Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

QUOTE(Sraunius @ 2007 10 04, 14:36)
...tai va, kuom jolaxus D. Riešė buvo įstrigus, o gi kažkada ieškojau ketaus liejinių ir kaip tik ten yra to gėrio, uh, pagaliau prisiminiau  lotuliukas.gif

nu tik pamanykit, vos ne savam kieme, o nežinojau blink.gif reikėtų kada prisiderinus ratuką praminti tame kampe, pasižiūrinėti kas ir kaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2007 10 03, 22:54)
Knifofija.. kada oxali sodinti? ar ziemoja tie kopusteliai ar iskasinet juos irgi reik?

galiu atsakyt as is savos patirties - sodinau rudeni, perziemojo, o pavasari puikiausiai sudygo.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 10 04, 14:36)
radau štai ką:
tai va, kuom jolaxus D. Riešė buvo įstrigus, o gi kažkada ieškojau ketaus liejinių ir kaip tik ten yra to gėrio, uh, pagaliau prisiminiau  lotuliukas.gif

Du nerealus dekui 4u.gif - taip ilgai ieskojau tokio daikto - man labai patinka tokie suoliukai, nes paprastai juose buna patogu sedeti ir jie ilgai tarnauja. jei dar Jolaxus uzsuktu ir parasytu placiau (pvz apie kainas) tai butu is vis puiku...
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2007 10 04, 15:28)
Du nerealus dekui  4u.gif - taip ilgai ieskojau tokio daikto - man labai patinka tokie suoliukai, nes paprastai juose buna patogu sedeti ir jie ilgai tarnauja. jei dar Jolaxus uzsuktu ir parasytu placiau (pvz apie kainas) tai butu is vis puiku...

nu viskas, ir pati susidomėjau, nes labai tinkamą vietą tokios konstrukcijos suoliukui turiu rolleyes.gif o dar ir kompanijos įpareigota esu padėtį išzonduoti bigsmile.gif
laikykit, kad aš jau pakeliui cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 04, 15:34)
nu viskas, ir pati susidomėjau, nes labai tinkamą vietą tokios konstrukcijos suoliukui turiu rolleyes.gif o dar ir kompanijos įpareigota esu padėtį išzonduoti bigsmile.gif
laikykit, kad aš jau pakeliui cool.gif

uh, labai lauksiu žinių. 4u.gif bigsmile.gif
Anksčiau buvau radus ir jų kainininką, tai pigiau kainavo nei kaldinti dirbiniai.
Tiesa, gal neatkreipėt dėmesio, bet ten yra ir raityti laikikliai gėlėms, bei atskiros detalės "prancūzišką sodelį" pagal savo skonį susikonstruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 04 spalio 2007 - 14:43
Man irgi tokie dalykeliai raitytom kojytem wub.gif
Atsakyti
Mergikės, mano dūšia nerami - negaliu taip sau tykiai sėdėti ir laukti biggrin.gif
paskambijau aš tam beveik kaimynui, gavau kvietimą "jei su užkanda ir alum tai produkciją galim iki ryto apžiūrinėt" lotuliukas.gif
o preliminarios kainos tarkim apie suolų kojas pirmas pasitaikiusias "Sodas I" ir "Sodas II" užklausiau - 48 Lt + PVM (kaip žinia, PVM visuomet gali būti derybų objektu, jei sąskaitų neprašai)
stalų kojų grubi kaina apie 100 Lt.
Laukite tęsinio po apžiūros... mirksiukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 04, 15:51)
Laukite tęsinio po apžiūros...  mirksiukas.gif hihihi.gif

Nu ir operatyvumas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2007 10 04, 15:54)
Nu ir operatyvumas lotuliukas.gif

pritariu biggrin.gif
Dar įdomu, ką sužinos apie kokybę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 04, 15:34)

laikykit, kad aš jau pakeliui cool.gif

nu tai kaip jau bus kokybe prazonduota, tada laukiam ivertinimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 10 03, 09:29)
Na aš irgi pasirodysiu savo savaitės darbą  mirksiukas.gif  Prašom, jūsų komentarai kas ne taip... Tik apsižioplinau tuom, kad pagal juodus akmenukus susodinau krokus įvairių spalvų ir nebegalėjau dengti to audeklo po akmenukais, taip kol kas teks būti taip...  mirksiukas.gif

Nerealus vaizdas thumbup.gif thumbup.gif

Klausimukas- kas per akmenukai, ir tie šviesesni, ir tamsesni 4u.gif Tamsesni gal trinkeles? Kur pirkti blush2.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 10 04, 13:31)
tie suolai iš TP nelabai tinkami mūsų klimato sąlygoms, ketaus rėmas ir pertvarėlės skyla, trupa  didelėje minusinėje temperatūroje.


Tai siemet mes jau jo i lauka ir nenesim, o per vasara manau tikrai nesubyres. Mes ir medinius lauko baldus ziemai is lauko sunesam i siltesne patalpa.


Papildyta:
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 10 04, 13:25)
Man tai su zaliais remais grazu  wub.gif


O mums su rudu labiau tiko, nes tvora ir tvoreles rudos, beje TP tas rudas suolas kokiu trecdaliu brangiau, bet mes praeita savaite pirkom su 20 proc. nuolaida thumbup.gif
Atsakyti