Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis protezavimas ar plombavimas?

QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 01, 13:44)
Ne karieso po tiltu bijoti reikia, toks dalykas, kaip kariesas po tiltu/vainikeliu atsitinka tiktai po nekokybiskai padarytais protezais. Kur kas dazniau net ir po kokybiskais protezais buve gyvybingi dantis jama ir numira smile.gif

O cia blogai? Taigi kitus specialiai marina kai deda karuneles. g.gif
O kaip jie numira ten? Nutruksta nervas kaip nors? Pats? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegena00 @ 2008 12 01, 17:17)
O cia blogai? Taigi kitus specialiai marina kai deda karuneles. g.gif
O kaip jie numira ten? Nutruksta nervas kaip nors? Pats? blink.gif


Negerai, jei numirsta, lauk problemu tada ...
Specialiai nemarina ju, yra keletas situaciju, kada be marinimo nesigauna, o jei marina specialiai, tai tik del to, jog kanalu plombavima nori jums parduot ir daugiau pinigu is jusu nulupt smile.gif
Procesas numirimo ten ne toks paprastas, tingiu rasinet dabar, kitakart kaip nors ...
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 01, 00:05)
na, aisku, gydytojams reikia uzdirbti, todel jie megins ikalbeti lupti tilta ir pirkti nauja smile.gif

QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 01, 20:42)
o jei marina specialiai, tai tik del to, jog kanalu plombavima nori jums parduot ir daugiau pinigu is jusu nulupt smile.gif

Jūs čia vis sutirštinant spalvas dėl to pirkimo-pardavimo ar iš tikrųjų taip yra g.gif
Atsakyti
Kokiu problemu?
Kuo tolyn, tuo miskas tankyn ir klausimu daugeja, ir kazkokiu problemu....
Kazkoks siaubo skyrelis cia.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 01, 21:02)
Jūs čia vis sutirštinant spalvas dėl to pirkimo-pardavimo ar iš tikrųjų taip yra g.gif


Man prieš dedant tiltą, nesiūlė plombuot kanalų. Vieną galą uždėjo ant gyvo danties.
Papildyta:
QUOTE(sniegena00 @ 2008 12 01, 21:03)
Kokiu problemu?
Kuo tolyn, tuo miskas tankyn ir klausimu daugeja, ir kazkokiu problemu....
Kazkoks siaubo skyrelis cia.


Kiekvienas turi savo nuomonę. Svarbiausia, jei gydytoju pasitiki- tai turi priimti ir jo sprendimus kaip geriausią variantą. g.gif
Atsakyti
Tai taip ir buvo. Pasitikejau. Jokiu kanalu man irgi specialiai neplombavo, nervu nemarino, pas mane ir taip ju dauguma negyvu jau buvo is anksciau.
Tik siaip liuuuudna, kai kas nors gasdina (gal but ir realiai), taip nesinori problemu su dantim turet..
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 01, 22:02)
Jūs čia vis sutirštinant spalvas dėl to pirkimo-pardavimo ar iš tikrųjų taip yra g.gif


Tai kad stomatologija visada buvo verslas. Jei gydytojui neapsimoka gydyti danties, nes gautu pinigu ir sugaisto laiko santykis bus labai mazas, jis siulo ta danti salinti ir atlikti tokia procedura, kur pinigu ir laiko santykis yra gerokai didesnis.
Pinigai valdo pasauli ir jusu dantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 01, 22:37)
Tai kad stomatologija visada buvo verslas. Jei gydytojui neapsimoka gydyti danties, nes gautu pinigu ir sugaisto laiko santykis bus labai mazas, jis siulo ta danti salinti ir atlikti tokia procedura, kur pinigu ir laiko santykis yra gerokai didesnis.
Pinigai valdo pasauli ir jusu dantis smile.gif


Jo jo, ir mano sesuo taip sako. Ji medikė bet ne odontologė. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 01 gruodžio 2008 - 22:41
QUOTE(Sophi @ 2008 12 01, 22:02)
Jūs čia vis sutirštinant spalvas dėl to pirkimo-pardavimo ar iš tikrųjų taip yra g.gif

Jis nori pasakyti, jeigu pries protezuojant siulo numarinti visus protezuojamus dantuksu.
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 12 01, 22:46)
Jis nori pasakyti, jeigu pries protezuojant siulo numarinti visus  protezuojamus dantuksu.


Man sesuo dėl sinuso dugno pakelimo operacijos sakė, kad nueik pas kitą gydytoją ir pamatysi, kad sakys jog ši operacija nereikalinga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 12 01, 23:37)
Tai kad stomatologija visada buvo verslas. Jei gydytojui neapsimoka gydyti danties, nes gautu pinigu ir sugaisto laiko santykis bus labai mazas, jis siulo ta danti salinti ir atlikti tokia procedura, kur pinigu ir laiko santykis yra gerokai didesnis.
Pinigai valdo pasauli ir jusu dantis smile.gif

O as pazistu gydytoja, kuri stengesi issaugoti net ir puse danties-pasalinus viena sakni, uzdeda ant jo vainika... Zinoma buna kartais kai nori geriau, tai iseina dar blogiau unsure.gif . Bandai tokiu budu issaugoti, terliojasi, o dantis vistiek neatlaiko. Tad reikia vistik implantuoti, o pacientas burba-kam viso to reikejo, juk galima buvo iskarto.
Iseina uzburtas ratas ir kartais geriau nebandyti gelbeti, o siuliti iskarto traukti..
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2008 12 01, 23:49)
Man sesuo dėl sinuso dugno pakelimo operacijos sakė, kad nueik pas kitą gydytoją ir pamatysi, kad sakys jog ši operacija nereikalinga.  ax.gif

Nu ziurint kaip ten nuotraukoje vaizdas. Bet kiek zinau daznai ta operacija butina.
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 12 01, 22:55)

Papildyta:

Nu ziurint kaip ten nuotraukoje vaizdas. Bet kiek zinau daznai ta operacija  butina.


Ta operacija jau ir padaryta. Ir jau išrovus dantį buvo aišku, kad truks kaulo, nes šnypščiant nosį rodėsi, kad viskas išlėks per ten, kur buvo dantis. g.gif Šiaip mano gydytojas irgi, jei yra įmanoma išsaugoti nuosavą dantį, stengiasi atkalbėti nuo rovimo.
Atsakyti