Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

sveikos, as va cia su klausimuku kuris paskutiniu laiku labai mane kamuoja blush2.gif as turiu nokia supernova 7100 ir noriu internetu klausytis radijo,ar tai imanoma ir jei taip tai kokios reikia programos? g.gif buciau labai dekinga uz atsakyma
Atsakyti
noriu pirkt iPhone3Gs kas zino kur butu galima gaut neprirista smarkiai nerizikuojant nusipirkt klastote ar naudota? nejau tik Omnitelis juos parduoda ir tik su dvieju metu sutartim? ebejuje ziurejau, bet labai nepatikimai man ten atrodo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crembriule: 11 lapkričio 2009 - 21:35
Sveikos wink.gif esu nusiziurejusi samsung star s5230 ax.gif kokie atsiliepimai? ar patogu naudotis? blush2.gif ir skaiciau, kad tra funkcija dokumentu skaitytojas ar kazkaip taip, tai cia vadinasi galima kelti wordo dokumenta, priima telefonas? blush2.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lauružė @ 2009 10 23, 12:47)
Tai ir mano klausimas, gal aš tiesiog nežinau, gal ir Nokia turi tokią funkciją? O gal galima ką nors gudraus instaliuot?


Nemazai turejau nokiu, bet tokios funkcijos neteko matyti g.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, kur dabar būtų galima rasti pirkti Nokia 7070 telefoną? Nes internete žiūrėjau, tai nėra, o jei yra, tai kainos užkeltos. Kainos tikiuosi nuo 169 Lt į mažesnę pusę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 23, 01:40)
Sveikos wink.gif esu nusiziurejusi samsung star s5230  ax.gif  kokie atsiliepimai? ar patogu naudotis?  blush2.gif  ir skaiciau, kad tra funkcija dokumentu skaitytojas ar kazkaip taip, tai cia vadinasi galima kelti wordo dokumenta, priima telefonas?  blush2.gif

Naudojuosi siuo Samsungu apie 3 men. Kol kas nusiskundimu neturiu, viskas thumbup.gif Tik gal kiek sunkiau yra vairuojant paskambinti smile.gif
Atsakyti
Kurį telefoną rinktis: Samsung B3410 ar Samsung S5230 Star g.gif

user posted image


user posted image

Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Rašau čia Jums su problema verysad.gif
Mano telefonas yra - Samsung sgh-g600... ir atsitiko tokia problema, vakar viskas gerai buvo... nu bet nuo šiandienos ryto tai... Aš jo niekada nerakinu, o atslenku - tai šviečia tik klaviatūra, o ekraną rodyt pradeda gal po 4 minučių doh.gif Spaudžiu kai kuriuos mygtukus ( tai vidurinis - pagrindinis ir šoninis ) tai tik gal iš 10 karto sureguoja kad jau jungtis turėtų. Kai išjungiau telefoną ir bandžiau įjungti tai laukiu ir 5 minutes kol įsijunks ekranas ir paprašys PIN kodo... doh.gif doh.gif Na telefonas jau dažniau įsikraudavo... bet dar taip nebuvo verysad.gif verysad.gif Telefonui apie 2 metus, garantinis jau praėjo.. Iš vis nežinau, net ką daryt. Nes jis man buvo labai patogus, ir su juo visur ir visada. Gal kam nors taip yra buvę? Ar jau reiktų naują pirkti ar dar įmanoma pataisyti? unsure.gif unsure.gif unsure.gif Ačiū už info. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*Amelie* @ 2009 12 29, 18:25)
Kurį telefoną rinktis: Samsung B3410 ar Samsung S5230 Star  g.gif



Manau Samsung S5230 , man jis gražiau žiūrisi...
Atsakyti
QUOTE(Panelė_Monika* @ 2009 12 29, 18:27)
Labas vakaras  4u.gif

Rašau čia Jums su problema  verysad.gif
Mano telefonas yra - Samsung sgh-g600... ir atsitiko tokia problema, vakar viskas gerai buvo... nu bet nuo šiandienos ryto tai... Aš jo niekada nerakinu, o atslenku - tai šviečia tik klaviatūra, o ekraną rodyt pradeda gal po 4 minučių  doh.gif  Spaudžiu kai kuriuos mygtukus ( tai vidurinis - pagrindinis ir šoninis ) tai tik gal iš 10 karto sureguoja kad jau jungtis turėtų. Kai išjungiau telefoną ir bandžiau įjungti tai laukiu ir 5 minutes kol įsijunks ekranas ir paprašys PIN kodo...  doh.gif  doh.gif  Na telefonas jau dažniau įsikraudavo... bet dar taip nebuvo  verysad.gif  verysad.gif  Telefonui apie  2 metus, garantinis jau praėjo.. Iš vis nežinau, net ką daryt. Nes jis man buvo labai patogus, ir su juo visur ir visada. Gal kam nors taip yra buvę? Ar jau reiktų naują pirkti ar dar įmanoma pataisyti?  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Ačiū už info.  blush2.gif
Papildyta:
Manau Samsung S5230 , man jis gražiau žiūrisi...



Taisyt viską įmanoma, tik nežinia ar apsimokės. manau, kad jums sugedo šleifas (lietuviškai: slanksčioji jungtis, atsakinga už telefono "pabudimą" kai slankioji telefoną ir pan. nu gal paaiškinamai pasakiau) nes dažniausiai šleifas ir būna klaviatūrų/ekranų problema. antra, tiap pat jeigu lėtai veikia tai dar ir programinės įrangos klaida. Pirmiausia siūlyčiau periinstaliuoti programinę įrangą (jeigu nemokat, neškit artimiausiem meistram.) o šeip jeigu iki jų nueisit, tai galit ir pasiklaust. jie didesni profai už mane.
Papildyta:
QUOTE(*Amelie* @ 2009 12 29, 17:25)
Kurį telefoną rinktis: Samsung B3410 ar Samsung S5230 Star  g.gif



Modeliai savo funcijomis gana panašūs, ir primityvūs. abu modelius gaubia tos pačios pagrindinės funkcijos. Na, net nežinau žiūrint ko jums reikia. jeigu rašot daug e-laiškų, taip pat SMS'kių tai siūlyčiau B3410 nes jis turi qwerty klaviatūrą, o tai - patogumas. smile.gif o jeigu jums šie dalykai neaktualūs tada imkim S5230, vis kažkiek svorio ir storumo "sumažės". smile.gif
Papildyta:
dar jeigu neskaitėt, galit pasiskaityt apie S5230 apžvalgą.
http://www.mobili.lt...s5230_star.html
gal padės apsispręsti.
Atsakyti
Sveiki,
Turiu aš šį telefoną samsung 5230, valdymas tikrai patogus ir šiaip gražus,tik yra problemėlė, prašau padėti ją išspręsti. smile.gif
Man niekaip neišeina ką nors perkelti iš kompiuterio į telefoną ir atvirkščiai. verysad.gif. Instaliavausi visas programas iš cd disko, bet prijungus telefoną su usb , kompiuteris jo tiesiog neranda. Atsidarius My computer ten neatsiranda jokio E disko ir niekas nereaguoja. Telefonas rodo kad kraunasi, ir yra kompiuterio zenkliukas virsuje. Kai kompiuteryje einu: My computer; valdymo skydas; telefono ir modemo pasirinktys; modemai, tada rodo kad telefonas yra. Gal galima kaip nors padaryti, kad būtų įmanoma ką nors persikelti? Pas mane windows xp. Labai prasau pagalbos. Prijungus kitą telefoną Nokia viskas tvaroj.
Žinau kad temų buvo daug, tačiau aš ten nieko neradau kas padėtų verysad.gif
Atsakyti
o kai prijungiat telefoną neprašo telefone pasirinkti, kaip prijungti jį?
(neturėjau samsungo tai nežinau)
Atsakyti
Telefonas pats neprašo, bet aš prieš tai nustačiau per nustatymus, ryšys su kompiuteriu, Samsung PC studio
Atsakyti
QUOTE(linute35 @ 2009 12 30, 20:03)
Telefonas pats neprašo, bet aš prieš tai nustačiau per nustatymus, ryšys su kompiuteriu, Samsung PC studio


pasirinkit jeigu bus tokia galimybė kaip duomenų talpykla, atmintis ir pan... turėtų būti.. ir tada atidarytų kaip flash'ą kokį.
Atsakyti