Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvas

QUOTE(charizmaa @ 2010 02 02, 14:27)
saltu garu nera taip, kad atsaldo kambari tiesiog susidaro ispudis kad oras lengvesnis grinesnis, bent jau man taip  biggrin.gif

Atšaldo ir dar kaip doh.gif Pernai mes pirkom vaikų parduotuvėje - pučiantį šaltą garą, kad vaikui būtų saugu, nenusidegintų, tai kambary temperatūra krisdavo kelias laipsniais (šiaip visada būdavo virš 20, nebuvo šalta), šįmet vaikas jį sudaužė, bet net nenaudotue nuolat, nes per šalčius ir taip vėsoka, o su drėkintuvu išvis baisu būtų iš lovos išlipti unsure.gif Be to, su pučiamu garu irgi problemos, nes pernai kai buvo šilta ir grindys buvo medinės, tai nieko, stebėjausi, kad kiti pasakoja, jog balos susidaro, o kai šįmet pabandėm, tai faktas... ten, kur pastačiau drėkintuvą, geras metras kilimo sudrėko ir po to beveik visą dieną džiuvo doh.gif
Dabar nuo sauso oro jau visi baigiam įsisirgti ir renkuosi naują, bet esu smarkiai pasimetusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2010 02 08, 00:23)
faktas... ten, kur pastačiau drėkintuvą, geras metras kilimo sudrėko ir po to beveik visą dieną džiuvo  doh.gif
Dabar nuo sauso oro jau visi baigiam įsisirgti ir renkuosi naują, bet esu smarkiai pasimetusi  unsure.gif


gal labai žemai stovėjo?
Atsakyti
Na, turedama AOS E2251 saltu garu drekintuva tai nei salta darosi, bent jau prie +25 nesijaucia, nei slampa kas..
pucia vesoka ora ir tiek.. pastatau kur atokiau ant zemes ir drekina jis sau smile.gif


kita karta kai esamas nebeveiks pirksiu VENTA LW24 mirksiukas.gif
girdejau geru atsiliepimu bet ir siaip jis man tiktu pagal jo techines charakteristikas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingredd: 08 vasario 2010 - 09:25
QUOTE(Ingredd @ 2010 02 08, 09:20)
Na, turedama AOS E2251 saltu garu drekintuva tai nei salta darosi, bent jau prie +25 nesijaucia, nei slampa kas..
pucia vesoka ora ir tiek.. pastatau kur atokiau ant zemes ir drekina jis sau  smile.gif
kita karta kai esamas nebeveiks pirksiu VENTA LW24 mirksiukas.gif
girdejau geru atsiliepimu bet ir siaip  jis man tiktu pagal jo techines charakteristikas  mirksiukas.gif
user posted image


As tai jau visai susipainiojau, ultragrsinio bijau del dulkiu, o kokio bijot, kad nebutu balu? g.gif lotuliukas.gif

O kiek Ventos drekintuvai kainuoja, matau, kad Kaune nera kur ju pirkt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2010 02 08, 08:46)
gal labai žemai stovėjo?

ne, ant komodos... pernai žemiau stovėdavo.. šiaip ir iš kitų girdėjau tokių atsiliepimų, kad balos gaunasi, bet matyt pas mus per sausa buvo, tai nesimatė doh.gif
Šiandien apvažiavau pagrindines parduotuves, tai labai nustebino pasirinkimas... visur prekės fantiškos vienodos, tik kainos skirtingos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2010 02 08, 14:23)
Šiandien apvažiavau pagrindines parduotuves, tai labai nustebino pasirinkimas... visur prekės fantiškos vienodos, tik kainos skirtingos  doh.gif


buvau šalnoj ir cup'e (kaip paskui sužinojau - "ligajos technika" ten), tai produkcija ta pati, kainos irgi tokios pat, litas kitas skirtumas, bet ligajos technika duoda 20 % nuolaidą g.gif šalnoj irg sakė, nuolaidą padarytų, bet abejoju, ar tokia pat didelę g.gif

visai susidomėjau vienu drėkintuvu, patinka ir kaina, ir dizainas, ir funkcijos, tik kad pradėjo tik prieš kelis mėn prekiaut, atsiliepimų nėra, tai baugu pirkti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 vasario 2010 - 14:33
QUOTE(dilditele @ 2010 02 08, 14:23)
As tai jau visai susipainiojau, ultragrsinio bijau del dulkiu, o kokio bijot, kad nebutu balu?  g.gif  lotuliukas.gif

gal čia tik to modelio "brokas", nes šiandien Ermitažo konsultantas irgi akis išpūtęs klausėsi apie balas lotuliukas.gif Sakė, pats kažkurį iš ten parduodamų naudoja, namie balų nėra

QUOTE(zuzla @ 2010 02 08, 14:33)
buvau šalnoj ir cup'e (kaip paskui sužinojau - "ligajos technika" ten), tai produkcija ta pati, kainos irgi tokios pat, litas kitas skirtumas, bet ligajos technika duoda 20 % nuolaidą g.gif šalnoj irg sakė, nuolaidą padarytų, bet abejoju, ar tokia pat didelę g.gif

visai susidomėjau vienu drėkintuvu, patinka ir kaina, ir dizainas, ir funkcijos, tik kad pradėjo tik prieš kelis mėn prekiaut, atsiliepimų nėra, tai baugu pirkti unsure.gif

Kas čia per Šalna? VCUP'e nebuvau, išvis nepagalvojau, kad ten galėtų būti , senai bebuvau... einu studijuoti bigsmile.gif
Koks čia drėkintuvas?
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2010 02 08, 15:26)
Kas čia per Šalna? VCUP'e nebuvau, išvis nepagalvojau, kad ten galėtų būti , senai bebuvau... einu studijuoti  bigsmile.gif

Koks čia drėkintuvas?


šalna randasi rinktinės 55, o ligajos technika cup'o 4 aukšte prie eskalatoriaus

ballu uhb 770 g.gif veža iš rusijos, surinkinėja kiniečiai, garantija metams... iš kitos pusės, mūsų telikai rinkti ten, siurbliai, kompai, tai ko čia bijot g.gif
Atsakyti
Apie Ventos drekintuvus cia:
http://www.leopolis....ro-drekintuvai/

kaina LV 24 kazkur 800, o isigyti internetu galima, reikia ziureti..

Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 02 08, 15:29)
šalna randasi rinktinės 55, o ligajos technika cup'o 4 aukšte prie eskalatoriaus

ballu uhb 770 g.gif veža iš rusijos, surinkinėja kiniečiai, garantija metams... iš kitos pusės, mūsų telikai rinkti ten, siurbliai, kompai, tai ko čia bijot g.gif

Ačiū 4u.gif Gaila, kad Ligaja internete nerodo ką turi verysad.gif O Šalną apžiūrėjau, modeliai jau visur nete ar parduotuvėse matyti, reikia tik kainas sulyginti doh.gif Įdomu, kad ten internetu perkant kai kas žymiai pigiau, tik nematau koks pristatymo mokestis g.gif

Jei yra garantija, turėtų viskas ok būti, o dėl to, kas renka, tai nebijočiau, kiniečiai labai darbštūs ir kruopštūs ax.gif

Tiesa, gal kas gali pakomentuoti ką reiškia karštas / šiltas garas? Aš maniau, kad saugiau šaltas, vaikas nenusidegins, vienos parduotuvės konsultantas tą patį sako, kitos- aiškina, kad jis tik šiltas ir nusideginti neįmanoma, kažin kaip yra iš tiesų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 08 vasario 2010 - 15:45
QUOTE(Will @ 2010 02 08, 15:43)
Ačiū  4u.gif  Gaila, kad Ligaja internete nerodo ką turi  verysad.gif  O Šalną apžiūrėjau, modeliai jau visur nete ar parduotuvėse matyti, reikia tik kainas sulyginti  doh.gif  Įdomu, kad ten internetu perkant kai kas žymiai pigiau, tik nematau koks pristatymo mokestis  g.gif

Tiesa, gal kas gali pakomentuoti ką reiškia karštas / šiltas garas? Aš maniau, kad saugiau šaltas, vaikas nenusidegins, vienos parduotuvės konsultantas tą patį sako, kitos- aiškina, kad jis tik šiltas ir nusideginti neįmanoma, kažin kaip yra iš tiesų?  g.gif


galiu lankstinuką atskanuot, jei reikia smile.gif

kaip šalnoj aiškino - šaltas yra šaltas ir minusas tame, kad jis nekaitinamas, todėl išmetamas su visomis esančiomis vandenyje bakterijomis, nors jei geriam vandenį iš krano, tai nėra baisu... nežinau, kaip jus, bet mes tai negeriam unsure.gif o šiltas = karštas (čia jau kaip aš supratau), tik jei drėkintuvas garinis, garą vadina karštu, o jei ultragarsinis - šiltu, čia toks mano pastebėjimas, gal klaidingas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 02 08, 16:01)
galiu lankstinuką atskanuot, jei reikia smile.gif

kaip šalnoj aiškino - šaltas yra šaltas ir minusas tame, kad jis nekaitinamas, todėl išmetamas su visomis esančiomis vandenyje bakterijomis, nors jei geriam vandenį iš krano, tai nėra baisu... nežinau, kaip jus, bet mes tai negeriam unsure.gif o šiltas = karštas (čia jau kaip aš supratau), tik jei drėkintuvas garinis, garą vadina karštu, o jei ultragarsinis - šiltu, čia toks mano pastebėjimas, gal klaidingas mastau.gif

Jei nesunku, būtų nuostabu 4u.gif blush2.gif

Mes negeriam, nors vanduo pas mus geras, kažkaip vistiek iš krano doh.gif O dėl ultragarso įdomi mintis, gali ir teisinga, reikia dar savybes pasinagrinėti...

Beje, kadangi perku jau antrą kartą, tai parduotuvėje apžiūrint kai kuriuos modelius iškart atmetu dėl nepatogaus dizaino- dabar labai žiūriu, kad tą indą, kuriame būna vanduo, būtų galima išvalyti iš vidaus, nes išties nemažai tokių, kuriuose nėra kaip ten prieiti doh.gif
Atsakyti