Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

QUOTE(arvisa @ 2009 10 08, 10:18)
Nuosavo namo be vidaus apdailos savikaina nesiekia 1000 lt, tai tokio daugiaaukscio savikaina tikrai mazesne.
3000 lt/m2 savikaina juokingai skamba...


Tai as net neabejoju, kad cia pritrynes jis ir tiek...
Atsakyti
Na va bus pigesniu bustu.
IR VIS PER NT VYSTYTOJU GOBSUMA:

Bankroto byla iškelta Kauno nekilnojamojo turto plėtros ir statybos UAB "Atolas

Kaip rašoma vis dar veikiančioje „Atolas“ interneto svetainėje, butus su visa apdaila Partizanų gatvėje Kaune bendrovė siūlė nuo 5.000 Lt/m2 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Projektui plėtoti kreditą buvo suteikęs „Swedbank.
Viena pagrindinių bankroto priežasčių buvo ta, kad projektas buvo vystytas banko lėšomis, kredito grąžinimo terminas baigėsi, o butai neparduoti, tad įmonė neturėjo galimybių įvykdyti savo įsipareigojimų bankui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arvisa: 08 spalio 2009 - 18:21
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2009 10 08, 21:03)



na, nesuprantu aš tokių žinučių. Ką, taip jau linksma, kad kažkas bankrutavo? Kad darbo neteko gal 10 gal 30 žmonių????? Smagu, kad įmonė mokesčių nemokės į biudžetą???? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(pogo66 @ 2009 10 09, 22:18)
na, nesuprantu aš tokių žinučių. Ką, taip jau linksma, kad kažkas bankrutavo? Kad darbo neteko  gal 10 gal 30 žmonių????? Smagu, kad įmonė mokesčių nemokės į biudžetą???? g.gif  g.gif  g.gif



Ar man tik atrodo, ar jauciu pasipiktinima, kad Jus atleido? Uzuojauta, mano seima irgi paliete krize, bet jei sedesiu ir verkslensiu-niekas nepasikeis.

Beje, tikrai negaila man daugelio NT imoniu, nes kainos buvo zveriskos, apie tokias kainas, su tokiu vidutiniu atlyginimu, kaip lietuvoje, niekur kitur pasaulyje zmones nera girdeje. Pazistu daug saziningu zmoniu, kurie dirbo naktimis, dare viska, kad tik uzdirbtu kelis papildomus litukus savo seimai, ir jie dabar neteko darbo. Taciau pazistu zmoniu, kurie tik sedejo ir rankomis tryne, jog pinigai byra is dangaus. Dabar man toks zmogus pareiskia-ak, as negausiu premijos, jei nuleisiu jums kaina. Jis galvoja apie premijas, kai kiti zmones neturi ka valgyti!! Kaip Jums atrodo, kurio is siu zmoniu man gaila?

Kadangi savo nuomone issakiau, i diskusijas daugiau nesileisiu, ne turgaus lygio esu, taip pat tikiuosi ir Jus nesat :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistestul: 09 spalio 2009 - 22:25
QUOTE(Aistestul @ 2009 10 09, 23:24)
Ar man tik atrodo, ar jauciu pasipiktinima, kad Jus atleido? Uzuojauta, mano seima irgi paliete krize, bet jei sedesiu ir verkslensiu-niekas nepasikeis.

Beje, tikrai negaila man daugelio NT imoniu, nes kainos buvo zveriskos, apie tokias kainas, su tokiu vidutiniu atlyginimu, kaip lietuvoje, niekur kitur pasaulyje zmones nera girdeje. Pazistu daug saziningu zmoniu, kurie dirbo naktimis, dare viska, kad tik uzdirbtu kelis papildomus litukus savo seimai, ir jie dabar neteko darbo. Taciau pazistu zmoniu, kurie tik sedejo ir rankomis tryne, jog pinigai byra is dangaus. Dabar man toks zmogus pareiskia-ak, as negausiu premijos, jei nuleisiu jums kaina. Jis galvoja apie premijas, kai kiti zmones neturi ka valgyti!! Kaip Jums atrodo, kurio is siu zmoniu man gaila?

Kadangi savo nuomone issakiau, i diskusijas daugiau nesileisiu, ne turgaus lygio esu, taip pat tikiuosi ir Jus nesat :]

Labai tau pritariu Aistestul thumbup.gif
Dar neseniai NT vystytojai naudojosi zmoniu nezinojimu ir baime, kad viskas brangsta ir pardavinejo butus triguba kaina, pirko Bentley, Mesrsedesus, garsiu dizaineriu rubus ir t.t. O zmogeliai surinke kruvinu darbu uzdirbtus pinigus ir dar prasiskoline iki gyvenimo galo bankams pirko ta ju kartonini, nekokybiska, paskubom suresta slamsta kosminem kainom. Tai ko labiau gaila ar tu vargsu zmoniu norejusiu savo busto ar tu vertelgu, kurie turi persesti is Mersedeso i Opeli?
Atsakyti
nediskutuosiu.aš žvelgiu plačiau. Beje, jei tie NT-ešnikai persės nuo merso į opelius, tai didžioji dauguma Lietuvos gyventojų persės iš opelio į zaporožietį. taip kad kvailas tas jūsų džiaugsmas. beje, manęs niekas neatleido, turiu stabilias pajamas ir tikrai asmeniškai dėl savęs nepergyvenu. Tik norėjau pasakyti, kad nereikėtų džiaugtis kitų problemomis. negražu.
Atsakyti
QUOTE(pogo66 @ 2009 10 10, 10:20)
nediskutuosiu.aš žvelgiu plačiau. Beje, jei tie NT-ešnikai persės nuo merso į opelius, tai didžioji dauguma Lietuvos gyventojų persės iš opelio į zaporožietį. taip kad kvailas tas jūsų džiaugsmas. beje, manęs niekas neatleido, turiu stabilias pajamas ir tikrai asmeniškai dėl savęs nepergyvenu. Tik norėjau pasakyti, kad nereikėtų džiaugtis kitų problemomis. negražu.


Labai dziaugiuosi, kad Jums viskas gerai.
O zinokit as neturejau niekada opelio, bet tikiu, kad dar jam uzsidirbsiu, kadangi esu jauna, man viskas pries akis :] Beje, turiu as 20 metu senumo masinyte, kurios man teko pavasari atsisakyti, kadangi baigesi draudimas, o jo as nebegalejau apmoketi is naujo :] Vazineju viesuoju transportu, ir vis tiek neverkiu.
Sekmes Jums!
Atsakyti
QUOTE(pogo66 @ 2009 10 10, 10:20)
Tik norėjau pasakyti, kad nereikėtų džiaugtis kitų problemomis. negražu.


Nieks ir nedziugauja, tik pikta, kai apgaudineja zmones ir is to nepelnytai lobsta.
Atsakyti
o as begalo dziaugiuos, kad bankrotuoja. Gyveno gerai ispute kainas zmones prisieme paskolu. Dabar atleidyneja kaip paprastam zmogui sumoketi paskola jai nera pajamu. O je dziaugesi nes milijonus sukaupe. Aisku yra ir zmoniu kalte, kad pirko. Dabar irgi ziuriu i diena po 10 kart skelbimus ir ka matau ogi kainos kyla. Na jai vel puls pirkti tai ir toliau kils...
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2009 10 10, 14:23)
o as begalo dziaugiuos, kad bankrotuoja. Gyveno gerai ispute kainas zmones prisieme paskolu. Dabar atleidyneja kaip paprastam zmogui sumoketi paskola jai nera pajamu. O je dziaugesi nes milijonus sukaupe. Aisku yra ir zmoniu kalte, kad pirko. Dabar irgi ziuriu i diena po 10 kart skelbimus ir ka matau ogi kainos kyla. Na jai vel puls pirkti tai ir toliau kils...


Kainos tik stabtelejo savo kritima smile.gif.
Kiek domejausi dar pavasari, visi NT vystytojai sake, kad rudeni zada mazinti kainas, jei nenupirks ju butu. Tai rudeni ir pradejo daug pirkeju intensyviau dometis. O NTikams jau atrodo kad daug norinciu pirkti ir pristabde kainu mazinima. Gal vieno kito, suplanavusio jau siais metais isigyti busta kantrybe ir neislaikys, o poto vel kainos zemyn.
Kantrybes!
Atsakyti
na pastebejau naujos bent jau 10000 pakilo turbut gereja ekonomine padetis.... blink.gif
Atsakyti