Įkraunama...
Įkraunama...

Išparduotuvės

QUOTE(Laputaitytė @ 2008 04 10, 23:39)
Sveikutės 4u.gif

Gal žinot, ar yra Vilniuje kur nors Audimo išparduotuvė? 4u.gif

Dėkui smile.gif

vilniuj nžn, bet utenoje, turgaus teritorijoje yra 2 pardės: dviračiai ir sportinė apranga. Tai ten audimo kelnes naujutėles praitos kolekcijos už 28lt nukoviau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 05 10, 20:42)
as irgi neseniai ieskojau Glamour, bet neradau sad.gif


man rodos, jo ten jau ir nebera mirksiukas.gif
sakykit, Bige maciau yra kazkokia parduotuve antram aukste, lygtais Glamour No.1 vadinasi, gal cia ir yra isparduotuve? g.gif niekad ten nebuvau uzejus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 05 12, 12:00)
man rodos, jo ten jau ir nebera mirksiukas.gif 
sakykit, Bige maciau yra kazkokia parduotuve antram aukste, lygtais Glamour No.1 vadinasi, gal cia ir yra isparduotuve? g.gif  niekad ten nebuvau uzejus blush2.gif

Ta pati, tik asortimentas gerokai mažesnis, nors senokai ten nebuvau ax.gif
Čia ne visai į temą, bet "Dolitoje" (pastate pas Juozapą) didelis batų išpardavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fergie: 12 gegužės 2008 - 11:16
Šiandien važiuodama pro šalį Trakų g-je mačiau Outlet Boutique, taip išeina, kad išparduotuvė? Kas ten gero? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 12, 18:35)
Šiandien važiuodama pro šalį Trakų g-je mačiau Outlet Boutique, taip išeina, kad išparduotuvė? Kas ten gero?  g.gif

Superinė batų parduotuvė thumbup.gif Kainos nėra labai žemos, bet pasirinkimas ir kokybė man labai patiko.
Atsakyti
Na ka gi, buvau Dolitoj, Justiniskese, tai tikrai didelis ispardavimas ten vyksta, bet sau deja nieko neradau, nes ka patiko, jau ispirkta, daugiausia yra 36 dydzio batu, idomu o kaip centre Dolitoj, irgi tokia pat situaciaj, ar verta isvis varyt tenai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgunia_2006: 13 gegužės 2008 - 19:25
QUOTE(olgunia_2006 @ 2008 05 13, 20:24)
Na ka gi, buvau Dolitoj, Justiniskese, tai tikrai didelis ispardavimas ten vyksta, bet sau deja nieko neradau, nes ka patiko, jau ispirkta, daugiausia yra 36 dydzio batu, idomu o kaip centre Dolitoj, irgi tokia pat situaciaj, ar verta isvis varyt tenai

Ir as nieko sau nenusipirkau ir MB nieko sau nerado, bet maciau prie kasos buvo eile mirksiukas.gif
Apie nuolaidas gedo prospekte ziniu neturiu, man atsiunte sms, kad nuolaidos yra tik Dolitoje Justiniskese, bet galima paskambinti i parduotuve ir paklausti.

QUOTE(b-l-o-n-d-e @ 2008 05 13, 20:42)
gal zinote ar TRN vyksta kokios nors akcijos? ax.gif

O kas cia per raduotuve?
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2008 05 13, 20:04)
O kas cia per raduotuve?


speju, jog turbut terranova g.gif
Atsakyti
Norfoj,siaures miesteli,Vilniuje yra EFFIGY isparduotuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 05 13, 22:34)
speju, jog turbut terranova g.gif

Gali buti, bet tada gal trupintusi sitaip TRNV g.gif ai geriau "raduotuve" lotuliukas.gif

QUOTE(Lesia @ 2008 05 14, 00:06)
Norfoj,siaures miesteli,Vilniuje yra EFFIGY isparduotuve smile.gif

Anksciau, ten budavo UT isparduotuve, bet pagrinde kabedavo nauja kolekcija, gal dabar kitaip, liko tik isparduotuve g.gif
Atsakyti
O priesais Effigy atidare Vabbi, bet ten toks s.... nieko gero
Atsakyti
Vabbi Madoj tai esu porą kartų nieko rūbelių radus, bet tikrai ne kiekvieną kartą, kai esu užėjus schmoll.gif
Atsakyti