Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kurtai

patinka sie sunys nerealiai.
Atsakyti
QUOTE(Kopytė @ 2008 01 10, 10:36)
patinka sie sunys nerealiai.

man ir thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Iiudna, gal nuotraukyčių naujų turi? ax.gif Aš kai įsikelsiu į kompą įdėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 11, 16:47)
Iiudna, gal nuotraukyčių naujų turi? ax.gif Aš kai įsikelsiu į kompą įdėsiu mirksiukas.gif

kad vis nerandu progos jy pafotkint, bet kai bus nauju tikrai ydesiu mirksiukas.gif kada atvaziuosit y svecius? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 01 11, 23:32)
kad vis nerandu progos jy pafotkint, bet kai bus nauju tikrai ydesiu mirksiukas.gif kada atvaziuosit y svecius? rolleyes.gif

Na, net nezinau ax.gif Gal ir pabandysim pavaziuot iki jusu... rolleyes.gif Dar tiksliai negaliu pasakyti. Jei nebusiu per daug uzsiemus
Atsakyti
mes kaskaip nesutinkam bendraminciu ir giminaiciu.... unsure.gif a taip butu ydomu paziuret kaip jie toki vienodi bendrautu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 12 sausio 2008 - 00:09
Dėl giminaičių-kurtų savininkų tinklapyje skaičiau, kad žuvo Trakų Romeo. Rubino brolis berods, jis gimęs 2007-04-04. Žuvo rugsėjo 26d.
O, kad pralinksmėt-dedu keletą foto
Čia po maudynių mūsų dalmatinė lotuliukas.gif
user posted image
Mmm...Koks plaukuotas kilmas doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
Iš šito šuns aš žvengiau visą dieną lotuliukas.gif Žiūriu-o jau ausis viena apgraužta...(*paimu pažiūrėt*) O, ir kita bigsmile.gif (*atidžiau pasižiūriu*) Geras, dar ir be nosies...Atrodo kaip kažkoks ateivis (*juokiuosi*...) po 5min. (*juokiuosi*)....Bet čia jau vėliau nuofotkinau, čia jau daug sugraužta...Tada buvo mažiau, bet juokingiau atrodė thumbup.gif
user posted image
Laukiu jūsų Rubino nuotraukyčių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marce: 12 sausio 2008 - 11:06
kad neteke rubino brolio jau senai zinau unsure.gif a nuotraukos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iiudna @ 2008 01 12, 15:11)
kad neteke rubino brolio jau senai zinau unsure.gif a nuotraukos  thumbup.gif

O šiaip kas tėveliai-lietuviai, čia gyvena? Kokie vardai? Garos mama Jamščik Grigorij Altinka Sčastje LT gyvena, o tėtis Smirnoff Xeno iš Danijos, bet LT gyvena
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 12, 16:08)
O šiaip kas tėveliai-lietuviai, čia gyvena? Kokie vardai? Garos mama Jamščik Grigorij Altinka Sčastje LT gyvena, o tėtis Smirnoff Xeno iš Danijos, bet LT gyvena

Smirnoff Xeno tai rubino senelis is mamos puses thumbup.gif a rubino motina tai stesha slavnaja kupidonas, tevas vorchun rusiska rulete smile.gif giminaiciai esam bigsmile.gif
Atsakyti
Oi, kaip faina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 12, 18:52)
Oi, kaip faina bigsmile.gif

aha, kadangi lietuvoj ju nedaug manau jie vienaip ar kitaip giminiuojasi doh.gif
Atsakyti