Įkraunama...
Įkraunama...

Anturis

kartais anturių lapai geltonuoja-ruduoja,nuo kenkėju,pažiūrėk lapo vidinėj pusėj nėra tokių mažiuku,tamsiu parazitukų,jie sultis čiulpia ir tada lapas ruduoja..na tikėkimės kad ne dėl to..mano tai buvo apsėdę verysad.gif
Atsakyti
patarkit kas nutiko mano anturiuianturis
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 01 28, 19:28)
kartais anturių lapai geltonuoja-ruduoja,nuo kenkėju,pažiūrėk lapo vidinėj pusėj nėra tokių mažiuku,tamsiu parazitukų,jie sultis čiulpia ir tada lapas ruduoja..na tikėkimės kad ne dėl to..mano tai buvo apsėdę  verysad.gif

Kuom naikinai anturio parazitus?pas mane auksiniai lapai darosi ir parazitų yra,išnešiau į lauką ir apipurškiau kažkokiu parazitiniu purškalu,bet gal turi kažką spec?
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2012 08 06, 09:25)
Kuom naikinai anturio parazitus?pas mane auksiniai lapai darosi ir  parazitų yra,išnešiau į lauką ir apipurškiau kažkokiu parazitiniu purškalu,bet gal turi kažką  spec?

Nuo visokių parazitų gerai decis arba actara.
Atsakyti
sveikos anturiu myletojos 4u.gif
noriu ir as prisijungti i jusu bureli ax.gif
pries pora savaiciu ir as gavau dovanu sita grozi. ir va kaip daugumai pradejo ruduoti lapai, bijau kad isai nesuvargtu jisai.
patariat kad reiki laistyti siltu vandeniu , noriu paklut kokio siltumo jis turi buti ?
tiesa buvo vazonelyje laistymo instrukcija : laistyt viena kart per savaite 200ml vandens. taip ir laistau, bet itariu jis buvo perdziuves pardeje g.gif tai dabar i istaciau i inda su drungu vandieniu valandzikei .
tikiuos nenumarinsiu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos
Prie koki men nusipirkau anturi, buvo nukainoti, o kadangi jo labai norejau, tikejausi, kad atgaivinsiu ir susidraugausim. g.gif
Siaip viskas lyg ir gerai, leidzia nauju lapeliu, tik vat iskilo klausimas man, kadangi pirkau su parudavusiai lapais, tai nezinau ka su jais daryti: palikti ar nukarpyti? Ir pastebejau, kad ziedai raudonuoja, pries tai buvo zali, cia kokia liga gal ju ar jie cia taip dziaugiasi naturalios saules uzmate?
Atsakyti
QUOTE(Rita_K_P @ 2012 09 13, 12:34)
Sveikos
Prie koki men nusipirkau anturi, buvo nukainoti, o kadangi jo labai norejau, tikejausi, kad atgaivinsiu ir susidraugausim.  g.gif
Siaip viskas lyg ir gerai, leidzia nauju lapeliu, tik vat iskilo klausimas man, kadangi pirkau su parudavusiai lapais, tai nezinau ka su jais daryti: palikti ar nukarpyti? Ir pastebejau, kad ziedai raudonuoja, pries tai buvo zali, cia kokia liga gal ju ar jie cia taip dziaugiasi naturalios saules uzmate?



maniskiui taip pat buvo parudave lapai ir ziedai , tai as juos visus iskarpiau ,ir dabar supratau kodel - buvo per sausa zemele jam . tai as ji imerkiu kriaukleje i silta vandenuka valandikei viena ,tai jau jau kaip ir atsigavo . leidzia nauju lapelius ir laukiu kada ziedus naujus prades augint .
o kad taviskio is zaliu ziedu tampa raudonai , manau , tai normalu smile.gif
Atsakyti
Ar galima patrumpinti kotą? Maniškio ištysęs, orinės šaknys retos, skursta labai:( jeigujeigu galima, tai kaip teisingai trumpinti ir sodinti?
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 03 23, 14:57)
Ar galima patrumpinti kotą? Maniškio ištysęs,  orinės šaknys retos,  skursta labai:( jeigujeigu galima, tai kaip teisingai trumpinti ir sodinti?



Mano viena "kota" kaip tu sakai buvo katukas nulauzes, bet as ji paemiau ismeigiau i zeme ,nors nelabai tikejau kad prigis, beeeet.... sekmingai prigijo, leidzia naujus lapelius.
Atsakyti
Nu bandysiu šį vakar, žiūrėsim kas bus
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti