Įkraunama...
Įkraunama...

Išparduotuvės

O toj Glamour prekes normalios? Ar jau tokiu senu senu kolekciju?
Atsakyti
Pasidalinsiu įspūdžiais- nukeliavau vakar iki tos išparduotuvės prie Amerikos pirtyje. Šiaip mažutė tokia, rūbeliai gražiai sukabinti. pasiruošiau mažiausiai valandą praleisti besiknisdamam ir visokių gėrių beieškodama. Ten dar viena tokia moterėlė vaikščiojo. Pardavėja buvo viena, bet matyt aš jai kažkuo neįtikau, nes tik pažiūrėjus į mane nusprendė, kad man reikia asmeninės priežiūros ir pradėjo garsiai komentuot kiekvieną rūbelį, į kurį tik pažiūrėdavau. O galiausiai pareiškė, kad prie vienos lentynos net nesiartinčiau, nes čia prekės dar neišpakuotos. Šiaip tai labai geros, bet net neišpakuotos (ten tokių maišų krūva kabėjo). O ir iš vis geriausia, kad po valandos ateičiau doh.gif Ir tada jau visas likusias kelias minutes kol ten sukinėjausi vis įrodinėjo, kad turėčiau po valandos ateiti... doh.gif
Atsakyti
gera isparduotuve yra salia Coca-cola plaza ant kampo, palipejus laipteliais. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilzim @ 2008 04 15, 10:24)
gera isparduotuve yra salia Coca-cola plaza ant kampo, palipejus laipteliais. thumbup.gif

ka ten gero duoda? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2008 04 15, 09:02)
Pasidalinsiu įspūdžiais- nukeliavau vakar iki tos išparduotuvės prie Amerikos pirtyje. Šiaip mažutė tokia, rūbeliai gražiai sukabinti. pasiruošiau mažiausiai valandą praleisti besiknisdamam ir visokių gėrių beieškodama. Ten dar viena tokia moterėlė vaikščiojo. Pardavėja buvo viena, bet matyt aš jai kažkuo neįtikau, nes tik pažiūrėjus į mane nusprendė, kad man reikia asmeninės priežiūros ir pradėjo garsiai komentuot kiekvieną rūbelį, į kurį tik pažiūrėdavau. O galiausiai pareiškė, kad prie vienos lentynos net nesiartinčiau, nes čia prekės dar neišpakuotos. Šiaip tai labai geros, bet net neišpakuotos (ten tokių maišų krūva kabėjo). O ir iš vis geriausia, kad po valandos ateičiau  doh.gif Ir tada jau visas likusias kelias minutes kol ten sukinėjausi vis įrodinėjo, kad turėčiau po valandos ateiti...  doh.gif



oooo.. ji vis dar ten... doh.gif butu labai nebloga parduotuve, bet ta moteriske... doh.gif

gal ten reikia eiti uzsidejus dideles ausines (kad garsu nepraleistu ir ji pastebetu) ir ju niekada nenusiimti? g.gif
Atsakyti
O kuriose isparduovese galima rasti prabangiu (guess, gucci, versace ir pan.) drabuziu kuriu dauguma ar daugiausia SU ETIKETEMIS? Nes kiek nueidavau i isparduotuves tai be etikeciu viskas g.gif
Pamirsau prideti, kad as is Vilniaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darija16: 19 balandžio 2008 - 15:27
Ech buvau šiandien prie Laisvės alėjos išparduotuvėj,tiek visko matavaus ir še tau...nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke_edita @ 2008 04 16, 21:03)
oooo.. ji vis dar ten... doh.gif butu labai nebloga parduotuve, bet ta moteriske... doh.gif

gal ten reikia eiti uzsidejus dideles ausines (kad garsu nepraleistu ir ji pastebetu) ir ju niekada nenusiimti? g.gif

Na matyt man pasiseke kai ten ejau nes kitam kambarele tik dvi moteriskes snekejo, ir net nebuvo ikisusios nosies i pacia parduotuve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 05 01, 21:08)
Na matyt man pasiseke kai ten ejau nes kitam kambarele tik dvi moteriskes snekejo, ir net nebuvo ikisusios nosies i pacia parduotuve biggrin.gif


Tai jau tikrai kad pasisekė, vis pagalvoju, kad norėtūsi nueit, bet matyt teks kai bjaurios nuotaikos būsiu, kad nesusigadinčiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Darija16 @ 2008 04 19, 16:26)
O kuriose isparduovese galima rasti prabangiu (guess, gucci, versace ir pan.) drabuziu kuriu dauguma ar daugiausia SU ETIKETEMIS? Nes kiek nueidavau i isparduotuves tai be etikeciu viskas g.gif
Pamirsau prideti, kad as is Vilniaus.

MEGOJE kaune silainiuose, bet ten labai jau senos tos kolekcijos, nebent klasikinio ka pirkti ir kainos dideles, kaip tokiems nuciupinetiems drabuziams ax.gif
tik dabar perskaiciau,kad tu is Vilniaus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pama9: 02 gegužės 2008 - 13:36
Šiandien Vilniuj, Vokiečių g-j ieškojau Glamour no.1 ir neradau verysad.gif nors anksčiau esu mačius n kartų, bet niekas neužėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 02, 20:53)
Šiandien Vilniuj, Vokiečių g-j ieškojau Glamour no.1 ir neradau  verysad.gif nors anksčiau esu mačius n kartų, bet niekas neužėjau  doh.gif

as irgi neseniai ieskojau Glamour, bet neradau sad.gif
Atsakyti