Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

labas biggrin.gif

gal kas žinot info apie (aplinkosaugos teisė) - Kęstutį Virketį ? Dėstė kita dėstytoja, o jis egzą priiminės, tai dėl to klausiu...
Atsakyti
Sveikos merginos. Įstojau šiemet į įžangines magistrantūros studijas Klaipėdoje. Esu be teisinio išsilavinimo. Plaukai šiaušiasi, jaučiuosi kaip pirmokė. Spalio pabaigoje žadu laikyti teisės teorijos egzaminą pas dėstytoją Kaluiną. Ar jo egzaminui mokėtės iš vadovėlio ar iš jo konspektų? Būčiau dėkinga už bet kokią informaciją.
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2009 09 29, 19:15)
Sveikos merginos. Įstojau šiemet į įžangines magistrantūros studijas Klaipėdoje. Esu be teisinio išsilavinimo. Plaukai šiaušiasi, jaučiuosi kaip pirmokė.  Spalio pabaigoje žadu laikyti teisės teorijos egzaminą pas dėstytoją Kaluiną. Ar jo egzaminui mokėtės iš vadovėlio ar iš jo konspektų? Būčiau dėkinga už bet kokią informaciją.


Sveika bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
as siemet kaip tik baigineju Magistro studijas, mokiausi taip pat Klaipedoje, grupeje be teisinio isilavinimo.
Nzn,kaip tau bus.. bet man tikrai buvo lb sunku...
teises teorija ir baudziamaja teise ( bendraja dali ) laikiau po 6 kartus.. doh.gif doh.gif doh.gif kaip prisimenu net saves pagailsta, bet is kitos puses, tik neimk akademiniu.. senkis iki paksutiniuju mirksiukas.gif
o del TT as buvau perskaiscius knyga, man daug aiskiau nei konspektuose, nes ir pvz yra, o konspektuose lb sutraukta...

jei reikes knygu, kazkurias turiu galeciau pigiau parduoti nei knygyne. rolleyes.gif

Sekmes iveikiant pirmaja sesija thumbup.gif cool.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2009 09 30, 09:02)
Sveika  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
as siemet kaip tik baigineju Magistro studijas, mokiausi taip pat Klaipedoje, grupeje be teisinio isilavinimo.
Nzn,kaip tau bus.. bet man tikrai buvo lb sunku...
teises teorija ir baudziamaja teise ( bendraja dali ) laikiau po 6 kartus..  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kaip prisimenu net saves pagailsta, bet is kitos puses, tik neimk akademiniu.. senkis iki paksutiniuju  mirksiukas.gif
o del TT as buvau perskaiscius knyga, man daug aiskiau nei konspektuose, nes ir pvz yra, o konspektuose lb sutraukta...

jei reikes knygu, kazkurias turiu galeciau pigiau parduoti nei knygyne.  rolleyes.gif

Sekmes iveikiant pirmaja sesija  thumbup.gif  cool.gif  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveika. Dėkui už informaciją. Siaubas ima tik pagalvojus kur įlindau. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2009 09 30, 09:02)
Sveika  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
as siemet kaip tik baigineju Magistro studijas, mokiausi taip pat Klaipedoje, grupeje be teisinio isilavinimo.
Nzn,kaip tau bus.. bet man tikrai buvo lb sunku...
teises teorija ir baudziamaja teise ( bendraja dali ) laikiau po 6 kartus..  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kaip prisimenu net saves pagailsta, bet is kitos puses, tik neimk akademiniu.. senkis iki paksutiniuju  mirksiukas.gif
o del TT as buvau perskaiscius knyga, man daug aiskiau nei konspektuose, nes ir pvz yra, o konspektuose lb sutraukta...

jei reikes knygu, kazkurias turiu galeciau pigiau parduoti nei knygyne.  rolleyes.gif

Sekmes iveikiant pirmaja sesija  thumbup.gif  cool.gif  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveika. Dėkui už informaciją. Siaubas ima tik pagalvojus kur įlindau. verysad.gif
Dar daug stiprybės baigiant magistro studijas, bei lengvo magistrinio darbo gynimo. smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fergie @ 2009 09 30, 11:23)
Sveika. Dėkui už informaciją. Siaubas ima tik pagalvojus kur įlindau. verysad.gif
Papildyta:

Sveika. Dėkui už informaciją. Siaubas ima tik pagalvojus kur įlindau. verysad.gif
O tau daug stiprybės baigiant magistro studijas, bei lengvo magistrinio darbo gynimo. smile.gif  smile.gif

Atsakyti
oi ne isgasdinti nenorejau doh.gif doh.gif doh.gif
lb daug gavau is siu studiju, tiek naujomis ziniomis, tiek saves tobulejimu: uzsibreztumo siekiant tikslo, kantrybes blush2.gif bigsmile.gif
gal Jums viskas bus daug paprasciau.. juk visiems skirtingai thumbup.gif

aciu uz linkejimus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
jei ka klauskit, visada 'apkalbesiu' destytojus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2009 09 30, 11:30)
oi ne isgasdinti nenorejau  doh.gif  doh.gif  doh.gif
lb daug gavau is siu studiju, tiek naujomis ziniomis, tiek saves tobulejimu: uzsibreztumo siekiant tikslo, kantrybes  blush2.gif  bigsmile.gif
gal Jums viskas bus daug paprasciau.. juk visiems skirtingai  thumbup.gif

aciu uz linkejimus  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
jei ka klauskit, visada 'apkalbesiu' destytojus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jei ne paslaptis, ar dirbate pagal šią specialybę, o gal planuojate pagal ją įsidarbinti?
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2009 09 30, 12:12)
Jei ne paslaptis, ar dirbate pagal šią specialybę, o gal planuojate pagal ją įsidarbinti?



pagal specialyte nedirbu, dirbu privaciajam sektoriuje biggrin.gif gal kada "persikraustysiu" i viesaji sektoriu, jei paaugs algos ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maye: 30 rugsėjo 2009 - 19:08
pardavimui turiu dar sias knygutes 4u.gif ax.gif ( gyvenu Klaipedoje)
Viktimologijos pagrindai. Rokas Uscila. Vilnius- 2005.
Teises sociologijos pagrindai. Vytautas Slapkauskas. Vilnius -2004.(knygos kopija)
Teises teorija. Alfonsas Vaišvila. Vilnius- 2004.
Lietuvos baudžiamoji teise. Vytautas Piesliakas. Pirmoji knyga. Vilnius -2006.

bei kodeksai:
Civilinis kodeksas
Civilinio proceso kodeksas
Baudziamosios teises kodeksas
Baudziamojo proceso kodeksas
Atsakyti
Sveikos merginos, o gal kas i Vilnius is Klaipedos ketina vaziuoti ? smile.gif Jei ka prasome prisijungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2009 09 18, 21:53)
Sveikos merginos.
Gal turite nebrangiai parduoti šias knygutes:
V. Piesliakas "Lietuvos baudžiamoji teisė" 2008., bei
A. Vaišvilos "Teisės teorija. Gyvenu Klaipėdoje.


sveikute, turiu Vaisvilos teises teorija PDF varianta. jei parasytum savo meila- bandyciau persiusti...
Atsakyti
Pagalba besimokancioms mamytems! Mielos besimokancios mamytes, noreciau pasiulyti Jums savo pagalba rasant rasto darbus ir kursinius darbus. Turiu puikias lietuviu kalbos zinias. Rasau vadybos, mikro ir makroekonomikos, valstybes finansu, viesojo administravimo, politikos mokslu, su ES susijusius, strateginio valdymo ir kt. kursinius darbus. Grantuoju gera kursinio darbo kokybe ir darbo atlikima laiku, maziausias kursinio darbo ivertinimas - 9. Darbai vienetiniai ir neplagijuojami. Taigi, jei dirbate ar turite daug veiklos, kreipkites el. pastu uzsisakyti.kursini.darba@gmail.com arba telefonu 867212296. Konfidencialuma garantuoju.
Atsakyti
Sveikos, noreciau paklausti ar tevo teistumas (pries beveik 25m. uz "chuliganizma") galetu trukdyti siekti karjeros teises srityje?
Atsakyti