Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvė kartu su svetaine!

QUOTE(Abonentienė @ 2007 03 19, 20:46)
daryk. nes aš taip pasakiau



pavarai tu kartais
Atsakyti
QUOTE(JABLYNKST @ 2007 03 19, 21:30)
pavarai tu kartais


Juk paklausė ar statyt, tai ir atsakiau, kas čia tokio? smile.gif
Juk paklausys, del ko daugiau klausia
Atsakyti
Abonentiene, tau jau tikrai kartais stogas ciuozia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif



O siaip as tai nezinau ar madinga ar ne. Reikia daryti kaip patinka. Na man tai patinka kaip buna pusiau baras pusiau spintele. Kazkuriam zurnale maciau. 4u.gif
Atsakyti
As manau, kad baru atskirta patalpa nebelabai madinga. Viena mano drauge turejo toki bara-tai jis niekados neatliko skirtos paskirties, jai jis buvo kaip darbastalis. Antra juk tos aukstos ,,barines" kedes tikrai nera labai patogios. Na mano nuomone , kad tie barai nebemadingi.
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2007 03 19, 23:32)
As manau, kad baru atskirta patalpa nebelabai madinga. Viena mano drauge turejo toki bara-tai jis niekados neatliko skirtos paskirties, jai jis buvo kaip darbastalis. Antra juk tos aukstos ,,barines" kedes tikrai nera labai patogios. Na mano nuomone , kad tie barai nebemadingi.



na kiek sekant paskutinias naujienas, tai baras virtuveje apskritai nebemadingas.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2007 03 19, 22:03)
Abonentiene, tau  jau tikrai kartais stogas ciuozia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O siaip as tai nezinau ar madinga ar ne. Reikia daryti kaip patinka. Na man tai patinka kaip buna pusiau baras pusiau spintele. Kazkuriam zurnale maciau. 4u.gif



Barą galima planuoti tada kai jis yra reikalingas ir svarbiausia jei užtenka tam vietos doh.gif .
Statyti baro elementą standartinio tipo mažoje virtuvėje tai grynas mados vėjų vaikymasis, ypač kai ta mada jau seniai prskridusi g.gif
Kitą kartą, mažoje patalpoje, kur komplikuotas baldų išdėstymas ir neatsiranda vietos net valgomojo stalui, pusbaris gali išgelbėti ir tapti pakaitalu stalui. Tokiais atvejais patarčiaus kreiptis į profesionalus. Nustebsit, kiek daug galima išspausti iš standartinių patalpų... bigsmile.gif
Atsakyti
Mūsų svetainė 50kvadratų, taigi būtina atskirti virtuvės zoną. Manau, kad gal atskirsim stalu-baru, aukštis jo bus sulig spintelėm. Man irgi baras jau nelabai...Kiek mačius, tai jis retai naudojamas pagal paskirtį-nesmagu sėdėti ir t.t. Prie stalo sėdėt smagiau, kėdės patogesnės. O atskirti būtina...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2007 03 22, 16:41)
Mūsų svetainė 50kvadratų, taigi būtina atskirti virtuvės zoną. Manau, kad gal atskirsim stalu-baru, aukštis jo bus sulig spintelėm. Man irgi baras jau nelabai...Kiek mačius, tai jis retai naudojamas pagal paskirtį-nesmagu sėdėti ir t.t. Prie stalo sėdėt smagiau, kėdės patogesnės. O atskirti būtina...


o tai gal su pertvarele galima atskirti tiek kiek reikia? na sunku patart nematant, na bet zonu atskirimui baras manau ir tinka.
Atsakyti
As projektuodama virtuves baldus buvau sumasciusi bariuka, bet paskui persigalvojau (bereikalingai vieta uzima doh.gif ), o vietoje baro pasirinkau tik virsutine lentyna, kur tvirtinasi tauriu laikikliai - ir grazu ir labai praktiska thumbup.gif
O su baro ideja galima ir pafantazuot, juk nebutina daryti toki standartini su kolona, kaip buvo pries 5 metus visi baldai lotuliukas.gif - taigali buti ir aukstesne spintele, uzbaigianti virtuvine stalvirsi, ar virs stalvirsio sumontuota stikline lentyna, ar dar kt... cool.gif

Beje, o del kvapu - juk jau nebe tie laikai, kai mociutes virdavo kiaules galvas saltienai po 6 valandas... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2007 03 17, 22:33)
Dar tik savaitė kaip gyvenu naujuos namuos, kur virtuvė kartu su svetaine , bet kolkas džiaugiuosi tokiu sprendimu. Žinoma esame apsidraudę ir palikę galimybę įsidėti stumdomas duris.Jei kada pabos- įsidėsim. Bet kolkas džiaugiuosi  thumbup.gif

Mūsų name suprojektuota bendra virtuvė su svetainė. Bet jau dabar dairomės slankiojančių durų, kad kartais ar reikalui esant būtų galima atskirti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2007 03 27, 13:21)
Mūsų name suprojektuota bendra virtuvė su svetainė. Bet jau dabar dairomės slankiojančių durų, kad kartais ar reikalui esant būtų galima atskirti  thumbup.gif


drinks_cheers.gif

Ar tik nebūsim bendravardės? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2007 03 22, 12:08)
Barą galima planuoti tada kai jis yra reikalingas ir svarbiausia jei užtenka tam vietos doh.gif .
Statyti baro elementą standartinio tipo mažoje virtuvėje tai grynas mados vėjų vaikymasis, ypač kai ta mada jau seniai prskridusi g.gif
Kitą kartą, mažoje patalpoje, kur komplikuotas baldų išdėstymas ir neatsiranda vietos net valgomojo stalui, pusbaris gali išgelbėti ir tapti pakaitalu stalui. Tokiais atvejais patarčiaus kreiptis į profesionalus. Nustebsit, kiek daug galima išspausti iš standartinių patalpų... bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Geriausias variantas jeigu telpa ir pietu stalas ir baras,bet statyti vien bara kai daugiau niekas netelpa ir nebemadinga ir nepraktiska,tokiu atveju rinkciausi pusbari (ka ir padariau biggrin.gif )
Atsakyti