Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis protezavimas ar plombavimas?

idejo man krumini metalo keramikos danti siandien, bet man jis per aukstas, praejo dar tik pora valdu tai valgau kaip ne su savo dantim, nezinau ar cia laukti dar reikia ar kaip. Bet jau baisu darosi. Jau kai matavo sakaiua kad toks aukstokas, sako isides bus zemensis, o kai jau galutinai dejo sako reikia priprasti. Tai ar cia kvaila ar protezuotojas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2008 12 06, 10:54)
Tai ar cia kvaila ar protezuotojas?  doh.gif

Du variantai: arba tikrai per aukštas, arba taip atrodo būtent dėl to, kad nepripratus. O sukąsti galit normaliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ricci @ 2008 12 04, 00:41)
o tarkim estetini protezavima visada spesi pasidaryti, o pradziai estetinis plombavimas geriau, ar as klystu? g.gif

Ne, neklysti..Aisku ziurint kokie dantukai g.gif . Jeigu negyvi, dideles plombos ir didzioji dalis bus plomba, tai geriau iskarto estetini protezavima. smile.gif Nes dabar i estetini plombavima reikes nemazai pinigu ideti. Gali 7 met. tokie dantukai neatlaikyti ir po kokiu 3 metu tikrai noresis estetinio protezavimo...O kainos tik kyla ir kyla... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(indrute83 @ 2008 12 06, 11:54)
idejo man krumini metalo keramikos danti siandien, bet man jis per aukstas, praejo dar tik pora valdu tai valgau kaip ne su savo dantim, nezinau ar cia laukti dar reikia ar kaip. Bet jau baisu darosi. Jau kai matavo sakaiua kad toks aukstokas, sako isides bus zemensis, o kai jau galutinai dejo sako reikia priprasti. Tai ar cia kvaila ar protezuotojas?  doh.gif

Nu negerai. Buna variantas, kada kontaktinis dantukas isilgejas, tada protezuojama palieka truputi perauksta, kad sustumti kontaktini atgal. Bet siap, visais kitais atvejais turi gerai apziureti , kad netrukdytu, pavedzioti zandikauli i visas puses, kad visi gumburai butu vietoje. Neturi trukdyti...
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 12 07, 00:33)
O kainos tik kyla ir kyla... doh.gif

Man rodos, kad krizė pristabdė kainų kilimą - jau atsiranda nuolaidų, kas anksčiau šitoj srity buvo labai reta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2008 12 07, 00:33)

Papildyta:

Nu negerai. Buna  variantas, kada kontaktinis dantukas isilgejas, tada protezuojama palieka truputi perauksta, kad sustumti kontaktini  atgal. Bet siap, visais kitais atvejais  turi gerai apziureti , kad netrukdytu, pavedzioti zandikauli i visas puses, kad visi gumburai butu vietoje. Neturi trukdyti...


Pas mane taip buvo, bet kadangi išilgėjęs dantukas buvo negyvas- tai jį truoutį "patrumpino" (nušlifavo). O vėliau deje, teko išrauti ir statyti implantą. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2008 12 07, 10:34)
Man rodos, kad krizė pristabdė kainų kilimą - jau atsiranda nuolaidų, kas anksčiau šitoj srity buvo labai reta ax.gif


Aš ir ankščiau gaudavau nuolaidų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 12 07, 13:09)
Aš ir ankščiau gaudavau nuolaidų. g.gif

Turėjau galvoj nuolaidas ne nuolatiniams, o naujiems pacientams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 07, 11:34)
Man rodos, kad krizė pristabdė kainų kilimą - jau atsiranda nuolaidų, kas anksčiau šitoj srity buvo labai reta ax.gif

Nuo naujuju metu medziagos pabrangs, tai pat ir technikams. Reiskes technikai kels kainas, protezistai netures iseites ir irgi privales kelti kainas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 07 gruodžio 2008 - 22:20
QUOTE(erika.gut @ 2008 12 07, 22:19)
Nuo naujuju metu medziagos pabrangs, tai pat ir technikams.  Reiskes technikai kels kainas, protezistai netures iseites ir irgi privales kelti kainas.

Bet pacientų eilės jau dabar mažėja...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 07, 22:57)
Bet pacientų eilės jau dabar mažėja...


Nepasakyčiau. Anksčiau pas protezistą laukdavau dvi savaites. Dabar tenka po mėnesį. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 12 08, 11:54)
Nepasakyčiau. Anksčiau pas protezistą laukdavau dvi savaites. Dabar tenka po mėnesį. ax.gif

Daug priklauso ir nuo gydytojo darbo grafiko. Būna, kad dirba po du pusdienius per savaitę keliose klinikose, ir eilės nuvingiuoja...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 08, 12:59)
Daug priklauso ir nuo gydytojo darbo grafiko. Būna, kad dirba po du pusdienius per savaitę keliose klinikose, ir eilės nuvingiuoja...

Nu ne, kasdien dirba. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 12 08, 13:59)
Daug priklauso ir nuo gydytojo darbo grafiko. Būna, kad dirba po du pusdienius per savaitę keliose klinikose, ir eilės nuvingiuoja...

drinks_cheers.gif Vieni gydytojai dirba kasdien po visa diena ir eile vistiek 2 men. ( Viktorija Šciukinaite) . Yra kurie tik pora pusdieniu per savaite ir eile 1 men. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 09 gruodžio 2008 - 00:32