Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

QUOTE(meskule @ 2007 10 02, 11:54)
nius ačiū,kad labai neišpeikėt... 4u.gif
o dėl juostų....net nežinau kodė taip,kažkaip iš jūsų visų temų per vasarą perskaitytų supratau,kad kai mišrainė tai ir negerai,tai todėl ir grupavau,bet tikriausiai ne taip supratau... tongue.gif nu kaip pirmas blynas,gal nieko kad apskrudo cool.gif

na įkišiu trigrAšiuką menką - tavo vietoj visų pirma sutvirtinčiau bačkos-kalno pagrindą: užpilčiau smulkaus žvyriuko, akmenų nemenkų papėdėj, užriesčiau galus į vidinę pusę ( na kad puslankis toks gautųsi) ir tik tada pilčiau žemes iki bačkos angos krašto. Čia visa tai tam, kad žemės neplauktų laistant žemyn wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 02 spalio 2007 - 11:04
QUOTE(Sraunius @ 2007 10 02, 11:28)
meskules kalnelis   4u.gif


Ne kaip kapas, o gal kaip darzas, mano anyta geles darzelyje vis lysvem sodina , jai atrodo kad grazu tvarkinga. Bet tu su musu pagalba, kitais metais is sio kalno turesi grazu alpinariuma thumbup.gif
Vis tik dar paklausiu, nes vasara neskaiciau, kodel jus tos backos neiskasat, tiksliau metalo supirkimo firmos atvaziuoja, issikasa, issiveza ir dar pinigu duoda.
As pasiulyciau backos galuose, gali pilt gali nepilt zemiu, bet pasodinti kokiu sliauzianciu kadagiu, Tunbergo raugerski, jis raudonai lapais, arba paprasta tai matosi raudonos uogytes, jie tokie "lipantys". O tada ant pacios backos sodink kokias daugiametes samaneles, gelytes. Daugiametes siulau nes maziau darbo, ir velu rudeni ar ankstyva pavasari kalnas nebus "plikas', kad ir nezydes bet zaliuos. gali vasara imesti ir vienmeciu gelyciu.

Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 10 02, 10:13)
Man tai grazu, gali buti ir vieno dydzio akmenukai.


tai diedas per mazai smulkiu akmenuku uzpirko, tai tuos stambius paskui nagais is zvyrkelio lupau lotuliukas.gif Kaip sakant kiekvienas akmenels nucupinetas lotuliukas.gif


QUOTE(nengamo @ 2007 10 02, 10:18)
Tikrai labai mielas kampelis 


Nu taip daug geriau



QUOTE(Knifofija @ 2007 10 02, 10:26)
Labai gražu, tik man norėtūsi, kad spygliuočiai būtų skirtingų spalvų.


aciu 4u.gif


QUOTE(rena @ 2007 10 02, 10:47)
sveika, tai sveika, bet jis man neskanu
o ne per arti psodintos ten eglutes
labai idomiai atrodo bigsmile.gif siaip visai neblogai thumbup.gif o tu specialiai sodinai juostom g.gif man noretusi, kad butu ne taip taisyklingai viskas 

o fotkes gali ilelti per cia  ,tiesiai is kompiuterio, automatiskai sumazina formata ir nukopijuoji antra nuoroda ir dedi cia
na zinok man lb fainiai thumbup.gif graz


4u.gif

tai dabar man patarkit kokiom gelytem ta krasta apsodint, ten reiktu zemu kazkokiu, ten istisai saule, tai spriges man iskepe vienais metais, gal serenciukai? g.gif

Meskule, cia ne kalnelis o visas Kalnas, as buciau daugiau prvingavus blush2.gif
Atsakyti
nu aišku,tada tas ropes kasu lauk pavasarį ir ant galo sodinu kadagį,dar kokią pušaitę gal mažutę ka?o akmenų tai ieškau,ieškau.....o dėl iškasimo-mažasis su rogutėm žiemą leidžias tongue.gif bet jaučiu šiemet jau nebeleist reiks ane?ir dar tik pirma vasara čia gyvenam....tikiuos dar įgausiu įgūdžių....ir žinosiu kaip ką grupuot.....labai tikiuos pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2007 10 02, 12:37)
....
tai dabar man patarkit kokiom gelytem ta krasta apsodint, ten reiktu zemu kazkokiu, ten istisai saule, tai spriges man iskepe vienais metais, gal serenciukai? g.gif ...

ir serenčiukai galioja, o mano neblėstanti meilė - pajūriniai laibeniai. Tavo atveju prie pilkšvų akmenėlių kokie rausvų atspalvių labai gražiai įrėmintų visą kampuką. ir kitiems metams prisisėja tik prarauti kurie nereikalingi ir išsodinti tvarkingai kur reikia telieka smile.gif štai kaip jie atrodo kai subujoja:

user posted image
Atsakyti
Melodi, labai labai gražu thumbup.gif Aš irgi ties įėjimu pavasarį kažką labai panašaus planuoju daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 02, 13:00)
o mano neblėstanti meilė - pajūriniai laibeniai. Tavo atveju prie pilkšvų akmenėlių kokie rausvų atspalvių labai gražiai įrėmintų visą kampuką. ir kitiems metams prisisėja tik prarauti kurie nereikalingi ir išsodinti tvarkingai kur reikia telieka smile.gif  štai kaip jie atrodo kai subujoja:

jie man tiktu i mano kalna bigsmile.gif reiks paieskot, kur ju nusipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 10 02, 09:25)


QUOTE(Knifofija @ 2007 10 02, 09:35)
Amšiejaus telefonai
8-37-563612  868647916  862123404


QUOTE(Dukra @ 2007 10 02, 09:56)
Vaziuok Kacergines kryptim, prie Ringaudu sviesoforo suki i desine ir visalaika zvyrkeliu tiesiai kelis km., bus rodykle  4u.gif Buna ir sekmadieniais. Aukstas grazus vidutinio amziaus vyras  biggrin.gif


DEKUI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 10 02, 13:53)
jie man tiktu i mano kalna bigsmile.gif reiks paieskot, kur ju nusipirkt ax.gif

pavasarį tikrai rasi visur kur sėklomis prekiauja - klaikinis senas kaip pasaulis augalėlis
pernai rausvus balkone auginau, tai sėklų pribarstė apačion, kur-ne-kur ir palikau tegul sau žydi bigsmile.gif o baltais buvau gėlyne apvadėlį apsodinusi, tai šiemet jau nereikėjo sėti, tik rauti gavau nepageidautinus egzempliorius biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinot tikra plastakeles pavadinima? Tokia sukulentine lauko gelyte. Buna bordiniais ir baltais ziedeliais, kurie issiskleidzia tik kai sauleta. Gvau seklyciu, tai maga tikra varda issiaiskint.
Atsakyti
Turiu galvos skausma, si savaitgali ruosiasi atvaziuot uošvis, jau seniai sakė, kad labai nori pasodinti pas mus ąžuoliuką, jis toks romantikas, svajotojas, tai tas ąžuoliukas jam matyt simbolizuos mūsų šeimos tvirtumą ar panašiai, man gal irgi "simbolizuotų" jei turėtume kokius 50 arų, bet kai turim tik 6, tai aš nežinau kur jį ir dėti ir plius - iš jo jokios naudos ir dar mama sakė, kad šaknys baisinės, o pas mus geoterminis išvedžiotas, tai ryškiai yra grėsmė, kad tuos vamzdžius su savo šaknim gali sudraskyt blink.gif nu ir apskritai man kokio puošnesnio norėtųsi medelio verysad.gif pakalbėjau su MB tai sako - nebutinai tas ąžuoliukas, manau, tėvui nesvarbu, svarbu, kad ką nors pasodint iš medelių... tai gal galit ką nors patarti? Pasakyčiau, kad laabai labai norim ir nebereiktų ažuoliuko? unsure.gif Gal koki riešutmedį, ar sausmedį (tik kaip radau, tai čia krumas, ar ne g.gif ), kad ir naudos būtų ir prasmė būtų suteikta blush2.gif
Atsakyti
merginos help.gif ,gal kuri turit GINTARO KLIMAIČIO telefono nr.
i el.laiškus neatsako g.gif ,
siuntinio negaunu verysad.gif ir ner kaip su juo susisiekt verysad.gif
Atsakyti