Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

QUOTE(okkey @ 2007 10 22, 10:37)
ale mergaites kad graziu stalciu vidu fotkiu parodet  wub.gif

gal galima daugiau pafotkinti visokiu jau atidarytu ir daiktais apdeliotu stalciu  ax.gif  ax.gif neuzkalnu as momentas kai reiks pradeti daiktus i stalciu delioti, tai idejos labai laukiamos  ax.gif  4u.gif


As irgi prisidedu prie okkey prasymo - man irgi aktualu visokios idejos kaip ka stalciuose laikyt, kad pasiplanuot, ko man reikia o ko ne ax.gif
Nerute, as ir nesakau, kad wenge blogai smile.gif Tiesiog pati jos nenoreciau del jau minetu priezasciu. Bet jei ji man butu pati graziausia ir kitos plokstes neliptu prie dusios, tai tikrai butu nusispjaut, kad pas dauguma rasiu ta pati biggrin.gif Tiesiog man bent jau siuo metu sirdziai mielesnes kitokios spalvos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dute_a @ 2007 10 22, 10:38)
laukiu kritikos ir patarimu
user posted image
user posted image
dar nesugalvojau kur indaplove ikist doh.gif


Man noretusi ta didele spinta nuo lango patraukt - tada vietoj jos stalcius deciau, o dabartinej ju vietoj - indaplove. O ta didziaja spinta su mikrobange kelciau prie kitos dideles. Bara galbut daryciau kaip salele. Labai patiko zurnale "Mano namai" padarytas stalas - pusbaris , po kuriuo dar ir indu spintele padeta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 10 22, 11:38)
laukiu kritikos ir patarimu


aš tai plautuvę traukčiau iš kampo ir dėčiau priešais langą ax.gif ir kaitlentė g.gif tikrai per arti spintos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheshkiux @ 2007 10 22, 12:00)
aš tai plautuvę traukčiau iš kampo ir dėčiau priešais langą  ax.gif ir kaitlentė  g.gif tikrai per arti spintos  4u.gif

kad nera kur tos kaitlentes kitur deti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2007 10 22, 08:43)
Boruziene grazu wink.gif Rankeneles man rodos musu vienodos  friends.gif

Na o spalvos man mielos dusiai  kremine + sokoldas niam  A ko jum taip palyginti nebrangiai atsiejo? mastau.gif kokie Jusu plotai??? m?



Spalvos ir mums labai patinka gyvai jos dar skaniau atrodo lotuliukas.gif na jis nera jau toks labai dydelis kaip atrodo, man tai toks kaip tik nei didesnio nei mazesnio nenoreciau. O ploto tiksliai nezinau kaskur per ilgi3,5m ir dar uzsisuka kaskui1,5m.


QUOTE(Bomba @ 2007 10 22, 09:53)
komplektas labai melas ir grazus ir tikrai fainas, bet ... jei leisi pakritikuoti, tai roletai ir plyteles per tamsios ir per marga pasidaro... reikejo sviesias sienas palikti, butu visai kitoks vaizdas 

beje, kokia plokste cia ? is toli nesimato ar tai dazyta ar medzio imitacija ? tiek sviesi tiek tamsi ?


Kritika as priimu kiekvienas turi nuomone kas man grazu kitam gali buti labai negrazu. Na o del spalvu mums taip dizaineris suprojektavo nes pas mus labai sviesus salionas ir dydele arka ir virtuveje jai butu sviesios pliteles tai pats virtuvinis jau butu per tamsus ir saltai negraziai atroditu jai sienos butu panasios spalvos oseip grindu pliteles tai skiresi nuo sienu nera tokios tamsios, kai dar tos dvijuostos kremines spalvos tai jos pakankamai duoda to sviesumo. Ir dar kaireje nuotraukos puseje nesimato yra iki zemes didelis langas. Tik zinau kad tikrai nedazyta.


QUOTE(elva @ 2007 10 22, 10:03)
Kokia grazi virtuve!!! thumbup.gif  Ir vel kriaukle su dideliu darbastaliu prie lango. Jus turbut tycia mane erzinat...
O man kaip tik patiko tai, kad sienos tamsesnes, o ne sviesios - man asmeniskai jaukiau atrodo, nes jei sienos butu sviesios, tai jau niekuo nebesiskirtu nuo daugybes siandien "kepamu" virtuviu... Kadangi mano vyras dirba elektriku, tai pastoviai eina per statybas, ir sako, kad jau kur benueisi, visur virtuves - wenge su sviesiom sienom... Sutinku, kad grazu, bet kai visur tas pats, tai jau darosi nuobodu...Sorry, bet cia tik mano ir mano vyro nuomone...


drinks_cheers.gif taiva tas sviesumas man per daug steriliai atrodo mes labiausiai norejom kad butu jauki ir siltai atrodytu g.gif o kai tas dizaineris rode pavizdziu nu tiesiog kaip pamise zmones tos sviesios spalvos nori unsure.gif


QUOTE(rumba @ 2007 10 22, 10:10)
Man grazu wenge, bet is tikruju jau pabode biski drinks_cheers.gif

O Boruzienes virtuve, tai man labai labai  Tik as tu spinteliu su stiklu nedaryciau. Man nepatinka schmoll.gif Bet cia velgi pagal kiekvieno skoni


Na kaip ir sakai pagal kiekvieno skoni mirksiukas.gif


QUOTE(Sheshkiux @ 2007 10 22, 10:19)
Boružiene, labai gražu



QUOTE(SoJa @ 2007 10 22, 10:49)
Boružiėnė labai gražu 
Nu šiandien jau ir mano kieme šventė  blush2.gif atvežė ir man virtuvytę ir net montuoti pardėjo, o aš darbe kaip ant adatų  doh.gif


Isivaizduoju su kokiu nekantrumu nori namoliuko mirksiukas.gif nieko kantrybe dorybe lotuliukas.gif Ir lauksim foto reportazo mirksiukas.gif


QUOTE(Aii @ 2007 10 22, 11:06)
Labai grazi virtuve  thumbup.gif O kas jums ja gamino?


O zinok ir nezinau blush2.gif

Ir visoms labai aciu uz pagirimus 4u.gif
Atsakyti
Dute a, tavo virtuve dabar nupaisyta tikrai nepatogi doh.gif taip sugrusta kriaukle, virykle, ta spinta- tiesa sakant nelabai isivaizduoju kaip realiai tektu dirbt be darbastalio blink.gif o patalpa taigi didele- patrauk viska link baro daugiau ir tilps viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 10 22, 11:39)
man tik kaitlente per arti spintos pasirode  ax.gif


Kaitlente butinai turi atitraukti net kaitlentes instruksijose raso kokiu atstumu turi buti negalima taip arti sugadinsi ta plokste g.gif nes mums meistrai kai dejo mes klausem ar neper arti tai sake kad pas mus dar normaliai 17gm. nes kiti per arti jas deda o laikui began nuo karscio ir garu asoks kas tai bebutu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2007 10 22, 12:15)
Dute a, tavo virtuve dabar nupaisyta tikrai nepatogi doh.gif  taip sugrusta kriaukle, virykle, ta spinta- tiesa sakant nelabai isivaizduoju kaip realiai tektu dirbt be darbastalio blink.gif  o patalpa taigi didele- patrauk viska link baro daugiau ir tilps viskas unsure.gif

patalpa gal ir atrodo didele bet i ja dar turi ir svetaine tilpti doh.gif
na o kaip dabar?
user posted image
user posted image
tik galvoju ar patogu bus darinet spinteles tas kur mikrobange g.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2007 10 22, 12:15)
Dute a, tavo virtuve dabar nupaisyta tikrai nepatogi doh.gif  taip sugrusta kriaukle, virykle, ta spinta- tiesa sakant nelabai isivaizduoju kaip realiai tektu dirbt be darbastalio blink.gif  o patalpa taigi didele- patrauk viska link baro daugiau ir tilps viskas unsure.gif


drinks_cheers.gif Tikrai jug yra kur dar praplesti g.gif
Atsakyti
sitas daug geriau- tik kriaukle su indaplove dar sukeisk, ir spintas patrauk bent 15cm nuo virykles i kambario giluma. tame tarpelyje isisdek konteineriuka- bus patogu susidet aukstus visokius vyno butelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružiėnė @ 2007 10 22, 12:25)
drinks_cheers.gif Tikrai jug yra kur dar praplesti  g.gif

galiu ir praplesti o kur tada svetaine bus g.gif mazai pas mus vietos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 10 22, 12:23)
patalpa gal ir atrodo didele bet i ja dar turi ir svetaine tilpti doh.gif
na o kaip dabar?
tik galvoju ar patogu bus darinet spinteles tas kur mikrobange g.gif


Na man asmeniskai jau sitas varijantas daug geresnis thumbup.gif

Papildyta:
Na nemanau kad tie 15cm. isgelbes gali tarp virikles ir spintos rankluistine isideti ir nauda ir atstumas sioks toks gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružiėnė @ 2007 10 21, 23:31)
Na man asmeniskai labai patogu  thumbup.gif  nes as niekada nededu indu nesluostitu i dziovikla as pirmiausiau nuvarvinu ant kriaukles atsidarau stalciu ir sluostidama dedu na cia tik as taip darau kitoms gal taip ir nepatogu  rolleyes.gif nes man asmeniskai ziaurei nepatogu kai virs kriaukles spintute ir kai atidarytos dureles nes pas drauge viena karta net kakta uzsigavau i dureles nes reikejo pasisikti ir neapskaiciavau atstumo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o del siukslines jau rasiau auksciau ji pas mane ne stalciuje o pripat spintuteje  thumbup.gif  O nors viename salone maciau siuksline stalciuje tai man irgi visai niek varijantas pasirode  g.gif

Foto dar bandysiu ryt ikelti jai tikrai nerodys  g.gif



QUOTE(Boružiėnė @ 2007 10 21, 23:42)
Na o dabar  g.gif
user posted image



Tavo virtuvytė tikrai super, man asmeniškai labai gražu wub.gif O dėl stalčių tai ir aš jų noriu ir tikrai darysiu, tik galvoju, kad būtų patogiau stalčiai su džiovykla šalia kriauklės, o po kriaukle spintelė su šiūkšlių dėže. Pas save tikriausiai taip darysiu.
O nė viena nesvarstėt tokio varianto, kad prie kriauklės ant spintelės statytis tokia panašią džiovyklą kaip į spinteles buna dedamos, iš blizgačio metalo? Gal būtų visai patogu, išplauni lėkštes ar puodelius, į ją suvoži, o kai išdžiūsta į stalčių sudedi. Tik kažin kaip vaizdas būtų g.gif
Atsakyti