?
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2009 01 29, 19:20)
o sakykit, tas smulkias papildomas pajamas, reikia deklaruoti, ar ne? Ar tokios pajamos, turiu itakos NPD, jeigu esi dirbantis?

manau kad nereikia deklaruoti smulkių įplaukų unsure.gif Jei bendra pajamų suma viršys 12x3150 (alga ant popieriaus plius visos kitos įplaukos) per metus, reikės grąžinti pritaikytą (jei toks buvo) NPD valstybei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(WildFire @ 2009 01 22, 10:29)
man VMI aiškino kad galima gauti per metus 7680Lt papildomų pajamų ir jų neapmokestins. Jei daugiau, tai 15% nuo jų  ax.gif

o kada taip aiškino?
2009 m.?
Atsakyti