Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

Na, raso kad normali dregme 50-60 proc, nemanau kad reikalingas g.gif
va pas mus namie ziauriai sildo, karsta, tai ryte buna 25 kokie, bet ir tai nejauciu po nakties kad butu labai sausa...langai mediniai..
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2010 01 26, 23:32)
Pas mus drėgmė 55%. Bet man vis atrodo sausa, nosis taip išsausėjus, kad naktį pratrūksta kraujagyslė ir bėga kraujas, oda nusausėjus, ryte atsibundu su sausa burna, visą dieną akys sausos, peršti. Prieš įjungiant šildymą to nebuvo, langai plastikiniai, bet nesandarūs, namas naujas, šildom taupymo režimu, tai naktį net šaltoka būna. Kaip manot, ar verta pirkti drėkintuvą?


pirmiausia reikėtų gal su tiksliu prietaisu pasimatuoti drėgmę. mes turėjom tokį kabinamą ant sienos, rodė link 50, bet pasirodo net 30 nesiekė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 01 27, 16:28)
pirmiausia reikėtų gal su tiksliu prietaisu pasimatuoti drėgmę. mes turėjom tokį kabinamą ant sienos, rodė link 50, bet pasirodo net 30 nesiekė doh.gif

taip hidrometras gali rodyti neteisingai,todel parasysiu kas yra musu hidrometro instrukcijoje:
"jeigu prietaisas sutriktu,ji galima papildomai sureguliuoti.Padekite apversta prietaisa ant sudrekintos pasluostes ir palikite ji taip stoveti 30min.Praejus laikui prietaisas turetu rodyti 95% oro dregnumo.Si verte nustatoma pasukus nustatomaji zymekli kitoje prietaiso puseje,kai parodymai virsuje arba apacioje skitiasi daugiau nei 5%.
Kad prietaisas tiksliai funkcionuotu,reguliavimo procesa(su dregna pasluoste)reikia kartoti kas 6men.)"
Atsakyti
QUOTE(mamuliukas333 @ 2010 01 27, 20:10)
taip hidrometras gali rodyti neteisingai,todel parasysiu kas yra musu hidrometro instrukcijoje:
"jeigu prietaisas sutriktu,ji galima papildomai sureguliuoti.Padekite apversta prietaisa ant sudrekintos pasluostes ir palikite ji taip stoveti 30min.Praejus laikui prietaisas turetu rodyti 95% oro dregnumo.Si verte nustatoma pasukus nustatomaji zymekli kitoje prietaiso puseje,kai parodymai virsuje arba apacioje skitiasi daugiau nei 5%.
Kad prietaisas tiksliai funkcionuotu,reguliavimo procesa(su dregna pasluoste)reikia kartoti kas 6men.)"


darėm mes šituos dalykus, bet matyt nejautrus jis ar kas jam ten buvo. ai turim drėkintuvą su integruotu šituo daiktu ir labai liuks smile.gif dabar apie oro valytuvą galvojam smile.gif
Atsakyti
o ka manot apie toki? bigsmile.gif
http://www.orosprend...kintuvas-boneco

parasyta kad ir ora valo g.gif
gal kas toki turi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2010 01 29, 09:22)
o ka manot apie toki? bigsmile.gif 
http://www.orosprend...kintuvas-boneco

parasyta kad ir ora valo g.gif
gal kas toki turi? smile.gif


be drėgnomačio ar verta g.gif
Atsakyti
Man labiausiai iš pigesnių charizmos rekomenduotas AOS E2251 patiko. Ar dar kas naudojat? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Ateik @ 2010 01 29, 17:37)
Man labiausiai iš pigesnių charizmos rekomenduotas AOS E2251 patiko. Ar dar kas naudojat? Kokie atsiliepimai?


na, as turiu, man jis tinka. kai pries tai neturejus jokio tai sunku palygint..
cia neseniai buvau pradejus galvot kad blogai drekina, bet kai namie 20proc dregnumas ir lb karsta tai naturalu kad sunkiai kol pasiekia 50proc..
ir dar mokejau su nuolaida tik 280 thumbup.gif
pirktas gruodzio pab.

labai tylus nera, bet galima pasirinkti 3 variantus kai mazai drekina ir dirba tyliai, vidutiniskai ir iki dirba garsiau ir drekina daug..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingredd: 29 sausio 2010 - 17:04
QUOTE(Ateik @ 2010 01 29, 16:37)
Man labiausiai iš pigesnių charizmos rekomenduotas AOS E2251 patiko. Ar dar kas naudojat? Kokie atsiliepimai?


nu jo, bet is tu pigesniu tai jis pats didziausias g.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2010 01 29, 18:04)
nu jo, bet is tu pigesniu tai jis pats didziausias g.gif


Boneco kuri turiu tik vos mazesnis uz AOS smile.gif paveiksliukuose jie atrodo mazi o realybeje daug didesni, o beto kadangi ne viena isbandziau tai didesnis ir isgarina daugiau ir reciau reikia papildyti vandeniu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingredd @ 2010 01 29, 18:01)
na, as turiu, man jis tinka. kai pries tai neturejus jokio tai sunku palygint..
cia neseniai buvau pradejus galvot kad blogai drekina, bet kai namie 20proc dregnumas ir lb karsta tai naturalu kad sunkiai kol pasiekia 50proc..
ir dar mokejau su nuolaida tik 280  thumbup.gif
pirktas gruodzio pab.

labai tylus nera, bet galima pasirinkti 3 variantus kai mazai drekina ir dirba tyliai, vidutiniskai ir iki dirba garsiau ir drekina daug..


as pradejau pergyvent, kad Boneco man tik 38 pasiekia maximum galingumu, bet tiesa sakot, kai buvo tokie salciai, o namie karsta tai ko noret biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, aš neskaičiau viso jūsų forumo, patingėjau blush2.gif bet mestelėjau akį ir norėjau, kai ką pasakyti smile.gif aš namie turiu drėkintuvą, bet ne už 300 ir ne už 100lt, o gal uz kokiu 20lt paprastą, pakabiamą ant radiatoriaus... labai gerai įpili vandensir garuoja tas vanduo... ir elektros jokios nesuka;)(pirkau senukuose) na gal tik aišku jis nėra toks išvaizdus, bet jei už kokio stalo tai thumbup.gif ir galiu pasakyti,kad laabai gerai su juo, na jis aisku ten nedezinfekuoja, bet kad oras drėgnesnis tai jaučiu, nes jei pasibaigia jame vanduo, tai po ilgo laiko man pradeda nakti džiūti gerklė ir delnai biggrin.gif
na čia aš šiaip pasisakiau, o kiek ir kokiam drėkintuvui išleisti pinigus jau jūsų reikalas wink.gif tai tiek:)
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2010 01 31, 22:13)
sveikos, aš neskaičiau viso jūsų forumo, patingėjau  blush2.gif  bet mestelėjau akį ir norėjau, kai ką pasakyti  smile.gif  aš namie turiu drėkintuvą, bet ne už 300 ir ne už 100lt, o gal uz kokiu 20lt paprastą, pakabiamą ant radiatoriaus... labai gerai įpili vandensir garuoja tas vanduo... ir elektros jokios nesuka;)(pirkau senukuose) na gal tik aišku jis nėra toks išvaizdus, bet jei už kokio stalo tai  thumbup.gif ir galiu pasakyti,kad laabai gerai su juo, na jis aisku ten nedezinfekuoja, bet kad oras drėgnesnis tai jaučiu, nes jei pasibaigia jame vanduo, tai po ilgo laiko man pradeda nakti džiūti gerklė ir delnai biggrin.gif
na čia aš šiaip pasisakiau, o kiek ir kokiam drėkintuvui išleisti pinigus jau jūsų reikalas wink.gif tai tiek:)


na o kiek pvz vandens ir per koki laika isgaruoja?
manau tiek ten jis ir pridrekina..
Atsakyti