Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

QUOTE(etynsur @ 2006 09 15, 12:49)
thumbup.gif  koke as laiminga...nueme... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  aciu,kad patariai drinks_cheers.gif


liuks kad patenkinta smile.gif
Atsakyti
kaip noreciau sviesiu plaukuciu, bet cray.gif
Atsakyti
vat ir as uzsimaniau buti blond ax.gif o esu varnos juodumo, dazyta. patinka ir juodi, bet pati esu sviesi, ir nervina baltos saknys po savaites pasirodancios doh.gif tai galvoju kreiptis pas kirpeja, kad dazytu sruogom per kepuraite. tik va klausimas, kokia spalva is po juodu buna nublondinus? pilka? geltona? oranzine? kazkada kai buvau tamsiai tamsai ruda, beveik juoda, tai nusidaze grazia gelsva spalva, bet va kaip su juodais butu? g.gif g.gif
Atsakyti
B.Brigitte, gal galetum siek tiek papasakoti, kaip dazydavai plaukus sviesiais dazais? Kokio gamintojo ir kurio nr. dazais dazydavai? Ar dazydavai visus plaukus, ar sruogelem? Buciau labai dekinga 4u.gif
Tiesa sakant, man graziau atrodei, kai buvai sviesiaplauke. Ypac sioje avataro nuotraukoje. Bet cia tik mano kukli nuomone smile.gif
Atsakyti
as tamsiai tamsiai juodai dazydavau visus plaukus (beveik juoda) kokius 5m, tai kainuejua pas kirpeja tai saknu spalva nuime is karto su tuo dazu nuemikliuu, kadangi juodoj pslavoj labai daug raduono atspalvio tai gavaus ryza, tai daze ant virsaus sviesiai ir dar poto spalva kurios norejau ( o as norejau tokios karamelines), o galus nuime tik po 3kartu, nuemimo su tuo nuiemikliu. tai pora sav vaiksviojau su sviesiu pakausiu ir tamisias galais biggrin.gif bet dabar jau gerai na, gal siek tiek galai tamsesni nei saknys bet neryskiai. Taigi isvada: mirksiukas.gif per 2-3 savaites, man plauku spalva nuiminejo 3kartus, ir daze 5kartus kol isgavo mano norima spalva. Rezultatu patenkinta, bet plauku galai galit isisvaziduot kokios bukles buvo, bet po 1men visokiia aliejais tepimo, jau atigaudineja, ir darosi netgi svelnus smile.gif ko net nebuvo pries sveisiinima doh.gif ax.gif
Atsakyti
As tapau is varnos juodumo dazytu plauku blondine - ir nieko! Nei plaukai nuslinko, nei siaudiniais tapo.
Lietuvoj visos kirpejos mane atkalbinejo, gasdino, aiskino, kad man sviesus netiks, siule visokias sruogeles, dazymus per 10 kartu ir t.t. O as nuvaziavau i Italija, nuejau i eiline kirpykla (kirpyklu tinklas jean louis david, yra ant kiekvieno kampo), pasakiau, kad noriu buti 'bionda' ir nudaze mane be jokiu kalbu rolleyes.gif Viskas gavosi is pirmo karto, atrodau daug geriau nei anksciau, visi giria ir tik juokiasi, pamate mano senas foto, kur buvau juodaplauke rolleyes.gif Lietuvos kirpejos negali patiket..
Nezinau, kas cia yra, kad cia pas mus visi taip bijo drastisku permainu g.gif Gal kirpejai bijo, kad nesugebes? Nors labiausiai mane nervindavo, kai sakydavo: tau netiks, nesidazyk, leisk, padarysiu is taves 'sokoladuka' (atseit tamsiai rudai nudazys)..Bet virsuniu virsune buvo, kai grizau pas savo senaji kirpeja dazytis prie saknu, o jis mane pries mano valia vel tamsiai nudaze (aciu dievui, su nusiplaunamais dazais) Mat ponaitis isizeide, jog as vistiek savo pasiekiau ir dar plauku nepraradau...Ex, tie kirpejai... doh.gif
Zinoma, plauku ukiniu muilu neplaunu, priziuriu: naudoju loreal aliejuka galiukams, aliejinio pagrindo ar kitokias kaukes, balsamus po kiekvieno plovimo, sampunus sviesiems plaukams, dazau ne dazniau kaip kas 4 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besteller: 25 lapkričio 2006 - 03:38
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2006 11 24, 22:00)
B.Brigitte, gal galetum siek tiek papasakoti, kaip dazydavai plaukus sviesiais dazais? Kokio gamintojo ir kurio nr. dazais dazydavai? Ar dazydavai visus plaukus, ar sruogelem? Buciau labai dekinga  4u.gif
Tiesa sakant, man graziau atrodei, kai buvai sviesiaplauke. Ypac sioje avataro nuotraukoje. Bet cia tik mano kukli nuomone  smile.gif


dabar jau vel sviesiaplauke smile.gif kad nieko ten ypatingo, dazydavau loreal arba garnier 9nr.berods.visus ne sruogelem smile.gif
o is tamsiai rudu beveik juodu atsisviesinau pati namie.nieko tragisko plaukams neatsitiko nors lyg ir turejo po tokio kankinimo rolleyes.gif du kartus blukinau su henna plus 00nr blukikliu ir pora kart daziau su garnier,tada dar londa pilkikli nes plaukai vis vien buvo negraziai oranziniai geltoni.po pirmo blukinimo buvau absoliuciai visiskai ryza,kaip morka biggrin.gif tai blukinau dar kart iskart kita ryta,nes nebuciau galejus i gatve iseit.
dabar plaukai tokie kaip vaikystej budavo biggrin.gif naturaliai sviesiai pilksvi,zodziu man patinka,o dabar nebedazau,nes spalva labai artima naturaliai ir ataugancios saknys beveik nesiskiria smile.gif
Atsakyti
Dirbu kirpykloj ir mane kirpejos ilgai ykalbinejo irgi is tamsiai rudu tapti blond, mat man turetu labai tikti mirksiukas.gif nenorejau iskart drastisku pokyciu ir soko, kad nusprendziau kad maziau pakenks darant sruogeles. Jau pora dienu, kaip yvyko pirmas dazymas, tad tepu daug aliejuku, stiprinimo losjonu su placenta doh.gif o plaukai gawos ne ryzi, o sviesiai gelswi, labai graziai atrodo-su nekantrumu laukiu sekanciu dazymu thumbup.gif manau palaipsniui dazant nelabai sugadinsiu plauka, nes noriu atsiaugint ilgus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2006 11 25, 04:18)
As tapau is varnos juodumo dazytu plauku blondine - ir nieko! Nei plaukai nuslinko, nei siaudiniais tapo.

tai gali buti ir taip, priklauso kokie tavo plaukai yra. jei sveiki, stori ir stiprus, tai galima su jais ka nori daryt:flirt: flirt.gif o kad musu kirpejos bailes, tai cia pritariu hihihi.gif
Atsakyti
kazkaip vis skaitinejau temas, tai labai ivairiai su tuo sviesinimu... vienos pacios su miltais namuose pasidare ir nieko... kitos vargsta varstydamos kirpyklu duris, dazydamos sruogelem ir visvien sauseja plaukai... nezinau net kaip cia, tas ryzas atspalvis jau iki gyvo kaulo... o su kirpeja niekaip nesusisneku, tai iseinu ryza (noriu pelenu spalvos) su plius keliom naujom sruogelem mazdaug, nors nusipirk milteliu ir nugrauzk ta spalva... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murcielago @ 2006 12 04, 18:18)
kazkaip vis skaitinejau temas, tai labai ivairiai su tuo sviesinimu... vienos pacios su miltais namuose pasidare ir nieko... kitos vargsta varstydamos kirpyklu duris, dazydamos sruogelem ir visvien sauseja plaukai... nezinau net kaip cia, tas ryzas atspalvis jau iki gyvo kaulo... o su kirpeja niekaip nesusisneku, tai iseinu ryza (noriu pelenu spalvos) su plius keliom naujom sruogelem mazdaug, nors nusipirk milteliu ir nugrauzk ta spalva... doh.gif

tai tu imk ir panbandyk nublukinti spalva, gal ir pasiseks, kaip B.Brigitte 4u.gif
Atsakyti
pas mane irgi niekad neiseina- toki jau plaukai. tiesiog kad isgauti pelenu spalva reikia kad nusibalintu iki sviesiai geltono, jei iseina sviesiai ryzas tai ir neiseis. is to ka mes turime iseina mazdaug nudziuvusio smelio- geriausiu atveju. pilka spalva yra praskiesta melyna. mes gaunam ryza- jei uzdesim sita tada iseis maximum smelio nes turim daug ryzo pigmento.
Papildyta:
pas mane irgi niekad neiseina- toki jau plaukai. tiesiog kad isgauti pelenu spalva reikia kad nusibalintu iki sviesiai geltono, jei iseina sviesiai ryzas tai ir neiseis. is to ka mes turime iseina mazdaug nudziuvusio smelio- geriausiu atveju. pilka spalva yra praskiesta melyna. mes gaunam ryza- jei uzdesim sita tada iseis maximum smelio nes turim daug ryzo pigmento.
Atsakyti