Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

Maniskis kazko spyriojasi, nebeleidzia ziedu ,dabar turi tik 2 ir daugiau nematau kad lystu, reiks patrest. O as tresiu kazkokiom pigiom tabletem (tirpinamom vandeni)maximoj pirktom. Reiks vel kazka pirkt ,nes jau baigiau.
Atsakyti
Pastebėjau, kad maniškiai anturiai ne tik žydi, bet ir keli lapai raudoni pasidarę, bet be to geltono viduriuko. Kažin ar taip turi būti, ar čia jiem jau kažkas negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2008 02 10, 09:23)
Pastebėjau, kad maniškiai anturiai ne tik žydi, bet ir keli lapai raudoni pasidarę, bet be to geltono viduriuko. Kažin ar taip turi būti, ar čia jiem jau kažkas negerai?  g.gif



Jeigu žydi tai viskas gerai, o raudoni lapai maniškiui taip pat būna, ypač kai išleidžia naujus lapus, vėliau jie po truputį pažaliuoja rolleyes.gif Maniškis vakar pradėjo leisti žiedą wub.gif
Atsakyti
labu dieneliu,
noriu junktis i jusu buri gathering.gif
noriu paklausti, ar kuri nors orines saknis uzdengiat samanom?
Atsakyti
Sveikos, pasiskaičiau ir noriu į jūsų būrį. Anturį auginu jau antri metai. Pernai persodinau, dabar vėl labai išvešėjo, bet dar nesodinsiu. Truputį pradėjo lapai ruduot. Gal reiks nustot purkšt, nes iki dabar nepurškiau, tik kai pasiskaičiau forume paskaičiau, kad reikia - pabandžiau, bet matomai maniškiui nelabai tiko.
Jokiom samanom neapdedu. Tiesa, jo lapai širdutės formos ir man atrodo tikrai nereiklus augalas.
Atsakyti
as kol kas vargstu tik su ruduojanciais lapais. automatiskai ta lapija gerokai praretejus, nes ruduojancius nukerpu. bandysiu dabar nebepurksti, gal pades g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 21, 13:23)
as kol kas vargstu tik su ruduojanciais lapais. automatiskai ta lapija gerokai praretejus, nes ruduojancius nukerpu. bandysiu dabar nebepurksti, gal pades    g.gif

Ir pas mane tas pats. Jau nepurškiu, bet lapai vistiek ruduoja g.gif
Atsakyti
tai gal cia kokios grybinės ligos puola? ar niekas nebandet purksti augalą vario chlorido tirpalu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2008 03 21, 14:18)
tai gal cia kokios grybinės ligos puola? ar niekas nebandet purksti augalą vario chlorido tirpalu? g.gif

Ne, nebandžiau. O gal tikrai mano anturis serga? g.gif
Atsakyti
nu as savo bandysiu stebet. jei nepurskiant lapu jis toliau ruduos, gal reiks imtis priemoniu pries grybus g.gif
Atsakyti
O aš mergaitės auginu anturius jau keletą metų, bet aplamai nesu niekada purškusi ir lapai nėra rudavę g.gif
Atsakyti
Tai gal tikrai nuo per didelės drėgmės ruduoja g.gif o gal jau ir persodint laikas... šiaip tai aš bent jokių sąmanų nededu. Žydi dabar, bet žiedai nedideli, matyt, kad kažko trūksta...
Atsakyti