Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

QUOTE(mamyteLad @ 2009 07 25, 09:49)
Noriu pirkti Samsung s5230 star, gal galite parašyti savo atsiliepus apie ši telefoną. 4u.gif


Man žavesio didelio šis telefonas nekelia, tačiau tikrai neblogas ragelis.
Paprastam vartotojui nereikalaujančiam Wlan ir greito interneto, tačiau norinčiam išbandyti naujoves - pats tas.
Teko čiupinėti salone, tikrai nera didelis, labai patogus (Žymiai stabiliau laikosi rankoje negu LG KP500) Ekranas reaguoja į paspaudimus pakankamai sparčiai. mirksiukas.gif
Manau, kad nusipirkdama nenusivilsi.

o štai ČIA (Spausti) apžvalga apie šį telefoną lietuviškai. Manau padės atsakyti į visus tavo klausimus ir įvertinti jo kokybę. Sėkmės. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiandien: 25 liepos 2009 - 17:26
pati turiu nokia 3110 classic. patinka šis telefonas, kito ir nenoriu. tik yra problema : šis telefonas ,,užrištas'' . galiu naudoti tik omnitel (extra, ežį, abonementinį, jei toks būtų) .už atrišimą normalioje parduotuvėje prašo gan nemažos sumos . gal kas galėtų padėti? ten prašo kažkokio apribojimo kodo.
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2009 07 26, 09:50)
pati turiu nokia 3110 classic. patinka šis telefonas, kito ir nenoriu. tik yra problema : šis telefonas ,,užrištas'' . galiu naudoti tik omnitel (extra, ežį, abonementinį, jei toks būtų) .už atrišimą normalioje parduotuvėje prašo gan nemažos sumos . gal kas galėtų padėti? ten prašo kažkokio apribojimo kodo.


Kiek žinau pati nelabai ir teatsiriši. Nes 3110c yra BB5 tipo telefonas, todėl jį reikės atrišinėti su box'u taisykloje.. Daugiau nežinau ką pasiūlyti.
Atsakyti
Prieš porą dienelių įsigijau Samsung s5230. Esu labai patenkinta (tikrai geresnis nei LG KP500) šiuo telefonu. Tik viena problemėlė. Nerandu kaip sumažinti skambučio garsumą (labai jau garsiai groja) smile.gif Atsiprašau, neskaičiau visos temelės, bet gal kuri jau turi patirties? smile.gif
Atsakyti
Noriu pirkti kažka su Androido platforma pvz. HTC Magic.. Gal kuri turi? ax.gif
Atsakyti
Gal ne visai į temą, bet noriu paklausti. Kažkada lengvabūdiškumo būdu iš vieno telefono numerio buvau išsiuntus žinutę Taip arba Ne žaidimui, ir sistema įsidėmėjo tą nr., ir dabar siunčia ir siunčia reklamines žinutes. Ar galima kaip[ nors šito atsisakyti, užblokuoti? Lb prašau padėti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2009 08 14, 23:55)
Gal ne visai į temą, bet noriu paklausti. Kažkada lengvabūdiškumo būdu iš vieno telefono numerio buvau išsiuntus žinutę  Taip arba Ne žaidimui, ir sistema įsidėmėjo tą nr., ir dabar siunčia ir siunčia reklamines žinutes. Ar galima kaip[ nors šito atsisakyti, užblokuoti? Lb prašau padėti ax.gif  4u.gif


pabandykit tam numeriui (jeigu neklystu 1679 ar koks ten..)
Siūskit žinutę:

STOP

turėtų padėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiandien @ 2009 08 15, 00:03)
pabandykit tam numeriui (jeigu neklystu 1679 ar koks ten..)
Siūskit žinutę:

STOP

turėtų padėti  mirksiukas.gif

Žiūrėjau tinklalapyje, numeris 1606, tas kuriuo reikia siųsti, tai rytoj reiks pabandyti. Žiūrėsim, kas bus ax.gif mirksiukas.gif

O neturėčiau gauti kokios atgalinės žinutės? g.gif ax.gif
Atsakyti
Ateinu su klausimu, gal kas atsakys biggrin.gif Susiruošiau pirkti iphone 3GS, bet Omnitelis aiškina, kad net perkant telefoną be sutarties, iphonui specialiai yra tik vienas planas, kuriame internetas neribojamas, bet vien už jį reikia mokėti 100 lt į mėnesį g.gif Nu man tai nesamonė tiek už mobilaus internetą mokėt kiekvieną mėnesį, nes vis tiek daugiausia kompiuteriu naudojuosi. Kiek jūs mokat už neribotą mobilujį internetą kiekvieną mėnesį? Gal čia tik Omnitely tokia nesamonė?
Atsakyti
Turiu, ir i joki kita nekeisciau, esu labai patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Claude @ 2009 09 12, 19:04)
Ateinu su klausimu, gal kas atsakys biggrin.gif Susiruošiau pirkti iphone 3GS, bet Omnitelis aiškina, kad net perkant telefoną be sutarties, iphonui specialiai yra tik vienas planas, kuriame internetas neribojamas, bet vien už jį reikia mokėti 100 lt į mėnesį  g.gif Nu man tai nesamonė tiek už mobilaus internetą mokėt kiekvieną mėnesį, nes vis tiek daugiausia kompiuteriu naudojuosi. Kiek jūs mokat už neribotą mobilujį internetą kiekvieną mėnesį? Gal čia tik Omnitely tokia nesamonė?

Pas mane tai nemokamas internetas, bet cia UK. Pas mane net ne abonentas, ir jei saskaitoj nera pinigu, vistiek, galiu naudotis internetu
Atsakyti
Padekite uzblakovau telefona "phone freezed" raso samsung x 100, kaip atblokuoti
Atsakyti
Mano samsung c3050, baigia išvest iš kantrybės klaviatūros tonai doh.gif nu niekaip nerandu kur išjungt doh.gif SOS 4u.gif
Atsakyti