Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

QUOTE(okkey @ 2006 07 11, 08:52)
brangute gal gali imesti savo virtuves+svetaine fotke  ax.gif  4u.gif  4u.gif

pas many jau kyla sienos ir as jau isivaizduoju kaip viskas bus, mes virtuve nuo svetaines atskirinesim tokiu kaip baru, ir net ne tiesiai o tokiu puslankiu, kuris bus kaip baras, darysiu platoka, kad is virtuves puses ten isirengti stalcius ar tai spinteles, o nuo svetaines puses aukstas baro kedes pastatyciau  ax.gif



o tu cia pati sugalvojai? ar yra kas padeda? Beje as jau naktim sapnuoju kaip ka padaryt, laikas jau spaudzia.Gal jus naudojates dizaineriu paslaugomis??
patarkit please blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 07 11, 09:07)
o tu cia pati sugalvojai? ar yra kas padeda? Beje as jau naktim sapnuoju kaip ka padaryt, laikas jau spaudzia.Gal jus naudojates dizaineriu paslaugomis??
patarkit please  blush2.gif


zinok pati ax.gif
is pradziu galvojau kad darysiu tiesiai nuo sienos...bet kai pradejo kilti sienos ir langai man gautusi per plati virtuve, nes kaip tik ten vitrininis langas iseina tai darysiu puslankiu ir is abieju pusiu praejima bus - nes salia to vitrininio lango yra ir isejimo i terasa durys, tai nereikes aplink bara lakstyti kai noresiu ka i terasa issinesti thumbup.gif
Atsakyti
Jaigu gyvenciau name daryciau tik bendra.O bute noriu atskiros ax.gif
Atsakyti
Rudeniop ir musu laukia remontai-virtuve kartu su svetaine mirksiukas.gif zinoma as uz tai, del tu paciu cia isvardintu priezasciu,o svarbiausia turbut,kad galima bendrauti su visais kurie nedalyvauja maisto gaminimo procese,bet nors moraliskai palaiko thumbup.gif,na del indu g.gif tai siame amziuje indaploves tam ir sukurtos (tik pas mus gal dar laikoma prabanga),aisku kvapai dar problema,bet jau ir valgymo kultura po truputi keiciasi (i gera) lasiniu nebespirgina,daug kas valgo mieste,o ir grandioziniai baliai su karbonadais ir n... zmoniu,nebe taip madingi (paprasciau kavineje) na nebent nuosavas namas... tada ir erdves didesnes rolleyes.gif
Zodziu as bute uz sujungta virtuve bigsmile.gif
Atsakyti
As UZ svetaine kartu su virtuve,kaip patogu,kai gamini,tai nesijauti kazkur uzsidarius,bendrauji sau,na thumbup.gif .
Atsakyti
Mes ir darysim virtuvę kartu su svetaine ax.gif tik viena problemytė doh.gif toje sienoje kurią reikia grauti yra vėdinimo sistema doh.gif tai net nežinau kaip reikės ten viską padaryti g.gif gal kokią koloną dėti ,o gal jūs man ką nors patarsite blush2.gif gal jau kam nors taip buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2006 07 13, 19:43)
Mes ir darysim virtuvę kartu su svetaine  ax.gif tik viena problemytė  doh.gif toje sienoje kurią reikia grauti yra vėdinimo sistema  doh.gif tai net nežinau kaip reikės ten viską padaryti  g.gif gal kokią koloną dėti ,o gal jūs man ką nors patarsite  blush2.gif gal jau kam nors taip buvo  g.gif


jeigu tai yra bute, tai greiciausiai toje sienoje praeina ne tik jusu buto, bet ir kitu, todel ten yra ne viena ventiliacija, tu sienu griauti negalima. man paciai jau teko su ta mintim susitaikyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 07 14, 07:41)
jeigu tai yra bute, tai greiciausiai toje sienoje praeina ne tik jusu buto, bet ir kitu, todel ten yra ne viena ventiliacija, tu sienu griauti negalima. man paciai jau teko su ta mintim susitaikyt  mirksiukas.gif

Aš suprantu ,kad ten kelių butų eina vėdinimas,bet gal jos visai negriauti, tos dalies kur eina vėdinimo sistema g.gif na žodžiu,ateis meistrai ir patars kaip reikia daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2006 07 14, 10:03)
Aš suprantu ,kad ten kelių butų eina vėdinimas,bet gal jos visai negriauti, tos dalies kur eina vėdinimo sistema  g.gif na žodžiu,ateis meistrai ir patars kaip reikia daryti  g.gif

Jo griauti tai negalima g.gif bet palikti kolona ir prie jos pvz. prijungti bara arba stala su vyrykle ir gartraukiu mirksiukas.gif manau imanoma bigsmile.gif
Atsakyti
Mes jau kuris laikas gyvename kai virtuve vienoje erdveje su svetaine ( kuri beje labiau tiktu vadinti gyvenamuoju kambariu, nes svetaines man asocijuojasi dideliuose dideliuose namuose sales su antikvariniais baldais smile.gif ir labai liuks thumbup.gif
tik vat siuo metu nusprendem keisti virtuve ir turim tokia problema --- suderinti naujaja virtuve su svetaines baldais ir bendru interjeru. o bus ir saldytuvas dvieju duju grandiozinis, kuris tik dalinai integruojamas ( cia vyro noras) ir visi gartraukiai ir t.t. ir vat suku galva jau antras menuo, kaip padaryti, kad virtuve neptaptu vis delto pagrindiniu akcentu ir nekryptu zvilgsnis tik iejus i saldytuva, kad ir koks grazus jis bebutu smile.gif

taip kad kartais atskira virtuve turi labai dideliu pliusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumis @ 2006 07 14, 10:38)
Jo griauti tai negalima g.gif bet palikti kolona ir prie jos pvz. prijungti bara arba stala su vyrykle ir gartraukiu mirksiukas.gif  manau imanoma bigsmile.gif

Mes apie koloną ir galvojam rolleyes.gif bet viryklės ten neperkelsim ,nes būtų kaip ir vėl atskira virtuvė ,o aš noriu daugiau erdvės,nes mūsų virtuvė 9kv,kambarys 11,5kv bendro būtų 20,5kv.
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2006 07 14, 12:12)
Mes apie koloną ir galvojam  rolleyes.gif bet  viryklės ten neperkelsim ,nes būtų kaip ir vėl atskira virtuvė ,o aš noriu daugiau erdvės,nes mūsų virtuvė 5,6kv,kambarys 11,5kv bendro būtų 17,1kv.

Pataisiau virtuvės kv doh.gif o kažkodėl galvojau kad 9 kv doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 14 liepos 2006 - 12:32