Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 15

QUOTE(as mamyte @ 2007 10 03, 13:46)
laaabai gražu, ir forma ir augaliukai paderinti  thumbup.gif labai patinka man tokie nedideli meno kūriniai  ax.gif ir naujų minčių atplukdo   4u.gif
man irgi pirma mintis tokia buvo, vaizdas, kaip iš "nusivylusių namų šeimininkių" serialo, taip tvarkinga, švaru... bigsmile.gif


Kad tik į naudą 4u.gif Aš irgi visokių vaizdų prisiieškau, po to brandinu mintį.... mirksiukas.gif

Na pas mus dar labai jauna gyvenvietė - mūsų rajoniukas tik antri metai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 03 spalio 2007 - 14:17
QUOTE(jolaxus @ 2007 10 02, 14:00)
pavasarį tikrai rasi visur kur sėklomis prekiauja - klaikinis senas kaip pasaulis augalėlis
pernai rausvus balkone auginau, tai sėklų pribarstė apačion, kur-ne-kur ir palikau tegul sau žydi bigsmile.gif o baltais buvau gėlyne apvadėlį apsodinusi, tai šiemet jau nereikėjo sėti, tik rauti gavau nepageidautinus egzempliorius biggrin.gif

aciukas uz info 4u.gif

QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 10 03, 10:29)
nuo laiptų žiūrint

iš arčiau

nu man labai labai... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 10 03, 16:17)

Na pas mus dar labai jauna gyvenvietė - mūsų rajoniukas tik antri metai  mirksiukas.gif


Labai labai gražu wub.gif O be tvorų tai išvis fantastika. Labai noriu taip gyventi, bet labai iškristume iš konteksto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2007 10 03, 16:26)
Labai labai gražu  wub.gif  O be tvorų tai išvis fantastika. Labai noriu taip gyventi, bet labai iškristume iš konteksto  mirksiukas.gif

na be tvoros, tai ir mums butu ne kas schmoll.gif maziu isleisciau, o poto gaudyk veja laukuose hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 10 03, 16:26)
na be tvoros, tai ir mums butu ne kas schmoll.gif maziu isleisciau, o poto gaudyk veja laukuose hihihi.gif


Pas mus lygiai tas pats būtų drinks_cheers.gif Todėl mums tvora - pirmo būtinumo daiktas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 10 03, 09:29)
Na aš irgi pasirodysiu savo savaitės darbą  mirksiukas.gif 


Man irgi labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2007 10 03, 12:11)
o aš galvojau kad man su galva negerai doh.gif
sėjau mairūna, sudygo melisa- tada nesupratau nieko- dabar jau aišku

blink.gif sakes. truksta zodziu doh.gif

QUOTE(Norima @ 2007 10 03, 12:37)
doh.gif O aš kaip visai dar nepatyrus papirkau Nojaus sėklų svogūnėlių...

Nubegau paziureti kokiu as pripirkau. Akurat yra ir nojaus doh.gif Jau senai seklu ju neperku schmoll.gif Nemaniau kad jie ir svoguniukais priekiauja blink.gif doh.gif unsure.gif
Na paziuresim kokie pas mane ceburekai vietoj kroku uzaugs dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 10 03, 20:17)
Na paziuresim kokie pas mane ceburekai vietoj kroku uzaugs dry.gif

na pavasari, tai bus didele foto sesija, ziuresim kas pas ka isdygo hihihi.gif
Atsakyti
JOHANN STRAUSS
http://public.fotki....0401122341.html
RED RIDING HOOD
http://public.fotki....0501152229.html

Va sitos si pavasari is "Nojaus seklu" seklu sudygo, tai lyg ir tokios pat g.gif

Papildyta:
Taip pat mano albume lelijos - Triumphator, Muscadet, Time out irgi atitinka foto.
Kiskiakopustis - paziurekit pacios, atitinka.
Nerines - kolkas auga kazkas, bet dar nezydejo smile.gif
Kalija - geltona, bet ant pokelio spalva paryskinta, tiesa jau nudvesinau ja doh.gif
Pieniskoji tritelija - pamirsau kur pasodinau doh.gif , bet lygtais vietoj jos isdygo tokios vadinamos asareles, kur melyni rutuliukai ziedynas.
Tiesa dar vienadiene savo ziedu neparode.
Tai tokia mano patirtis su "Nojaus seklomis".
Papildyta:
Dar yra tokie olandiski svoguneliai, gumbai su ES zenkliuku, tai:

Aronas - bande dygt, bet kazkur dingo.
Tricyrtis - auga varganas, bet itariu del mano kaltes, spalva kitokia.
Raudona kalija - supuvo gumbas.
Ornithogalum - nesudygo.
Ismene - kolkas daug daug lapu.
Irisai - isnyko lyg dumas.
Kurkuma - uzaugo ir sekmingai zydejo.
Jurginas giraffe - uzaugo ir zydejo, ant pokelio labai jau pagrazintas.

Paskui dar yra olandu firmos Mantel Holland, tai:
Knipfofijos puikios, irodymai albume.
Lelijos ruzavos, priekaistu neturiu.

Is lenkisku svoguneliu irgi lyg viskas normaliai.

Pavariau as cia jums ataskaitu doh.gif gal kam pravers blush2.gif
Atsakyti
Tina*, pernai draugės sode sodinau įvairiaspalves lelijas, tikrai gražios ir tokios kaip paveikslėly buvo, tik tiek, kad šią vasarą įvyko kazusas. Pasimokinau ir todėl visas, vokiškas, olandiškas, lietuvių pakuotas pasodinau lysvėj, sekantį pavasarį susirašysiu ir jau būsiu tikra, kas dar sekančiais metais sužydės bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos..
Gal galit pasakyti kada iskasti montbretes (lot.Crocosmia) svogunelius.. ir kada vel juos pasodinti? g.gif

Knifofija.. kada oxali sodinti? ar ziemoja tie kopusteliai ar iskasinet juos irgi reik?
ir tas lelijas jei pasodinsiu i kokius 40cm vazonus ar isaugs..? uzteks jom tokio dydzio vazonu?
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2007 10 02, 19:33)
ar kas nors pirkot iš SOLTROS medžių?
man pasirode kainos blink.gif  blink.gif  blink.gif ,gal sakau ir medžiai buna žmogaus ūgio? g.gif (dekoratyvinis jazminas 170lt. blink.gif  doh.gif )


Mes pirkom dideli berza (trikamieni), mokejom berods 450Lt+ atvezimas 100 Lt doh.gif Kol kas viskas gerai, kaip pirmais metai tai augalelis adaptuojasi naujoje vietoje, atlaike net dideles audras
Bandydami sutaupyti, vaziavom i miska, kasem berzus, sodinom, persodinom, bet visteik neprigijo... O sis panashu kad isgyvens ax.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 10 03, 10:29)
Na aš irgi pasirodysiu savo savaitės darbą  mirksiukas.gif  Prašom, jūsų komentarai kas ne taip... Tik apsižioplinau tuom, kad pagal juodus akmenukus susodinau krokus įvairių spalvų ir nebegalėjau dengti to audeklo po akmenukais, taip kol kas teks būti taip...  mirksiukas.gif


Shaunuole! Laabai grazu thumbup.gif

As irgi kitiems metam galvoju augalu "salu" pasidaryti, nes pieva tokia istisine, kaip futbolo aikstele, biski gal gyvybes inesciau g.gif
Tik mama sako, kad as optimiste ir su mazu vaiku kitamet dar nieko nespesiu pasidaryti... g.gif Bet as pasiduoti neketinu: gana jau sia vasara del nestuke.gif "neissidukau" kieme, kita met tikiuosi atsigriebti ax.gif
Atsakyti