Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

QUOTE(BlackDhalia @ 2009 10 20, 20:26)
Sveikos, noreciau paklausti ar tevo teistumas (pries beveik 25m. uz "chuliganizma") galetu trukdyti siekti karjeros teises srityje?


Anksciau tikrai turejo itakos.Kol mano tevas nebuvo reabilituotas(pagal politine byla),apie teise svajoti negalejau.
Mano tevas dar toki bajeri buvo iskretes-istojo i VU Teises fakulteta po kazkiek metu po kalejimo,kai teistumas gali buti neminimas CV.Bet pirmame kurse apsiziurejo dekanatas,ka prieme ir perkele ji i Kauno KPI.Kai reabilitavo,reabilitavo ir vel prieme i Teises faka, biggrin.gif tik tada jam jau ne mokslai rupejo...
Atsakyti
Sveikos, kazkuri klause apie aplinkosaugos dest. K. Virketi, as laikiau egza pas A. Grigoni, bet zinau, kad K. Virketis priiminejo kolege, labai patenkintabuvo, nes dave lengva testa, kuris nebuvo suktas, klausimai labai suprantami.
Gal ka nors zinot apie D. Zaleckiene (kreditai ir bankai), tik zinau, kad testas, arba Ekonomikos teorija ( L Sadzius )
Atsakyti
Sveikos, gal yra šį šeštadienį (2009-12-19) važiuojančių į Vilnių?
Atsakyti
QUOTE(Gėlytė22 @ 2009 12 14, 12:44)
Sveikos mergaites, zinau kas parduoda gerus, konstitucines teises konspektus, baigiamajam egzaminui. Jei kam reikia, rašykite į rimukas40@one.lt, kaina 40.- Lt.


Brangu...o Kaledines nuolaidos bus?
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2009 12 13, 14:55)
Sveikos, kazkuri klause apie aplinkosaugos dest. K. Virketi, as laikiau egza pas A. Grigoni, bet zinau, kad K. Virketis priiminejo kolege, labai patenkintabuvo, nes dave lengva testa, kuris nebuvo suktas, klausimai labai suprantami.
Gal ka nors zinot apie D. Zaleckiene (kreditai ir bankai), tik zinau, kad testas, arba Ekonomikos teorija ( L Sadzius )

O kaip A. Grigonis g.gif ? Pas jį APT laikysim ax.gif
Apei Zaleckienę taip įdomu būtų sužinoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 16 gruodžio 2009 - 00:19
labas rytas, reikia jūsų patarimo. Ryt važiuoju laikyti lyginamosios konstitucinės, sugebėjau skolą pasigaut, tai gal žinote pas ką net nelaikyti? Mano dėstytojo nebus, sakė laikyk pas bet kurį, todėl norėčiau jūsų info. Kai skaitai, atrodo viską moki, bet po to labai staigiai viskas išgaruoja.......
Atsakyti
Sveikos, Grigonis tai maladec, o ciu konstitucine lyginamaja laikyk pas T. Blinstrubi, jei iseina, jaunas bachuriukas, bet normalus, as is karto islaikiau viena karta perskaicius konpektus, pas ji geriau vienu sakiniu, bet i tema, nei pilstyti is tuscio i kiaura.
klausimai man buvo: vokietijos parlamento rinkimai (konkreciai), prancuzijos kontitucija, 3 kl. konstitucijos turinys.
Atsakyti
Ačiū, bet būtent jo ir nėra
Atsakyti


tai sudas tada smile.gif daugiau nezinau, Mesonio visi bijo, bet kiek girdejau, sake, kad jis tik ivaizdi toki arogantisko zmogaus sudares, taciau balu negaili ir vertina labai objektyviai.

o tu is kurio kurso? gal grupiokes kartais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2009 12 18, 09:49)
tai sudas tada smile.gif daugiau nezinau, Mesonio visi bijo, bet kiek girdejau, sake, kad jis tik ivaizdi toki arogantisko zmogaus sudares, taciau balu negaili ir vertina labai objektyviai.

  o tu is kurio kurso? gal grupiokes kartais smile.gif




Iš III, lapkričio 25 ar 26 buvo kosnt egz.
Atsakyti
as irgi, as is 8 grupes, kada egzas buvo, tai nepamenu smile.gif bet palauk, kaip gali destytojo ryt nebuti, jei viena kursioke parase, kad vaziuoja sestadieni laikyti konst ir BPT? gal ji nezino?
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2009 12 18, 10:13)
as irgi, as is 8 grupes, kada egzas buvo, tai nepamenu smile.gif  bet palauk, kaip gali destytojo ryt nebuti, jei viena kursioke parase, kad vaziuoja sestadieni laikyti konst ir BPT? gal ji nezino?



Aš su juo susirašiau, sakė, kad nebus ir laikyti pas bet kurįsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ciu @ 2009 12 18, 10:15)
Aš su juo susirašiau, sakė, kad nebus ir laikyti pas bet kurįsmile.gif

Norėjau apsidraust, nes kelias tolimas, o nuvažiavus nieko nepešt nesinori
Atsakyti