Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

QUOTE(meskule @ 2007 10 02, 08:37)
vakar nufotkijau,tačiau nemoku įkelt nuotraukos verysad.gif

Kaip prisegti nuotrauką?, tiesiogiai per BROWSE laukelį
Internetiniai fotoalbumai, kaip ir kur susikurt smile.gif
Atsakyti
O gal galit tiksliai parasyt Amsiejaus adresa? telefona koki? ar dirba sekmadieniais? Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 10 02, 09:19)
O gal galit tiksliai parasyt Amsiejaus adresa? telefona koki? ar dirba sekmadieniais? Dekui  4u.gif

paspaudus nuorodą yra surašyti duomenys, darbo laikas nenurodytas wink.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif bandžaiu per brauwse,bet per didelė nuotraukytė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 10 02, 09:19)
O gal galit tiksliai parasyt Amsiejaus adresa? telefona koki? ar dirba sekmadieniais? Dekui  4u.gif

Amšiejaus telefonai
8-37-563612 868647916 862123404
Atsakyti
QUOTE(meskule @ 2007 10 02, 09:31)
ačiū 4u.gif bandžaiu per brauwse,bet per didelė nuotraukytė g.gif

atsidarius nuotraukos failiuką įrankių juostoj turėtų būti kažkas panašaus į Modify, o ten jau "iškerpi" arba "resize'ini" - šiaip tokie klausimai aptariami temoje "Mamos kompiuteris" ir nuoširdžiai patariu SM naudotis "paieška" wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 10 02, 09:19)
O gal galit tiksliai parasyt Amsiejaus adresa? telefona koki? ar dirba sekmadieniais? Dekui  4u.gif


Vaziuok Kacergines kryptim, prie Ringaudu sviesoforo suki i desine ir visalaika zvyrkeliu tiesiai kelis km., bus rodykle 4u.gif Buna ir sekmadieniais. Aukstas grazus vidutinio amziaus vyras biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 10 01, 17:46)
Cia iejimas kiemo puseje ir labai sauleta vieta, o prie pagrindinio nieko nesodinu nes siaurine puse, tamsu  4u.gif



Pas mane irgi prie pagrindinio įėjimo šiaurinė pusė, saulės tik labai anksti ryte ir labai trumpai vasarą būna. Bet aš ten pasidariau nedidelį gėlynėlį. Beja, dabar labai šauniai žydi vėlyviai mirksiukas.gif Visi, kas ateina į svečius žavisi blush2.gif
Tai aš ten pasodinau skiepytą maumedį, kaip aukštą akcentą, o apačioj pasodinau raktelių ir visokių pavasarinių svogūninių. Rakteliams dar tik pirmi metai buvo, tai beveik nežydėjo, kitais metais, tikiuosi gražiai skleis žiedus ax.gif O krokai, tulpės kuo puikiausiai žydėjo, šiemet dar ir hiacintus įkišau, tai manau, kad viskas bus thumbup.gif
Ir labai smagu, kai grįžti namo anksti pavasarį ir prie durų žydi pavasarinės gėlytės, kai dar aplinkui nėra jokio žiedelio tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 02 spalio 2007 - 09:31
QUOTE(linuke_ @ 2007 10 02, 10:29)
Pas mane irgi prie pagrindinio įėjimo šiaurinė pusė


Pas mane buvo vejoje padarytas toks raitytas gelynelis siaurinej pusej, gelytes zydejo, labai ilgai ir graziai zydi aubrietes. Krokai, tulpes, hiacintai, tokie liaunesni nes saules mazai, bet manau pietineje puseje jos zymiai graziau zydes. Todel ta gelyneli siaurinej pusej siemet baigiu isnaikinti tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,

Parodysiu as pagaliau savo pirma blyna...galit krtikuot, ale cia SM itaka biggrin.gif biggrin.gif

Taigi...vaizdaz negalutinis, nes ten pakrasciu dar sodinsiu kokias nor gelyutes, o ten kur bangos, tai i pieva kroku ir hiacintu prikisau blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

va teip... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2007 10 02, 10:54)
Sveikos,
Parodysiu as pagaliau savo pirma blyna...galit krtikuot, ale cia SM itaka biggrin.gif  biggrin.gif
Taigi...vaizdaz negalutinis, nes ten pakrasciu dar sodinsiu kokias nor gelyutes, o ten kur bangos, tai i pieva kroku ir hiacintu prikisau blush2.gif
...va teip... blush2.gif

ahaaa, ir perkūnropių liga neplenkė hihihi.gif
bet tikrai gražus kampelis thumbup.gif
Atsakyti
srauniau,ačiū už patarimą,tačiau nesigauna nors tu ką.....paieškojau,tačiau širdy tikriausiai blondinė esu tongue.gif
Atsakyti