Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

QUOTE(provansas @ 2008 05 23, 13:56)
tikrai blunka, kinta spalva. Ir as negalvojau, kad taip daznai reikes kartoti sia nemalonia procedura (man ji skausminga)  unsure.gif Zodziu, klaidinanti informacija, bet jau kitos iseities ir nebematau, kaskart ryskinsiu antakius, nes nesinori vaikscioti su ryzais  schmoll.gif
Ir idomu, kiek sumokesiu uz antakiu ryskinima po pusmecio  g.gif

Pasidaryk permanentini tikrai laikys daug ilgiau 4u.gif
Atsakyti
Nusprendžiau pasidaryti konturinį akių makiažą blush2.gif . Bet girdejau, kad labai skausminga doh.gif . Gal esate dariusios? Ar patinka, kaip atrodo kitos su konturiniu? Svarbi bet kokia jūsų patirtis ar nuomonė šiuo klausimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuk @ 2008 06 01, 20:48)
Nusprendžiau pasidaryti konturinį akių makiažą blush2.gif . Bet girdejau, kad labai skausminga doh.gif . Gal esate dariusios? Ar patinka, kaip atrodo kitos su konturiniu? Svarbi bet kokia jūsų patirtis ar nuomonė šiuo klausimu 4u.gif


As girdejau, kad skausmingiausia yra darytis lupas, nes jos yra jautriausios, as esu pasidariusi antakius ir esu labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
manau, kad viskas priklauso nuo to, kaip asmeniskai pernesi skausma g.gif nors mano linergiste sako, kad praktika tokia, kad skausmingiausia daryti akis bigsmile.gif
as pati sestadieni dariausi akiu korekcija, pastorinau ir paryskinau linija ir patarciau kitoms irgi nebijoti padaryti ryskesne linija, nes is pradziu kai labai bijojau, kad nepadarytu "provodkes", tai padare labai, labai plonyte linija ir po pusmecio be korekcijos nelabai kokia ir buvo g.gif
be to, po to, kai nueina sasiukas, nueina ir apie 30-40 % ryskumo doh.gif
eisiu rudeni darytis antakius, dar mastau apie apatine akiu linija, paziuresim, kaip finale atrodys virsutine linija g.gif o lupu nedarysiu (bent jau kol kas), nes ir taip grazios, teisingu liniju ir proporciju lupos blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Mano pažįstama darė lupas, tai vos neužmigo, o akis taip skaudėjo, kad net į korekciją paskui nenuėjo doh.gif . O kur darėte?
Atsakyti
QUOTE(Kristuk @ 2008 06 04, 13:28)
Mano pažįstama darė lupas, tai vos neužmigo, o akis taip skaudėjo, kad net į korekciją paskui nenuėjo doh.gif . O kur darėte?



man kai dare akis, is pradziu padare kaukyte, ji lengvai uzsaldo oda, kai ji nustojo veikti ir man pradejo skaudeti - tepe ledokainu, is pradziu skauda, uztat po to nieko nejauti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 06 05, 21:29)
man kai dare akis, is pradziu padare kaukyte, ji lengvai uzsaldo oda, kai ji nustojo veikti ir man pradejo skaudeti - tepe ledokainu, is pradziu skauda, uztat po to nieko nejauti drinks_cheers.gif



O ar rezultatu likai patenkinta? Man svarbiausia, kad naturakiai atrodytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuk @ 2008 06 06, 12:12)
O ar rezultatu likai patenkinta? Man svarbiausia, kad naturakiai atrodytu blush2.gif


taip bigsmile.gif kokio plocio, ilgio pasakysiu, kad tau padarytu, tokio ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(ruju @ 2008 04 28, 12:43)
Sveikos  4u.gif
as jau daugiau nei puse metu esu pasidariusi antakiu konturini...ir esu lb patenkinta  thumbup.gif  spalva nei per kiek neisbluko, isliko tolygi... o dariausi pas redos mokine Gintare, tiesa, ji jau ir ne mokine,o meistre-lingeriste! lb ji man patiko, kaip zmogus ir kaip meistras, kruopsti, atidi...ir dar dovaneliu pridavovanojo, nes daresi ir mano mama  ax.gif tai va, reziume-esame abi lb patenkintos jos darbu. Rekomenduoju  thumbup.gif


O kaip ja rasti?

O kodel nestuke.gif negalima konturinio darytis?

Atsakyti
QUOTE(panteriux no1 @ 2008 06 17, 16:28)
O kaip ja rasti?

O kodel  nestuke.gif  negalima konturinio darytis?



kaip tik nestuke.gif konturini galima darytis, negalima - permanentinio smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutes
As jau po atostogu,vakar grizom is Turkijos.Galvojau, kad is mano antakiu nieko neliks,nubluks spalva,bet liko tokie patys thumbup.gif
Dabar liko uzsirasyti i korekcija,dar paryskinti juos smile.gif
Atsakyti
panos, ar jums akiu linija yra ryskiai juoda? as pasidariau virsutine linija, po to korekcija, bet man ji nera ryskiai juoda, tokia sakyciau i pilkuma g.gif linergiste sake, kad cia labai individualu, kaip kiekvieno oda priima pigmenta g.gif kaip jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma: 25 birželio 2008 - 18:29