Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rusų kurtai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Fauna > Šunys
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 14, 20:46)
Na, vistiek savininkai ax.gif Juk bus įvairūs seminarai, dar ringo dresūros pamokos....( tik klubo nariams ax.gif )
*

na matysim kaip bus.... rolleyes.gif
Amun Ra
stai kaip miega musu rubinas..... hihihi.gif
Marceborzoi
Uoj kaip fainai biggrin.gif wub.gif Gara kai taip tsigula, tai būtinai letenas sukryžiuoja-"atseit" aš miriau biggrin.gif
Amun Ra
tik gryzom is pasilakstymu cool.gif
Amun Ra
ka marce galvoji del savaitgalio, gal atvaziuosit? mirksiukas.gif
Marceborzoi
Nebent sekmadienį, nes šeštadienį juk paroda kaune, varysiu ten... Barzajai mūsų( wub.gif ) tik 14.06 prasideda blink.gif tai būsiu ten garantuotai 2val. ir dar su viršum tikriausiai biggrin.gif O po to dar grįžt... Sekmadienį tai gal ir galim paplanuot blush2.gif
Ir beje, kažkaip įdomu dar pasidarė-kodėl būtent tokio šuns užsinorėjai? rolleyes.gif
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 21:05)
Nebent sekmadienį, nes šeštadienį juk paroda kaune, varysiu ten... Barzajai mūsų(  wub.gif ) tik 14.06 prasideda blink.gif tai būsiu ten garantuotai 2val. ir dar su viršum tikriausiai biggrin.gif O po to dar grįžt... Sekmadienį tai gal ir galim paplanuot blush2.gif
Ir beje, kažkaip įdomu dar pasidarė-kodėl būtent tokio šuns užsinorėjai? rolleyes.gif
*

ai tikslia,paroda... ir as noreciau ten papult unsure.gif na tada sekmadieny... a sie sunys man patinka savo dydziu, isvizda... panasus y mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif a tau?
Marceborzoi
Tai atvaryk lotuliukas.gif Na, mane visada žavėjo jų išvaizda...Po to susidomėjau charakteriu, susižinojau apie juos ir psio. Toks labai savotiškas, egzotiškas. wub.gif Jau kai pradėjau gan rimtai mąstyt apie Rusų kurtus, sulaukiau pasiūlymo. Nu ir ką-neatsispyriau. thumbup.gif Labai dėkui už pasiūlymą Garos tėvelių savininkams 4u.gif
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 21:18)
Tai atvaryk lotuliukas.gif Na, mane visada žavėjo jų išvaizda...Po to susidomėjau charakteriu, susižinojau apie juos ir psio. Toks labai savotiškas, egzotiškas. wub.gif  Jau kai pradėjau gan rimtai mąstyt apie Rusų kurtus, sulaukiau pasiūlymo. Nu ir ką-neatsispyriau. thumbup.gif Labai dėkui už pasiūlymą Garos tėvelių savininkams 4u.gif
*

joa kazin kaip unsure.gif mano pazystama su savo suniuku vaziuos dalyvaut....
Marceborzoi
traukiniu kartu su mumis bigsmile.gif Už šunį reik mokėt kaip už 20kg bagažo (kai skambinom nesakė kiek kainuoja, tipo nežino...Sakė, kad nebrangu. Pigiau nei žmogui) Į kauną nebrangu šiaip. Apie 20lt man atrodo g.gif Tik šuo turi būt su skiepų knygele ir antsnukiu. Galima normaliai "kupe" važiuot man rodos (vistiek po to žmonės pamatys, kad geri ciūckos ir sakys: nuimkit tą antsnukį" lotuliukas.gif )
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 21:40)
traukiniu kartu su mumis bigsmile.gif Už šunį reik mokėt kaip už 20kg bagažo (kai skambinom nesakė kiek kainuoja, tipo nežino...Sakė, kad nebrangu. Pigiau nei žmogui) Į kauną nebrangu šiaip. Apie 20lt man atrodo g.gif Tik šuo turi būt su skiepų knygele ir antsnukiu. Galima normaliai "kupe" važiuot man rodos (vistiek po to žmonės pamatys, kad geri ciūckos ir sakys: nuimkit tą antsnukį" lotuliukas.gif )
*

a ti jus rimtai traukiniu ir su suniu vaziuosit? rolleyes.gif
Marceborzoi
Taip ax.gif Juk galima. Lėktuvu mum per brangu biggrin.gif
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:20)
*

aha, tik ydomu koks lektuvas y kauna skrenda.... unsure.gif biggrin.gif a tai jus toj parodoj visoj busit ar tik y kurtu ir po to namo? kaip darysit?
aushrytia
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 23:20)
*

Bilietas dideliam suniui kainuoja 6 lt.Pati skambinau ir klausiau, moket reikia kaip uz 20 kg bagaza.Mes ir i paroda traukiniu vaziuosim, manau nieko cia baisaus, jei suo tvarkingas ir neagresyvus.
Amun Ra
dar pagalvojau ir pasidare ydomu kaip as rubina dar y traukiny ykelciau doh.gif
Marceborzoi
Lengvai. Liptų kaip didelis gun_smilie.gif Pamatytų kaip visi lipa ir jis liptų, kur dėsis.... mirksiukas.gif Garai taip su trūliku buvo-niekaip visų pirma nelipo schmoll.gif Gerai, kad tik 20kg sveria.Bet ir 30 niekis cool.gif
aushrytia
QUOTE(Iiudna @ 2008 01 15, 23:27)
dar pagalvojau ir pasidare ydomu kaip as rubina dar y traukiny ykelciau doh.gif
*

Ikelti nebus sunku, kurtai gana soklus, prisitrauks.Sunkiau su islipimu, baisu kad koju nesusizeistu...pries registruojant i paroda visai apie tai nepagalvojau, dabar net negera, ogi maniskis sveria 50kg...
Marceborzoi
QUOTE(Iiudna @ 2008 01 15, 23:23)
aha, tik ydomu koks lektuvas y kauna skrenda.... unsure.gif  biggrin.gif a tai jus toj parodoj visoj busit ar tik y kurtu ir po to namo? kaip darysit?
*

Mes varysim, kad kurtus pažiūrėt, kokiai 13-14 val. Anksti nereik-ka mes ten veiksim. O pabūsim gal porą val. vistiek...
Aushrytia-ačiū 4u.gif O tu kelintą valandą važiuosi? Kada Zenenhundai? Tikriausiai ryte unsure.gif
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:33)
Lengvai. Liptų kaip didelis gun_smilie.gif Pamatytų kaip visi lipa ir jis liptų, kur dėsis.... mirksiukas.gif Garai taip su trūliku buvo-niekaip visų pirma nelipo schmoll.gif Gerai, kad tik 20kg sveria.Bet ir 30 niekis cool.gif
*

aha, kaskudel abejoju.... bijau apsijuokt kad neytempsiu as jo.... doh.gif a jus tik y kurtu vaziuojat ir iskart namo ar kaip darysit? pradedu gundytis....... a jus pasiimtumet mane su savim? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aushrytia @ 2008 01 15, 22:36)
Ikelti nebus sunku, kurtai gana soklus, prisitrauks.Sunkiau su islipimu, baisu kad koju nesusizeistu...pries registruojant i paroda visai apie tai nepagalvojau, dabar net negera, ogi maniskis sveria 50kg...
*

na toks meskinas nemanau kad kojas gali susilauzyt.... g.gif greiciau jis pats laiptelius sulauzys....... lotuliukas.gif
Marceborzoi
Aišku pasiimtumėm bigsmile.gif faina būtų thumbup.gif net žemėlapį mama nusibraižė, kad surastumėm kurioj ten vietoj tongue.gif Būsim iki kada norėsim...Manau, kad pažiūrėsim kurtus, truputį praeisim parodą, pažiopsosim...reik biškį papratint prie tų parodų šurmulio ax.gif Tik nežinau dar kelintą valandą važiuosim, nes galvom, kad ryte bus kurtai, o še tau-po pietų blink.gif

Man irgi taip atrodė kai Gara nelipo į troleibusą. Galvojau, nu blin, įlips ir cyps dar prisisios doh.gif lotuliukas.gif
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:45)
Aišku pasiimtumėm bigsmile.gif faina būtų thumbup.gif net žemėlapį mama nusibraižė, kad  surastumėm kurioj ten vietoj tongue.gif Man irgi taip atrodė kai Gara nelipo į troleibusą. Galvojau, nu blin, įlips ir cyps dar prisisios doh.gif  lotuliukas.gif
*

tai va va... reik krepsiuku pasiimt ir popieros kad susirinkt ar isvalyt........ doh.gif
Marceborzoi
Būt tai pabūsim kol kurtai eis ir dar apsižvalgysim šiaip, papratinsim prie parodų šunėkus. dar su kurtų savninkų klubo prezidente mum reik susitikt. Registruosimės į klubą ir parodą kovo mėn.
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:49)
Būt tai pabūsim kol kurtai eis ir dar apsižvalgysim šiaip, papratinsim prie parodų šunėkus. dar su kurtų savninkų klubo prezidente mum reik susitikt. Registruosimės į klubą ir parodą kovo mėn.
*

aisku, na laiko dar yra... pagalvosiu ka daryt......... rolleyes.gif
Marceborzoi
Nu ką čia jau galvot... ax.gif biggrin.gif Įdomu kaip žmonės reaguos. Tikiuosi nevažiuosim su šunofobu blink.gif Šiaip kiek visi pasakoja, tai kaip tik visiem patinka-yra į ką pažiūrėt tongue.gif
aushrytia
na toks meskinas nemanau kad kojas gali susilauzyt.... g.gif greiciau jis pats laiptelius sulauzys....... lotuliukas.gif
*

[/quote]

Pas ji kojos labai netvirtos, jam savo mase bus sunku islaikyt.Suluzt gal ir nesulus, bet pazeist sanari ar raisti patempt gali.
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:54)
Nu ką čia jau galvot... ax.gif  biggrin.gif Įdomu kaip žmonės reaguos. Tikiuosi nevažiuosim su šunofobu blink.gif Šiaip kiek visi pasakoja, tai kaip tik visiem patinka-yra į ką pažiūrėt tongue.gif
*

na bus matyt....... rolleyes.gif
Marceborzoi
Šiandien Gara kažkodėl kaip pasiutus mane pasitiko grįžtančią iš mokyklos blink.gif Pradėjo šokinėt, trintis aplink, cypaut... g.gif Kaip keista, o tokia rami buvo unsure.gif bet labai faina biggrin.gif Iš vis-kuo toliau tuo labiau ji dūksta bigsmile.gif Na, tik dūkt nenori kai mieguista graužia savo "kaulą". tongue.gif o kaip Rubinas? Jis ramus ar pasiutęs namie? Mano tai ir lauke tampytis pradėjo.
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 16, 17:21)
Šiandien Gara kažkodėl kaip pasiutus mane pasitiko grįžtančią iš mokyklos blink.gif Pradėjo šokinėt, trintis aplink, cypaut... g.gif Kaip keista, o tokia rami buvo unsure.gif bet labai faina biggrin.gif Iš vis-kuo toliau tuo labiau ji dūksta bigsmile.gif Na, tik dūkt nenori kai mieguista graužia savo "kaulą".  tongue.gif o kaip Rubinas? Jis ramus ar pasiutęs namie? Mano tai ir lauke tampytis pradėjo.
*

na rubinas kai grystam ryte is lauko paeda ir eina miegot... miega iki 16val mazdaug... a po to ir siust pradeda, vaikus uz kojiu griebia, gaudo po kambarius vietos pas mus tiek nera doh.gif lotuliukas.gif a jei as bunu isejus tai kai grystu ir su didziausiu dziaugsmu pasitinka... sokineja bando ir ant manes ussokt blink.gif lotuliukas.gif
Marceborzoi
Mes jau iškirpom 2 antkaklius, bet jie tik bandomieji-Garai. Ten iš tikros paršiuko odos biggrin.gif Tokie šviesus, bet margoki thumbup.gif Tik dar reik pagražint ir įdėt "žiedus" ax.gif Po to nufotkinsiu. Galėsi įvertint pirmą "antkaklinį blyną" blush2.gif
O tai kaip dėl parodos blush2.gif ax.gif 4u.gif
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 16, 20:35)
Mes jau iškirpom 2 antkaklius, bet jie tik bandomieji-Garai. Ten iš tikros paršiuko odos biggrin.gif  Tokie šviesus, bet margoki thumbup.gif Tik dar reik pagražint ir įdėt "žiedus" ax.gif Po to nufotkinsiu. Galėsi įvertint pirmą "antkaklinį blyną" blush2.gif
O tai kaip dėl parodos blush2.gif  ax.gif  4u.gif
*

na jei gausis tai prasysiu kad man pasiutiumet blush2.gif a tai nesiuvat nieko? tik iskirpot ir viskas? blush2.gif
a y paroda tikrai nevaziuosiu, per daug vargo bereikalingo..... kada kita karta, kai bus silta mirksiukas.gif
Marceborzoi
Aišku, bus dar tų parodų. Vilniuj galėsit nueit-ir arčiau, ir šilčiau jau tada bus. mirksiukas.gif
Pažiūrėsim kaip gausis...(mum net 3 išeina vipetam antkakliai ir 2 rusų kurtam). Na, iškirpom (o nusipiešt tiksliai tai doh.gif ) tada reik atmatuot galus kuriuos užlenkt reikia, nunešt į galanteriją, kad "šponkes" įdėtų ir psio. Bet užtat su oda tai vargas schmoll.gif Niekur rast neįmanoma, arba per stora, arba per plona ir pan. Po to ją "dzūlint" su švitriniu, tokį kietulį kirpt tai šakės kaip skauda, tept viršų su spec. kremais... unsure.gif Bet užtat thumbup.gif O dar tie visi akmenukai, metaliukai brangūs kokie blink.gif mažas, gal 2mm skersmens akmenukas 1.50
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 16, 21:53)
Aišku, bus dar tų parodų. Vilniuj galėsit nueit-ir arčiau, ir šilčiau jau tada bus. mirksiukas.gif
Pažiūrėsim kaip gausis...(mum net 3 išeina vipetam antkakliai ir 2 rusų kurtam). Na, iškirpom (o nusipiešt tiksliai tai doh.gif ) tada reik atmatuot galus kuriuos užlenkt reikia, nunešt į galanteriją, kad "šponkes" įdėtų ir psio. Bet užtat su oda tai vargas schmoll.gif Niekur rast neįmanoma, arba per stora, arba per plona ir pan. Po to ją "dzūlint" su švitriniu, tokį kietulį kirpt tai šakės kaip skauda, tept viršų su spec. kremais... unsure.gif Bet užtat thumbup.gif O dar tie visi akmenukai, metaliukai brangūs kokie blink.gif mažas, gal 2mm skersmens akmenukas 1.50
*

butinai turesit parodyt kai pasiusit.... thumbup.gif
*ksenija*
Na, ir man reikia antkakliuko ax.gif Tai gal sekmadienį atvažiuočiau iki žirmūnų jei turėsiu laiko...... unsure.gif Tikiuosi neliks man darbo. Teks pabaigt viską iki sekmadienio, o tai šakės-neįmanoma atsipūsti nė valandėlei verysad.gif Pavargau nežmoniškai. Gerai, kad bent atostogas davė, bet per tuos darbus visi įspūdžiai pasimiršo. schmoll.gif Mano Heo vakar paspringęs buvo, vos ištraukiau aš jam žaislo gabaliuką iš gerklės blink.gif kaip išsigandau, siaubas. žiūriu griūna ant žemės vargšelis ir, kad krenkščia, kad žiaukčioja doh.gif verysad.gif gerai, kad žinojau ką reikia daryti tokiu atveju thumbup.gif dar mano Jorkiukas Kipras buvo pas pusseserę paliktas, kad pažiūrėtų, tai išvis doh.gif Ateinu-visas išstorėjęs blink.gif Žiūriu guli "CHAPPI" blink.gif Sakau-tai jūs bent maistą dozavot? O kam čia tas Chappi? Sako-tasi šitas gi geras. Nu galvoju-šakės......Svarbiausia, kad pinigų buvau palikusi Royaliui. unsure.gif Tai grąžino. daugiau nebepaliksiu pažįstamiem, kurie nieko nesuvokia apie šunis. Man taip pikta dabar. Taip atrodo, kad ta kelionė visai ne į naudą buvo schmoll.gif
Amun Ra
QUOTE(*ksenija* @ 2008 01 17, 14:45)
Na, ir man reikia antkakliuko ax.gif Tai gal sekmadienį atvažiuočiau iki žirmūnų jei turėsiu laiko...... unsure.gif Tikiuosi neliks man darbo. Teks pabaigt viską iki sekmadienio, o tai šakės-neįmanoma atsipūsti nė valandėlei verysad.gif Pavargau nežmoniškai. Gerai, kad bent atostogas davė, bet per tuos darbus visi įspūdžiai pasimiršo. schmoll.gif Mano Heo vakar paspringęs buvo, vos ištraukiau aš jam žaislo gabaliuką iš gerklės blink.gif kaip išsigandau, siaubas. žiūriu griūna ant žemės vargšelis ir, kad krenkščia, kad žiaukčioja doh.gif  verysad.gif gerai, kad žinojau ką reikia daryti tokiu atveju thumbup.gif dar mano Jorkiukas Kipras buvo pas pusseserę paliktas, kad pažiūrėtų, tai išvis doh.gif Ateinu-visas išstorėjęs blink.gif Žiūriu guli "CHAPPI" blink.gif Sakau-tai jūs bent maistą dozavot? O kam čia tas Chappi? Sako-tasi šitas gi geras. Nu galvoju-šakės......Svarbiausia, kad pinigų buvau palikusi Royaliui. unsure.gif Tai grąžino. daugiau nebepaliksiu pažįstamiem, kurie nieko nesuvokia apie šunis. Man taip pikta dabar. Taip atrodo, kad ta kelionė visai ne į naudą buvo schmoll.gif
*

na svarbu viskas gerai baigesi mirksiukas.gif a mum ir sekmadieny nuotykis buvo.. rubinas nuo kalno begdamas paslydo ant ledo ir yciuoze y nery doh.gif ciut istraukiau, nes jis per leda neislipo a pats ledas jau patizes.. maniau kad pati ylusiu... unsure.gif na bet istraukiau thumbup.gif
beja kaip tu istraukiai ta gabaliuka is gerkles? unsure.gif as tai buciau pasimtus ir nezinojus ka daryt schmoll.gif
*ksenija*
vajei blink.gif Na, reikia šunį paverst į priekį ir ištrauk liežuvi iš burnos. Tada spustelt krūtine, pražiodyt taip, kad negalėtų žandikaulio judint, dar papurtai šiek tiek ir po truputį išlenda.... ax.gif
Amun Ra
QUOTE(*ksenija* @ 2008 01 17, 16:37)
vajei blink.gif Na, reikia šunį paverst į priekį ir ištrauk liežuvi iš burnos. Tada spustelt krūtine, pražiodyt taip, kad negalėtų žandikaulio judint, dar papurtai šiek tiek ir po truputį išlenda.... ax.gif
*

oho blink.gif dar cia ir moket reikia... unsure.gif turesi pamokint ax.gif
*ksenija*
O ką, taviškis springsta? biggrin.gif
Marceborzoi
Aš irgi žinau šitą-galiu taisykles įdėt. Šiaip jų visokių būna, bet visos padeda mirksiukas.gif

Jei šuo užspringo
Pražiodykite šunį. Jeigu matote įstrigusį daiktą, pirštais stipriai paspauskite šuns gomurį. Tada jis smarkiai išsižios ir galėsite ištraukti įstrigusį daiktą. Tai pats greičiausias būdas padėti, bet šuo jums gali įkąsti.

Jei ranka negalite ištraukti įstrigusio daikto, pabandykite atlikti Heimlicho manevrą. Jeigu galite pakelti savo šunį, rankomis apkabinkite jo krūtinės ląstą ir vieną kartą stipriai spustelėkite. Jeigu šuo per didelis arba jei jis prarado sąmonę, paguldykite jį ant šono, abi rankas uždėkite po apatiniais šonkauliais ir greitai bei stipriai kartą ar du spustelėkite.

Kaip paskutinę pagalbos priemonę darykite šuniui dirbtinį kvėpavimą, kol nuvešite jį pas veterinarą. Paprastai dirbtinis kvėpavimas šuniui atliekamas tada, kai šuo visai nebekvėpuoja ir jo pulsas neapčiuopiamas. Paguldykite augintinį ant dešiniojo šono. Prisiminkite tris svarbiausius dirbtinio kvėpavimo atlikimo momentus.

Kvėpavimo takai: atverkite šuns kvėpavimo takus, ištiesindami šuns kaklą ir galvą, liežuvį patraukdami į vieną pusę, išvalydami iš šnervių gleives ir pirštais paspausdami šuns gomurį.

Kvėpavimas: sučiaupkite šuns nasrus, savo burną pridėkite prie šuns šnervių ir keturis kartus įpūskite oro.

Kraujotaka: vienos rankos delną uždėkite sau ant plaštakos, padėtos ant šuns krūtinės ties ta vieta, kur prie jos jungiasi gyvūno priekinės kojos alkūnė. Atlikite penkis smarkius paspaudimus ir keturis įpūtimus. Pakartokite.

Dirbtinį kvėpavimą darykite tol, kol apčiuopsite smarkų pulsą ar pasieksite veterinarą.

Amun Ra
QUOTE(*ksenija* @ 2008 01 17, 21:05)
O ką, taviškis springsta? biggrin.gif
*

na ne blink.gif bet ka gali zinot... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(marce @ 2008 01 17, 21:14)
Aš irgi žinau šitą-galiu taisykles įdėt. Šiaip jų visokių būna, bet visos padeda mirksiukas.gif

Jei šuo užspringo
Pražiodykite šunį. Jeigu matote įstrigusį daiktą, pirštais stipriai paspauskite šuns gomurį. Tada jis smarkiai išsižios ir galėsite ištraukti įstrigusį daiktą. Tai pats greičiausias būdas padėti, bet šuo jums gali įkąsti.

Jei ranka negalite ištraukti įstrigusio daikto, pabandykite atlikti Heimlicho manevrą. Jeigu galite pakelti savo šunį, rankomis apkabinkite jo krūtinės ląstą ir vieną kartą stipriai spustelėkite. Jeigu šuo per didelis arba jei jis prarado sąmonę, paguldykite jį ant šono, abi rankas uždėkite po apatiniais šonkauliais ir greitai bei stipriai kartą ar du spustelėkite.

Kaip paskutinę pagalbos priemonę darykite šuniui dirbtinį kvėpavimą, kol nuvešite jį pas veterinarą. Paprastai dirbtinis kvėpavimas šuniui atliekamas tada, kai šuo visai nebekvėpuoja ir jo pulsas neapčiuopiamas. Paguldykite augintinį ant dešiniojo šono. Prisiminkite tris svarbiausius dirbtinio kvėpavimo atlikimo momentus.

Kvėpavimo takai: atverkite šuns kvėpavimo takus, ištiesindami šuns kaklą ir galvą, liežuvį patraukdami į vieną pusę, išvalydami iš šnervių gleives ir pirštais paspausdami šuns gomurį.

Kvėpavimas: sučiaupkite šuns nasrus, savo burną pridėkite prie šuns šnervių ir keturis kartus įpūskite oro.

Kraujotaka: vienos rankos delną uždėkite sau ant plaštakos, padėtos ant šuns krūtinės ties ta vieta, kur prie jos jungiasi gyvūno priekinės kojos alkūnė. Atlikite penkis smarkius paspaudimus ir keturis įpūtimus. Pakartokite.

Dirbtinį kvėpavimą darykite tol, kol apčiuopsite smarkų pulsą ar pasieksite veterinarą.
*

na bet jie cia visi sudetingi.... unsure.gif
Marceborzoi
Tai, kad nesudėtinga. Mums su drauge teko taip gelbėt jos šunį nuo pagalio gabalo... doh.gif Tiesą sakant MAN teko jį krapštyt...Jau jis ėmė netekti samonės, tai viską dariau kaip čia parašyta, kol nunešėm ant rankų pas veterinarą...Tai prie pat klinikos iškrito tas pagalis-atsigavo šuo, bet vistiek nuvedėm pas vet. Dar išvalė likučius to pagalio doh.gif
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 18, 15:18)
Tai, kad nesudėtinga. Mums su drauge teko taip gelbėt jos šunį nuo pagalio gabalo... doh.gif Tiesą sakant MAN teko jį krapštyt...Jau jis ėmė netekti samonės, tai viską dariau kaip čia parašyta, kol nunešėm ant rankų pas veterinarą...Tai prie pat klinikos iškrito tas pagalis-atsigavo šuo, bet vistiek nuvedėm pas vet. Dar išvalė likučius to pagalio doh.gif
*

nezinau ka daryciau jei man reiketu....... schmoll.gif
Marceborzoi
Čia nuo žmogaus labai priklauso...Pvz. vieni iš baimės sustingsta ir pasiduoda, o kiti-kovoja...Mes tai labai išsigandom scare.gif Mano draugė pradėjo verkt ir žiūrėjo į savo šunį, o aš prisiminiau pirmąją pagalbą užspringus ir bandžiau tai atlikti-išėjo. Tada gal 10-15 min. kelio šunį nešėm ant rankų ir po truputį įpūtinėjom oro. Man ranką teko nasruose suspaudus gomurį laikyt doh.gif
Amun Ra
gerai kas gerai baigiasi mirksiukas.gif a kelinta valanda sekmadieny susitinkam? smile.gif
Marceborzoi
Ai, tiksliai doh.gif biggrin.gif Galim 15.00val. Minties st. Pranešiu Aushrytiai ir *Ksenijai* mirksiukas.gif O tu visiem kitiem.
Šiandien buvom pas vet. apžiūrai. Na juk reikia profilaktiškai nueit, tai pasakė, kad yra apnašų ant dantų, bet jos minkštos ir labai lengvai nuvalomos ir sakė nusipirkt tokį skystį, kurio reikia įpilt į vandenį, o tada nesikaupia apnašos...O tas skystis kainuoja 83lt blink.gif Dar reikia Garai nuo kirminų duot irgi profilaktiškai (o jūs Rubinui duodat? Nuo 7mėn. reikia kas 3mėn. duot tablečių.), dar pasidarysim "europos pasą" ir gal mikročipą. Ir dar kitą savaitę darysim dar vieną skiepą, nes gyvenant mieste jų daugiau reikia, o kadangi gyveno užmiestyje seniau tai nebuvo visų... unsure.gif Siaubas kiek dabar pinigų išeis blink.gif Registruosimės į abu kovo CACIB (195lt), stosim į LKSK(70lt), vet. paslaugos(137lt), ES pasas(25lt), čipas(100lt), dresūra (200lt 5 kartai, o reikės ne 5, o daugiau kartų) ir t.t. Ir gali būt, kad dar ne viskas g.gif Nu labai jau čia atvirai aš parašiau 4u.gif Sorry blush2.gif
Amun Ra
[quote=marce,2008 01 18, 20:58]
Ai, tiksliai doh.gif biggrin.gif Galim 15.00val. Minties st. Pranešiu Aushrytiai ir *Ksenijai* mirksiukas.gif O tu visiem kitiem.
Šiandien buvom pas vet. apžiūrai. Na juk reikia profilaktiškai nueit, tai pasakė, kad yra apnašų ant dantų, bet jos minkštos ir labai lengvai nuvalomos ir sakė nusipirkt tokį skystį, kurio reikia įpilt į vandenį, o tada nesikaupia apnašos...O tas skystis kainuoja 83lt blink.gif Dar reikia Garai nuo kirminų duot irgi profilaktiškai (o jūs Rubinui duodat? Nuo 7mėn. reikia kas 3mėn. duot tablečių.), dar pasidarysim "europos pasą" ir gal mikročipą. Ir dar kitą savaitę darysim dar vieną skiepą, nes gyvenant mieste jų daugiau reikia, o kadangi gyveno užmiestyje seniau tai nebuvo visų... unsure.gif Siaubas kiek dabar pinigų išeis blink.gif Registruosimės į abu kovo CACIB (195lt), stosim į LKSK(70lt), vet. paslaugos(137lt), ES pasas(25lt), čipas(100lt), dresūra (200lt 5 kartai, o reikės ne 5, o daugiau kartų) ir t.t. Ir gali būt, kad dar ne viskas g.gif Nu labai jau čia atvirai aš parašiau 4u.gif Sorry blush2.gif
*

tai ypylus y vandeny belakant nusivalys?! blink.gif
Marceborzoi
Na, juk lieka tas skystis vistiek ant dantų...Nu, bet teks pirkt, nes gale dantys, iš tos pusės kur nekramto apnašuoti gana stipriai. Ten net ir su kramtukais nenusivalo unsure.gif
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 18, 22:22)
Na, juk lieka tas skystis vistiek ant dantų...Nu, bet teks pirkt, nes gale dantys, iš tos pusės kur nekramto apnašuoti gana stipriai. Ten net ir su kramtukais nenusivalo unsure.gif
*

dantu pasta turi plaut biggrin.gif
Marceborzoi
Buvom parodoj, apsiprato Gara jau beveik visiškai. Įstojom į klubą ir užsiregistravom į Kovo mėn. CACIB`us. bigsmile.gif Tai vat, pabandėm pasitreniruot. Stovėsena mirksiukas.gif
user posted image
Amun Ra
QUOTE(marce @ 2008 01 19, 18:08)
Buvom parodoj, apsiprato Gara jau beveik visiškai. Įstojom į klubą ir užsiregistravom į Kovo mėn. CACIB`us. bigsmile.gif Tai vat, pabandėm pasitreniruot. Stovėsena mirksiukas.gif
user posted image
*

na saunuoles.... thumbup.gif kad man taip butu galima verysad.gif
mielka
QUOTE(Iiudna @ 2008 01 19, 22:20)
na saunuoles.... thumbup.gif  kad man taip butu galima verysad.gif
*

o kodel negalima? rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.