Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

QUOTE(elenele @ 2007 10 22, 12:20)


Labai jauki virtuvele! O kokia cia skaitosi spalva?

dute_a, antras variantas daug geriau atrodo! Zinai, as irgi norejau rasyt, kad bent 15 cm nuo kaitlentes tarpa padarytum -galetum karga prieskoniams ar ranksluostine pasidaryt. Indaploves su stalciais vietomis nekeisciau, nes dabar - labai patogus ilgis darbastaliui.
Dar vienas variantas del baro. O jei ji darytum apverstos L raides formos (gautusi siauresnis nei dabartinis su spintelemis, tai kompensuotusi tie 15 cm salia kaitlentes) ir po juo prie pat sienos deciau spintute (stalcius), atsidarinejancius i svetaines puse. Spintutes / stalciaus gyli daryciau baro stalvirsio plocio, o ploti - kaip spinteles su mikrobange. O jei gaila prarast spintute po baru, tai gal kokia lengva spintute galetum deti prie lango virs stalciu? g.gif

Zinot, as dabar galvoju del dziovyklu... Jus cia rasot, kad isplovusios indus , juos nusluostot ir tik tada dedat i dziovykla... g.gif Tai tada dziovykla nebeatlieka savo funkcijos - ji jau nebe dziovykla o tik spintele indams, ar ne taip? g.gif
Pas mano mama tebera seni baldai, kur dziovykla pakabinta virs kriaukles, ir kai plaunam indus, tiesiog sudedam i spintute virs kriaukles ir vanduo is leksciu subega i kriaukle. Bet jokiu budu nera taip, kaip kazkas cia rase, kad vanduo varva ant ranku, plaunant indus blink.gif Tai dabar ir mastau - kaip cia man pasidaryt, kad nereiktu kaskart indu sluostyt - man tiesiog brangaus laiko gaila... doh.gif O tie padekliukai dziovyklose netinkami vandeniu suvarvet?
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 10 22, 13:13)
elenele, aciu wink.gif pas mane bus panasus baldai  bigsmile.gif  pamaciau tavo-ir dar karta supratau, kad man tai labai labai patinka  smile.gif  thumbup.gif


QUOTE(rumba @ 2007 10 22, 13:25)
nu man tai laaaabai grazu wub.gif  thumbup.gif


QUOTE(giedre.v @ 2007 10 22, 13:38)
spalva SUPERINE  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Aciukas visoms 4u.gif

QUOTE(&joy @ 2007 10 22, 13:28)
Labai simpatiška, jauki virtuvytė thumbup.gif O čia gal iš masyvo daryta? Labai panašu g.gif


Taip, cia azuolo masyvas smile.gif
Atsakyti
O mano virtuves planeliu niekas nepakomentuos? blush2.gif Panos, padekit apsisprest, kaip ka daryt, koki varianta pasirinkt, ka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 22, 13:44)
Labai jauki virtuvele! O kokia cia skaitosi spalva?




Cia tamsiai ruda smile.gif Tiesiog rinkausi is paletes, kuri man patinka smile.gif

O del tu dziovyklu ant stalo, tai man atrodo, kad nelabai. Pas mane dziovykla virs kriaukles, spintelej, gana patogu, ten yra toks padekliukas, i kuri vanduo varva. O siaip tai indai indaplovej nusivarva, tai ten juos dazniausiai dedu sausus, na nebent rankom plaunu. Bet siaip indu niekada nesluostau, toks iprotis tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(elva @ 2007 10 22, 13:49)
O mano virtuves planeliu niekas nepakomentuos? blush2.gif Panos, padekit apsisprest, kaip ka daryt, koki varianta pasirinkt, ka? blush2.gif


O kur tie planeliai blush2.gif Bent kuriam puslapyje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(&joy @ 2007 10 22, 13:40)
Man irgi baras patiktų, bent kiek atskirtų virtuvės ir svetainės zonas, nes pas mus kaip ir bendra patalpa bus. Bet kur tada stalą įkišt doh.gif Aš kai viską susidedu, tai labai perkrauta išeina. Nu bet mums dar toli iki baldų, kai jau reiks daryt tai gal ir baldininkai ką nors patars, pasiūlys, o gal kokį dizainerį reiks samdyt g.gif


Tai mes irgi kelis metus braizaim braizem o ant galo taip susimakalavom kad nebezinojom ko norim g.gif tai truko nervai ir dizaineri pasisamdem lotuliukas.gif lotuliukas.gif


QUOTE(elva @ 2007 10 22, 13:44)
Zinot, as dabar galvoju del dziovyklu... Jus cia rasot, kad isplovusios indus , juos nusluostot ir tik tada dedat i dziovykla... g.gif Tai tada dziovykla nebeatlieka savo funkcijos - ji jau nebe dziovykla o tik spintele indams, ar ne taip? g.gif
Pas mano mama tebera seni baldai, kur dziovykla pakabinta virs kriaukles, ir kai plaunam indus, tiesiog sudedam i spintute virs kriaukles ir vanduo is leksciu subega i kriaukle. Bet jokiu budu nera taip, kaip kazkas cia rase, kad vanduo varva ant ranku, plaunant indus blink.gif Tai dabar ir mastau - kaip cia man pasidaryt, kad nereiktu kaskart indu sluostyt - man tiesiog brangaus laiko gaila... doh.gif O tie padekliukai dziovyklose netinkami vandeniu suvarvet?


Na matai kaip kam, nes jai desi nesluostitus indus tai pakankamai daug vandens varves i ta padekliuka o keli plovimai ir jis bus pilnas o beto vistiek susikaupes vanduo po kurio laiko skleidzia negera kvapa ir beto tada turi tankiai isimineti ta dziovikla kad isvaliti apacia g.gif Tik manau nereik sluostit kaip ir rasei jai ji kabo virs kriaukles ir dugnas kiauras rolleyes.gif Bet cia tik mano nuomone smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 22, 13:49)
O mano virtuves planeliu niekas nepakomentuos? blush2.gif Panos, padekit apsisprest, kaip ka daryt, koki varianta pasirinkt, ka? blush2.gif



Maniškių irgi beveik niekas nekomentavo verysad.gif Matyt neverti dėmesio mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 22, 13:44)
Labai jauki virtuvele! O kokia cia skaitosi spalva?

dute_a, antras variantas daug geriau atrodo! Zinai, as irgi norejau rasyt, kad bent 15 cm nuo kaitlentes tarpa padarytum -galetum karga prieskoniams ar ranksluostine pasidaryt. Indaploves su stalciais vietomis nekeisciau, nes dabar - labai patogus ilgis darbastaliui.
Dar vienas variantas del baro. O jei ji darytum apverstos L raides formos (gautusi siauresnis nei dabartinis su spintelemis, tai kompensuotusi tie 15 cm salia kaitlentes) ir po juo prie pat sienos deciau spintute (stalcius), atsidarinejancius i svetaines puse. Spintutes / stalciaus gyli daryciau baro stalvirsio plocio, o ploti - kaip spinteles su mikrobange. O jei gaila prarast spintute po baru, tai gal kokia lengva spintute galetum deti prie lango virs stalciu? g.gif



aciu uz patarimus, bet pasakykit man blondinei kas ta karga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 22, 12:44)
O tie padekliukai dziovyklose netinkami vandeniu suvarvet?

o tai jie tam ir skirti, ar ne g.gif Siaip anksciau, kol plaudavau rankomis, as irgi dejau i ta dziovykla, bet vandens ten tikrai tike jau daug neprisikaupdavo. O dabar kai plaunu su indaplove, pas mane is viso nebus tos dziovyklos blush2.gif Nes is indaploves isimi sausus indus, na dauguma buna sausi. Man ir siaip nepatinka tos dziovyklos, as geriau su ranksluostuku issluostau. Bet cia jau ipratimas turbut.
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 21, 19:10)
Oi kaip lauksiu!!! bigsmile.gif  thumbup.gif Tik man ir tos pirmos nuotraukos kazko nerodo... g.gif
Siandien visaip deliojausi virtuve, bandziau visokius variantus, tai jau ir galva uzia... wacko.gif Idedu dar du variantus:
http://public.fotki....elvos/virtuve2/
http://public.fotki....elvos/virtuve3/
Zinau, kad jau nusigrybavau  doh.gif, bet vistiek kas netingit, paziurekit ir patarkit kaip geriau daryt... 4u.gif I spalvas nekreipkit demesio - kol kas bele kaip sumeciau, nes dar tiksliai nesu nusprendusi, kokios spalvos noresiu. Del baro jau abu su vyru galvojam kaip padaryt, kad tas atstumas nuo jo iki virtuves nebutu per didelis ir tas baras neatrodytu atsiskyrelis... g.gif
Treciam breziny nubraiziau ne visai taip kaip norejau, nes su ta programa atrodo neina taip padaryt, kaip noreciau  g.gif t.y. stalas i siena su saldytuvu turetu buti pasuktas ne 90, o 45 laipsniu kampu, ir tada daryciau stalcius su baru is plocio trumpesnius. Tik del sio varianto isvis abejoju, ar nebus tas stalas su baru  visai "sviestas sviestuotas"... doh.gif Zodziu labai lauksiu jusu pagalbos... blush2.gif
Papildyta:
Boruziene, stalciai super!!! thumbup.gif Kaip as tokiu noriu!!!O kur zadi siuksliadeze laikyt, jei stalciai po kriaukle uzimti? smile.gif
Papildyta:
Tiesa, o kokio plocio tavo kriaukles stalciai bei koks kriaukles skersmuo?As breziny dedu stalcius 60cm, bet is tikruju nezinau, ar taip gali but, ar ne ax.gif
Labai noretusi bendro virtuvytes vaizdo... 4u.gif


Va tie mano planeliai..i blush2.gif

dute a, kargai - tai tokie metaliniai krepsiai, isidedantys i stalcius.

Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Noriu pasiteirauti, ar pirmam puslapyje kur yra ALNO nuorodele virtuves planavimui, ar nemokama ten jinai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 22, 14:30)
Va tie mano planeliai..i blush2.gif


Na man stalas su baru tai labai patinka thumbup.gif o virtuveje lig viskas ir gerai tik as saldituva imuntuojama deciau ax.gif jis man dabar kaskaip toks vienisius atrodo mirksiukas.gif na ir spalvos man nelabai mirksiukas.gif Svarbiausia kad tau patiktu o ne kitiems jug del saves daraisi thumbup.gif


Atsakyti
Elva, man tai graziau pirmas variantas . Antras man kazkoks schmoll.gif Kaip kokioj valgykloj. Kiek ten tu stalu, baru gali buti sujungta doh.gif blush2.gif Bet cia tik mano nuomone
Atsakyti