Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

QUOTE(charisma @ 2008 05 05, 20:29)
ne, nedaro bigsmile.gif


tai taip iseina, darysies permanentini? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinute @ 2008 05 06, 16:31)
tai taip iseina, darysies permanentini?  smile.gif


taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natylli @ 2008 05 21, 23:54)
Na mamytes,kaip jusu "groziai" laikosi? Ar esate patenkintos,nesigailite? mirksiukas.gif


Gerai laikosi, bet idomu kaip laikys po metu kitu, ar tikrai isilaikys 3-5 metus g.gif as kazkaip tuo nelabai tikiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2008 05 22, 08:43)
Gerai laikosi, bet idomu kaip laikys po metu kitu, ar tikrai isilaikys 3-5 metus g.gif as kazkaip tuo nelabai tikiu ax.gif


geguzes viduryj pasidariau lupu per. tai labai patenkinta, lupos nebuvo istinusios tik truputi, pirma diena buvo labai bordo spalvos bet i vakara praejo (kadangi kraujosruvos susidare) , tai gi nieko baisaus. Dabar baigineja luptis "plevele", tai vis tepu bepantenu. Kol kas labai patenkinta.
Akiu perm. dariausi anksciau taip pat viskas thumbup.gif
Tai gi merginos nebijokit ir drasiai eikit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natylli @ 2008 05 21, 23:54)
Na mamytes,kaip jusu "groziai" laikosi? Ar esate patenkintos,nesigailite? mirksiukas.gif

ax.gif As be galo patenkinta - todel vis i sita tema dar ilendu smile.gif Net mano mama uzsirase i mane atsiziureti negaledama lotuliukas.gif
Atsakyti
man mama irgi supavydejo, irgi eis
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2008 05 22, 07:43)
Gerai laikosi, bet idomu kaip laikys po metu kitu, ar tikrai isilaikys 3-5 metus g.gif as kazkaip tuo nelabai tikiu ax.gif

nežinau kaip kitoms, bet man po pusmečio matosi išblukimai, antakio kontūras pradeda ryžėti doh.gif Kad išlaikytų 3-5 metus, tai be šansų. Reikia jau nusiteikti, kad kontūrinį turėsiu daryti kas pusmetį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(provansas @ 2008 05 23, 12:17)
nežinau kaip kitoms, bet man po pusmečio matosi išblukimai, antakio kontūras pradeda ryžėti  doh.gif Kad išlaikytų 3-5 metus, tai be šansų. Reikia jau nusiteikti, kad kontūrinį turėsiu daryti kas pusmetį  unsure.gif

o wow... o reklamuojama procedura butent tokiais argumentais, kad spalva nekinta...
Atsakyti
O kiek toks malonumas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Ramirami @ 2008 05 23, 12:59)
o wow... o reklamuojama procedura butent tokiais argumentais, kad spalva nekinta...

tikrai blunka, kinta spalva. Ir as negalvojau, kad taip daznai reikes kartoti sia nemalonia procedura (man ji skausminga) unsure.gif Zodziu, klaidinanti informacija, bet jau kitos iseities ir nebematau, kaskart ryskinsiu antakius, nes nesinori vaikscioti su ryzais schmoll.gif
Ir idomu, kiek sumokesiu uz antakiu ryskinima po pusmecio g.gif
Atsakyti
QUOTE(provansas @ 2008 05 23, 10:56)
tikrai blunka, kinta spalva. Ir as negalvojau, kad taip daznai reikes kartoti sia nemalonia procedura (man ji skausminga)  unsure.gif Zodziu, klaidinanti informacija, bet jau kitos iseities ir nebematau, kaskart ryskinsiu antakius, nes nesinori vaikscioti su ryzais  schmoll.gif
Ir idomu, kiek sumokesiu uz antakiu ryskinima po pusmecio  g.gif



blink.gif Cia tikrai konturinis? Gal permanentinis?


Atsakyti
as dariausi pas Maja akiu virsutini voka gruodzio pabaigoje, i korekcija nejau, nes tai tas, tai anas, tai ji issikele is salono ir dabar naujam remontus darosi, nu vienzo... eina i korekcija kita savaite. bet galiu pasakyti, kad spalva nera ryski, daugiau netgi i pilkuma, negu i juoduma ir 5 metu tikrai neatlaikys schmoll.gif
kadangi labai bijojau, kad ji man nepadarytu tokios "provodkes" , kaip pas ja, tai sakaiu, kad butu plonyte linija, tai dabar sakysiu, kad darytu ryskesne linija, nes kai nukrenta sasas, tai 40% spalos nebelieka doh.gif ir siaip ji blunka ax.gif
jau rasiau, kad antakiu pas ja tikrai neisiu schmoll.gif
Atsakyti