Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

Aš tai šviesinu plaukus su dažais GARNIES NUTRESE 10.13 nr (baltas smėlis). Būtų lyg ir viskas tvarkoj, jei ne tos mano ataugusios šaknys, o jos tamsios pelenų spalvos. Tai šitie dažai man neišbalina iki tokio lygio kaip plaukų galai, tad nusidažius turiu vaikščiot ryžom šaknim. doh.gif Atsibodo... net nebežinau ka daryti. Gal ieškot kito atspalvio, o gal yra stipresnių dažų kurie nekenktų plaukams g.gif
Patarkit merginos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva* @ 2008 06 27, 19:00)
Dar nea smile.gif Šiaip turiu pastovius dažus, kurie gražiai nušviesina, be jokių geltonumų ir t.t., tik plaukus labai labai išsausina!!  doh.gif Rusiški BLONDEA firmos- tuos miltelius sumaišau su 9% Estel Professional oksidatoriumi dar į tą mišinį imetu kelis 34% oksidatoriaus granules ir džiaugiuos gražia plaukų spalva ax.gif Kai dažysiu ataugusius plaukučius pabandysiu šituos dėl įdomumo ir parašysiu rezultatus  drinks_cheers.gif


blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif Kas cia do biesas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pikola @ 2008 06 30, 16:26)
Aš tai šviesinu plaukus su dažais GARNIES NUTRESE 10.13 nr (baltas smėlis). Būtų lyg ir viskas tvarkoj, jei ne tos mano ataugusios šaknys, o jos tamsios pelenų spalvos. Tai šitie dažai man neišbalina iki tokio lygio kaip plaukų galai, tad nusidažius turiu vaikščiot ryžom šaknim. doh.gif  Atsibodo... net nebežinau ka daryti. Gal ieškot kito atspalvio, o gal yra stipresnių dažų kurie nekenktų plaukams  g.gif
Patarkit merginos  ax.gif



As paskutiniu metu daziau is Palette anti-orange serijos daziuku, kuris sviesina 4-6 tonais thumbup.gif Plaukuciai laabai graziai nusisviesino, o labiau jiems kenke Alfaparf su 6 ar 9% oksidatorium nei sie dazai. Praejo apie 3 savaites, o dar net saknu dazyt nereik, neisryzejo, kaip kad anksciau su kitais dazais dazant thumbup.gif
Atsakyti
Man visa laika plaukus dazydavo kirpeja su wella dazais,dziaugiaus tikrai grazia plauku spalvyte,jokio ryzumo,toks svelniai pilksvas atspalviukas.Pries pusanto men paskutini karta ta kirpeja mane daze viskas buvo liuks,o paskui svetur isdume.Tai as pas nauja kirpeja nurukau pries savaite,daze keune dazais,saknys geltonos kaip kiauso trynys.Aisku as jai papriekaistavau,tai ji man pradejo skiest,kad cia del to,kad mol mano plaukas pilnas raudono/geltono pigmento ir +nestumas.Pasiutau,bet nesinorejo nervu gadintis.Sakau gal reik paciai dazus pirktis,prisikaiciau cia jusu pagyru AlfaParf dazam,bet nusivyliau i temos gala-neparduodami lyg g.gif .Gal kuri kitus bet gerus atradus esat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 30, 16:55)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Kas cia do biesas? g.gif
Papildyta:
As paskutiniu metu daziau is Palette anti-orange serijos daziuku, kuris sviesina 4-6 tonais thumbup.gif  Plaukuciai laabai graziai nusisviesino, o labiau jiems kenke Alfaparf su 6 ar 9% oksidatorium nei sie dazai. Praejo apie 3 savaites, o dar net saknu dazyt nereik, neisryzejo, kaip kad anksciau su kitais dazais dazant thumbup.gif



o kodel sakai, kad alfa parf labaiau kenkia tau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 06 30, 19:24)
o kodel sakai, kad alfa parf labaiau kenkia tau? g.gif



Todel kad su Alfaparf nusidazius man laabai sunkiai issisukuodavo seniai dazytos sruogeles ir patrupedavo siek tiek. O nuo situ dazu issisukuoju be vargo ir labai svelnuciai pasidare. Nesakau, kad Alfaparf blogi buvo, bet sitie mano plaukui ryskiai tiko labiau tongue.gif O man patiko kaina kad maza lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes
mano plaukai yra sokoladines spalvos staiga uzsimaniau pasviesinti truputi bet nenorejau dazyti, pamaciau parduotuvej viena priemone, purskiama Henna plus atrodo..zodziu blondinem skirta jinai, ir ka pabandziau ir padejo! tikrai psviesino plaukus ypac prrie saknu tokiom sruogelem gavos thumbup.gif
Atsakyti
Bet aš per visą plauką niekad nedažau schmoll.gif . Dažau tik ataugusias šaknis. Tai man tas ir yra kad dažai neįkerta mano natūralios plaukų spalvos ir gaunasi plaukai balti, o šaknys tokios smėlio spalvos rolleyes.gif Sakau, gal pasiieškot stipresnių dažų, tačiau nesinori nes plaukai ir taip aptriušę. O taip noriu ilgų plaukų tačiau niekaip nesiseka jų atsiauginti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 06 30, 23:41)
Todel kad su Alfaparf nusidazius man laabai sunkiai issisukuodavo seniai dazytos sruogeles ir patrupedavo siek tiek. O nuo situ dazu issisukuoju be vargo ir labai svelnuciai pasidare. Nesakau, kad Alfaparf blogi buvo, bet sitie mano plaukui ryskiai tiko labiau tongue.gif  O man patiko kaina kad maza lotuliukas.gif



eik tu sau,nu nustebinai tu mane cia:)
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 07 01, 14:02)
eik tu sau,nu nustebinai tu mane cia:)



As pati nustebus bigsmile.gif Eisiu pas savo kirpeja kirptis, tai nugrius pamates, kad manes nesugebejo nusviesinti, o pati savo pastangom ne ryza, o blondine patapau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Spicas @ 2008 07 01, 10:47)
sveikutes
mano plaukai  yra sokoladines spalvos staiga uzsimaniau pasviesinti truputi bet nenorejau dazyti, pamaciau parduotuvej viena priemone, purskiama Henna plus atrodo..zodziu blondinem skirta jinai, ir ka pabandziau ir padejo! tikrai psviesino plaukus ypac prrie saknu tokiom sruogelem gavos  thumbup.gif



As sviesinau kazkada irgi su sita priemone, patiko, tik kad man y ryzuma muse, bet siaip viskas ok, tik nenaudok daznai - nusausins plauka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2008 06 30, 16:56)
Man visa laika plaukus dazydavo kirpeja su wella dazais,dziaugiaus tikrai grazia plauku spalvyte,jokio ryzumo,toks svelniai pilksvas atspalviukas.Pries pusanto men paskutini karta ta kirpeja mane daze viskas buvo liuks,o paskui svetur isdume.Tai as pas nauja kirpeja nurukau pries savaite,daze keune dazais,saknys geltonos kaip kiauso trynys.Aisku as jai papriekaistavau,tai ji man pradejo skiest,kad cia del to,kad mol mano plaukas pilnas raudono/geltono pigmento ir +nestumas.Pasiutau,bet nesinorejo nervu gadintis.Sakau gal reik paciai dazus pirktis,prisikaiciau cia jusu pagyru AlfaParf dazam,bet nusivyliau i temos gala-neparduodami lyg g.gif .Gal kuri kitus bet gerus atradus esat? 4u.gif

o be reikalo pasiutai,nes sikart kirpeja buvo teisi sakydama,kad tavo plaukas turi daugiau raudono pigmento,plius nestumas itakoja smile.gif aisku nezinia kokio stirumo ji daziukus naudojo,bet faktas,kad sanu spalva turi skirtis,nes pirma karta matant kliente neaisku kaip kimba i jos plauka dazai ir skirtingu firmu dazai skirtingai kimba,kad ir panasu sviesuma imti.Nusipirk wellos daziuku ir dazykis pati dabar saknytes ir problemu nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti