Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

user posted image
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Na man tai virtuvė kartu su svetaine - vienas didelis minusas. Dar galima pateisinti, kai yra labai mažas butas, taupant erdvę, bet kai pastato namus po kelis šimtus kv.m. ir padaro atviras virtuves - va čia tai nesusipratimas. Kad ir kaip įsirengtum, bet buitinė technika, kriauklės ir kt. panašūs dalykai užknisa, o jei pasigamini valgyti ir tingi iš karto susitvarkyti...
Atsakyti
QUOTE(ex-s @ 2006 06 23, 11:09)
Na man tai virtuvė kartu su svetaine - vienas didelis minusas. Dar galima pateisinti, kai yra labai mažas butas, taupant erdvę, bet kai pastato namus po kelis šimtus kv.m. ir padaro atviras virtuves - va čia tai nesusipratimas. Kad ir kaip įsirengtum, bet buitinė technika, kriauklės ir kt. panašūs dalykai užknisa, o jei pasigamini valgyti ir tingi iš karto susitvarkyti...



... o jei netingi ? Kol kas perskaičiusi šią temą atradau vieną minusą - kvapai. Bet argi kai kepama/verdama virtuvėj uždaromis durimis jų nesijaučia ? Juk net laiptinė kvepia maistu smile.gif tiems, kas plauna indus kartą per savaitę tai turbūt netiktų blink.gif lotuliukas.gif bet aš pavyzdžiui negaliu net eiti miegoti jei kriauklėj nors vienas neplautas puodelis doh.gif žinau, kad ryte atsikėlus jo vaizdas nuotaiką sugadins tongue.gif Beje užsidaryti virtuvėj ir kepti virti, kai šeimyna drybsos svetainėj prie kokio teliko irgi visai nevilioja schmoll.gif Taip kad pas mane virtuvė bus kartu su svetaine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ex-s @ 2006 06 23, 11:09)
Na man tai virtuvė kartu su svetaine - vienas didelis minusas. Dar galima pateisinti, kai yra labai mažas butas, taupant erdvę, bet kai pastato namus po kelis šimtus kv.m. ir padaro atviras virtuves - va čia tai nesusipratimas. Kad ir kaip įsirengtum, bet buitinė technika, kriauklės ir kt. panašūs dalykai užknisa, o jei pasigamini valgyti ir tingi iš karto susitvarkyti...



O kaip jums toks variantas, ir kartu ir atskirai ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariella: 23 birželio 2006 - 14:15
QUOTE(ex-s @ 2006 06 23, 05:09)
Na man tai virtuvė kartu su svetaine - vienas didelis minusas. Dar galima pateisinti, kai yra labai mažas butas, taupant erdvę, bet kai pastato namus po kelis šimtus kv.m. ir padaro atviras virtuves - va čia tai nesusipratimas. Kad ir kaip įsirengtum, bet buitinė technika, kriauklės ir kt. panašūs dalykai užknisa, o jei pasigamini valgyti ir tingi iš karto susitvarkyti...

Mes projektavom atvirą virtuvę, bet ji gaunasi už kampo nuo svetainės. Aš norėjau atviros, bet ne visiškai tiesiai prieš svetainę. Virtuvėje suprojektavom santeliuką, kuriame ir laikysim visą buitinę techniką, kad akių "nemazolintų" .
Aš mėgstu gaminti, per baliukus draugus vaišinu kuo skaniau, man malonu tai daryti. Dar maloniau bus, kai gamindama galėsiu neatitrūkti nuo pokalbio su linksma kompanija smile.gif
Atsakyti
Pas mane virtuvė su svetaine kartu. Naudojuosiu dar neilgai - kokius 4 mėn., tačiau esu tikrai patenkinta. Nei tie kvapai labiau sklinda nei is uzdaros virtuves, nei kokie riebalai. O ir nereikia palikti šeimynos ir "išeiti" gaminti. Atvira virtuvė tokia truputi socialesnė.

Kita vertus, nuosavame name tai gal geriau virtuvė + šeimos valgomasis, o svetainė atskiriau. bet kaipkam labaiu patinka.
Atsakyti
QUOTE(Ariella @ 2006 06 23, 15:14)
O kaip jums toks variantas, ir kartu ir atskirai  ax.gif




na man tai nea schmoll.gif

bet tai - kiekvieno asmeninis reikalas, skonio dalykas. Tik aš tai nė už ką nenorėčiau atviros virtuvės ir net "virtuvės už kampo" biggrin.gif Esu turėjus atvirą virtuvę ir žinau kas tas yr tongue.gif .
Kai naujai įsirengi - viskas gerai. Tačiau laikui bėgant...viskas dėvisi - net brangiausios buitinės technikos ir santechnikos gamintojai vadovaujasi principu - kas penkis metus reikia viską keisti. Kaitlentė apsineša, orkaitė apauga, kranai apsitrina, kriauklė nebeatrodo kaip nauja. Ir nebėr estetinio vaizdo... Na nebent beveik negaminat valgyti. Arba galite sau leisti as penki metai kapitaliai atsinaujinti tongue.gif
Kvapai - tai mažiausia blogybė iš visų galimų.
Atsakyti
kaip ir sakete cia kiekvieno asmeninis reikalas, bet noreciau nesutikti.
Cia del butines tecnhnikos nusidevejimo ir estetinio, vaizdo.Nu tai o ka kai virtuve uzdara joje gali buti ir sena buitine technika. apsinesusi purvina ir t.t? manu del to atskira virtuve ar kartu esmes nekeicia, kai pasensta visur daromas remontas ir pan. o del technikos ir ęestetinio vaizdo visiskai nesutinku. Reikia skirti tokius dalykus kaip kokybiskas irengimas. Mano mama issikele pries 6 metus. Ji nusipirko imontuota (sidabrines spalvos technika), gorenje, miele ir samsung. Nesuprantu kaip per tiek metu gali apsinesti vyrikle ir panasiai. Juk dabar priemoniu pilna, ne taip kaip sovietiniais laikais. Isvalai i liuks. Viskas pas ja atrodo kaip nauja. Pati virtuve is uosio, dazyto. Gridys italiskos plyteles, bet vazidas ne kiek nepasikeite per tuos metus. Bet jeigu greitas ir papiagiai remontas, tai ner ko sneket. Pvz. pas mane vyrikle 25 metu senumo, ir nieko, kai pavalai estetinis vaizdas visai nieko , tik kad nebemadinga jau jinai lotuliukas.gif
Aisku cia kiekvieno nuomone, tai nepriimkit kaip asmeniska drinks_cheers.gif
Atsakyti
na estetinis vaizdas priklauso nuo seimininkes. juk dabar yra labai daug ivairiu priemoniu, kad priziureti kad orkaite blizgetu, bei kriaukle atrodytu kaip nauja.
o koks blogas gali buti kvapas?o kvapai tai tikrai ne problema. kai kepu kazka, tai veika gartraukis juk. taigi kvapas tik zadina apetita biggrin.gif . o jei del blogo kvapo - tai nera ko palikineti kriauklej nesvarius indus. bent jau as sukraunu i indaplove, todel kriaukle visada svari.
man patinka, kad gaminu valgyt ir galiu bendraut su sedinciais kambary. be to virtuve ir svetaine skiria puse sienos ir baras, todel valgydama gerai jauciuos, ziuriu telika sau ir nesijauciu izoliuota atskiroj virtuvej nuo visu. man patinka thumbup.gif nors, aisku, kiekvienas savo nuomone turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane virtuvė su svetaine bet vaizdas tai tikrai visiems patinka. O minčių semiausi iš jusų. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Sinjora @ 2006 07 10, 20:58)
Pas mane virtuvė su svetaine bet vaizdas tai tikrai visiems patinka. O minčių semiausi iš jusų. Ačiū



brangute gal gali imesti savo virtuves+svetaine fotke ax.gif 4u.gif 4u.gif

pas many jau kyla sienos ir as jau isivaizduoju kaip viskas bus, mes virtuve nuo svetaines atskirinesim tokiu kaip baru, ir net ne tiesiai o tokiu puslankiu, kuris bus kaip baras, darysiu platoka, kad is virtuves puses ten isirengti stalcius ar tai spinteles, o nuo svetaines puses aukstas baro kedes pastatyciau ax.gif
Atsakyti