Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kurtai

Aišku, bus dar tų parodų. Vilniuj galėsit nueit-ir arčiau, ir šilčiau jau tada bus. mirksiukas.gif
Pažiūrėsim kaip gausis...(mum net 3 išeina vipetam antkakliai ir 2 rusų kurtam). Na, iškirpom (o nusipiešt tiksliai tai doh.gif ) tada reik atmatuot galus kuriuos užlenkt reikia, nunešt į galanteriją, kad "šponkes" įdėtų ir psio. Bet užtat su oda tai vargas schmoll.gif Niekur rast neįmanoma, arba per stora, arba per plona ir pan. Po to ją "dzūlint" su švitriniu, tokį kietulį kirpt tai šakės kaip skauda, tept viršų su spec. kremais... unsure.gif Bet užtat thumbup.gif O dar tie visi akmenukai, metaliukai brangūs kokie blink.gif mažas, gal 2mm skersmens akmenukas 1.50
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 16, 21:53)
Aišku, bus dar tų parodų. Vilniuj galėsit nueit-ir arčiau, ir šilčiau jau tada bus. mirksiukas.gif
Pažiūrėsim kaip gausis...(mum net 3 išeina vipetam antkakliai ir 2 rusų kurtam). Na, iškirpom (o nusipiešt tiksliai tai doh.gif ) tada reik atmatuot galus kuriuos užlenkt reikia, nunešt į galanteriją, kad "šponkes" įdėtų ir psio. Bet užtat su oda tai vargas schmoll.gif Niekur rast neįmanoma, arba per stora, arba per plona ir pan. Po to ją "dzūlint" su švitriniu, tokį kietulį kirpt tai šakės kaip skauda, tept viršų su spec. kremais... unsure.gif Bet užtat thumbup.gif O dar tie visi akmenukai, metaliukai brangūs kokie blink.gif mažas, gal 2mm skersmens akmenukas 1.50

butinai turesit parodyt kai pasiusit.... thumbup.gif
Atsakyti
Na, ir man reikia antkakliuko ax.gif Tai gal sekmadienį atvažiuočiau iki žirmūnų jei turėsiu laiko...... unsure.gif Tikiuosi neliks man darbo. Teks pabaigt viską iki sekmadienio, o tai šakės-neįmanoma atsipūsti nė valandėlei verysad.gif Pavargau nežmoniškai. Gerai, kad bent atostogas davė, bet per tuos darbus visi įspūdžiai pasimiršo. schmoll.gif Mano Heo vakar paspringęs buvo, vos ištraukiau aš jam žaislo gabaliuką iš gerklės blink.gif kaip išsigandau, siaubas. žiūriu griūna ant žemės vargšelis ir, kad krenkščia, kad žiaukčioja doh.gif verysad.gif gerai, kad žinojau ką reikia daryti tokiu atveju thumbup.gif dar mano Jorkiukas Kipras buvo pas pusseserę paliktas, kad pažiūrėtų, tai išvis doh.gif Ateinu-visas išstorėjęs blink.gif Žiūriu guli "CHAPPI" blink.gif Sakau-tai jūs bent maistą dozavot? O kam čia tas Chappi? Sako-tasi šitas gi geras. Nu galvoju-šakės......Svarbiausia, kad pinigų buvau palikusi Royaliui. unsure.gif Tai grąžino. daugiau nebepaliksiu pažįstamiem, kurie nieko nesuvokia apie šunis. Man taip pikta dabar. Taip atrodo, kad ta kelionė visai ne į naudą buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*ksenija* @ 2008 01 17, 14:45)
Na, ir man reikia antkakliuko ax.gif Tai gal sekmadienį atvažiuočiau iki žirmūnų jei turėsiu laiko...... unsure.gif Tikiuosi neliks man darbo. Teks pabaigt viską iki sekmadienio, o tai šakės-neįmanoma atsipūsti nė valandėlei verysad.gif Pavargau nežmoniškai. Gerai, kad bent atostogas davė, bet per tuos darbus visi įspūdžiai pasimiršo. schmoll.gif Mano Heo vakar paspringęs buvo, vos ištraukiau aš jam žaislo gabaliuką iš gerklės blink.gif kaip išsigandau, siaubas. žiūriu griūna ant žemės vargšelis ir, kad krenkščia, kad žiaukčioja doh.gif  verysad.gif gerai, kad žinojau ką reikia daryti tokiu atveju thumbup.gif dar mano Jorkiukas Kipras buvo pas pusseserę paliktas, kad pažiūrėtų, tai išvis doh.gif Ateinu-visas išstorėjęs blink.gif Žiūriu guli "CHAPPI" blink.gif Sakau-tai jūs bent maistą dozavot? O kam čia tas Chappi? Sako-tasi šitas gi geras. Nu galvoju-šakės......Svarbiausia, kad pinigų buvau palikusi Royaliui. unsure.gif Tai grąžino. daugiau nebepaliksiu pažįstamiem, kurie nieko nesuvokia apie šunis. Man taip pikta dabar. Taip atrodo, kad ta kelionė visai ne į naudą buvo schmoll.gif

na svarbu viskas gerai baigesi mirksiukas.gif a mum ir sekmadieny nuotykis buvo.. rubinas nuo kalno begdamas paslydo ant ledo ir yciuoze y nery doh.gif ciut istraukiau, nes jis per leda neislipo a pats ledas jau patizes.. maniau kad pati ylusiu... unsure.gif na bet istraukiau thumbup.gif
beja kaip tu istraukiai ta gabaliuka is gerkles? unsure.gif as tai buciau pasimtus ir nezinojus ka daryt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 17 sausio 2008 - 14:59
vajei blink.gif Na, reikia šunį paverst į priekį ir ištrauk liežuvi iš burnos. Tada spustelt krūtine, pražiodyt taip, kad negalėtų žandikaulio judint, dar papurtai šiek tiek ir po truputį išlenda.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*ksenija* @ 2008 01 17, 16:37)
vajei blink.gif Na, reikia šunį paverst į priekį ir ištrauk liežuvi iš burnos. Tada spustelt krūtine, pražiodyt taip, kad negalėtų žandikaulio judint, dar papurtai šiek tiek ir po truputį išlenda.... ax.gif

oho blink.gif dar cia ir moket reikia... unsure.gif turesi pamokint ax.gif
Atsakyti
O ką, taviškis springsta? biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi žinau šitą-galiu taisykles įdėt. Šiaip jų visokių būna, bet visos padeda mirksiukas.gif

Jei šuo užspringo
Pražiodykite šunį. Jeigu matote įstrigusį daiktą, pirštais stipriai paspauskite šuns gomurį. Tada jis smarkiai išsižios ir galėsite ištraukti įstrigusį daiktą. Tai pats greičiausias būdas padėti, bet šuo jums gali įkąsti.

Jei ranka negalite ištraukti įstrigusio daikto, pabandykite atlikti Heimlicho manevrą. Jeigu galite pakelti savo šunį, rankomis apkabinkite jo krūtinės ląstą ir vieną kartą stipriai spustelėkite. Jeigu šuo per didelis arba jei jis prarado sąmonę, paguldykite jį ant šono, abi rankas uždėkite po apatiniais šonkauliais ir greitai bei stipriai kartą ar du spustelėkite.

Kaip paskutinę pagalbos priemonę darykite šuniui dirbtinį kvėpavimą, kol nuvešite jį pas veterinarą. Paprastai dirbtinis kvėpavimas šuniui atliekamas tada, kai šuo visai nebekvėpuoja ir jo pulsas neapčiuopiamas. Paguldykite augintinį ant dešiniojo šono. Prisiminkite tris svarbiausius dirbtinio kvėpavimo atlikimo momentus.

Kvėpavimo takai: atverkite šuns kvėpavimo takus, ištiesindami šuns kaklą ir galvą, liežuvį patraukdami į vieną pusę, išvalydami iš šnervių gleives ir pirštais paspausdami šuns gomurį.

Kvėpavimas: sučiaupkite šuns nasrus, savo burną pridėkite prie šuns šnervių ir keturis kartus įpūskite oro.

Kraujotaka: vienos rankos delną uždėkite sau ant plaštakos, padėtos ant šuns krūtinės ties ta vieta, kur prie jos jungiasi gyvūno priekinės kojos alkūnė. Atlikite penkis smarkius paspaudimus ir keturis įpūtimus. Pakartokite.

Dirbtinį kvėpavimą darykite tol, kol apčiuopsite smarkų pulsą ar pasieksite veterinarą.



Atsakyti
QUOTE(*ksenija* @ 2008 01 17, 21:05)
O ką, taviškis springsta? biggrin.gif

na ne blink.gif bet ka gali zinot... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(marce @ 2008 01 17, 21:14)
Aš irgi žinau šitą-galiu taisykles įdėt. Šiaip jų visokių būna, bet visos padeda mirksiukas.gif

Jei šuo užspringo
Pražiodykite šunį. Jeigu matote įstrigusį daiktą, pirštais stipriai paspauskite šuns gomurį. Tada jis smarkiai išsižios ir galėsite ištraukti įstrigusį daiktą. Tai pats greičiausias būdas padėti, bet šuo jums gali įkąsti.

Jei ranka negalite ištraukti įstrigusio daikto, pabandykite atlikti Heimlicho manevrą. Jeigu galite pakelti savo šunį, rankomis apkabinkite jo krūtinės ląstą ir vieną kartą stipriai spustelėkite. Jeigu šuo per didelis arba jei jis prarado sąmonę, paguldykite jį ant šono, abi rankas uždėkite po apatiniais šonkauliais ir greitai bei stipriai kartą ar du spustelėkite.

Kaip paskutinę pagalbos priemonę darykite šuniui dirbtinį kvėpavimą, kol nuvešite jį pas veterinarą. Paprastai dirbtinis kvėpavimas šuniui atliekamas tada, kai šuo visai nebekvėpuoja ir jo pulsas neapčiuopiamas. Paguldykite augintinį ant dešiniojo šono. Prisiminkite tris svarbiausius dirbtinio kvėpavimo atlikimo momentus.

Kvėpavimo takai: atverkite šuns kvėpavimo takus, ištiesindami šuns kaklą ir galvą, liežuvį patraukdami į vieną pusę, išvalydami iš šnervių gleives ir pirštais paspausdami šuns gomurį.

Kvėpavimas: sučiaupkite šuns nasrus, savo burną pridėkite prie šuns šnervių ir keturis kartus įpūskite oro.

Kraujotaka: vienos rankos delną uždėkite sau ant plaštakos, padėtos ant šuns krūtinės ties ta vieta, kur prie jos jungiasi gyvūno priekinės kojos alkūnė. Atlikite penkis smarkius paspaudimus ir keturis įpūtimus. Pakartokite.

Dirbtinį kvėpavimą darykite tol, kol apčiuopsite smarkų pulsą ar pasieksite veterinarą.

na bet jie cia visi sudetingi.... unsure.gif
Atsakyti
Tai, kad nesudėtinga. Mums su drauge teko taip gelbėt jos šunį nuo pagalio gabalo... doh.gif Tiesą sakant MAN teko jį krapštyt...Jau jis ėmė netekti samonės, tai viską dariau kaip čia parašyta, kol nunešėm ant rankų pas veterinarą...Tai prie pat klinikos iškrito tas pagalis-atsigavo šuo, bet vistiek nuvedėm pas vet. Dar išvalė likučius to pagalio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 18, 15:18)
Tai, kad nesudėtinga. Mums su drauge teko taip gelbėt jos šunį nuo pagalio gabalo... doh.gif Tiesą sakant MAN teko jį krapštyt...Jau jis ėmė netekti samonės, tai viską dariau kaip čia parašyta, kol nunešėm ant rankų pas veterinarą...Tai prie pat klinikos iškrito tas pagalis-atsigavo šuo, bet vistiek nuvedėm pas vet. Dar išvalė likučius to pagalio doh.gif

nezinau ka daryciau jei man reiketu....... schmoll.gif
Atsakyti
Čia nuo žmogaus labai priklauso...Pvz. vieni iš baimės sustingsta ir pasiduoda, o kiti-kovoja...Mes tai labai išsigandom scare.gif Mano draugė pradėjo verkt ir žiūrėjo į savo šunį, o aš prisiminiau pirmąją pagalbą užspringus ir bandžiau tai atlikti-išėjo. Tada gal 10-15 min. kelio šunį nešėm ant rankų ir po truputį įpūtinėjom oro. Man ranką teko nasruose suspaudus gomurį laikyt doh.gif
Atsakyti