Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kurtai

QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:33)
Lengvai. Liptų kaip didelis gun_smilie.gif Pamatytų kaip visi lipa ir jis liptų, kur dėsis.... mirksiukas.gif Garai taip su trūliku buvo-niekaip visų pirma nelipo schmoll.gif Gerai, kad tik 20kg sveria.Bet ir 30 niekis cool.gif

aha, kaskudel abejoju.... bijau apsijuokt kad neytempsiu as jo.... doh.gif a jus tik y kurtu vaziuojat ir iskart namo ar kaip darysit? pradedu gundytis....... a jus pasiimtumet mane su savim? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aushrytia @ 2008 01 15, 22:36)
Ikelti nebus sunku, kurtai gana soklus, prisitrauks.Sunkiau su islipimu, baisu kad koju nesusizeistu...pries registruojant i paroda visai apie tai nepagalvojau, dabar net negera, ogi maniskis sveria 50kg...

na toks meskinas nemanau kad kojas gali susilauzyt.... g.gif greiciau jis pats laiptelius sulauzys....... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 15 sausio 2008 - 22:39
Aišku pasiimtumėm bigsmile.gif faina būtų thumbup.gif net žemėlapį mama nusibraižė, kad surastumėm kurioj ten vietoj tongue.gif Būsim iki kada norėsim...Manau, kad pažiūrėsim kurtus, truputį praeisim parodą, pažiopsosim...reik biškį papratint prie tų parodų šurmulio ax.gif Tik nežinau dar kelintą valandą važiuosim, nes galvom, kad ryte bus kurtai, o še tau-po pietų blink.gif

Man irgi taip atrodė kai Gara nelipo į troleibusą. Galvojau, nu blin, įlips ir cyps dar prisisios doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marce: 15 sausio 2008 - 22:48
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:45)
Aišku pasiimtumėm bigsmile.gif faina būtų thumbup.gif net žemėlapį mama nusibraižė, kad  surastumėm kurioj ten vietoj tongue.gif Man irgi taip atrodė kai Gara nelipo į troleibusą. Galvojau, nu blin, įlips ir cyps dar prisisios doh.gif  lotuliukas.gif

tai va va... reik krepsiuku pasiimt ir popieros kad susirinkt ar isvalyt........ doh.gif
Atsakyti
Būt tai pabūsim kol kurtai eis ir dar apsižvalgysim šiaip, papratinsim prie parodų šunėkus. dar su kurtų savninkų klubo prezidente mum reik susitikt. Registruosimės į klubą ir parodą kovo mėn.
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:49)
Būt tai pabūsim kol kurtai eis ir dar apsižvalgysim šiaip, papratinsim prie parodų šunėkus. dar su kurtų savninkų klubo prezidente mum reik susitikt. Registruosimės į klubą ir parodą kovo mėn.

aisku, na laiko dar yra... pagalvosiu ka daryt......... rolleyes.gif
Atsakyti
Nu ką čia jau galvot... ax.gif biggrin.gif Įdomu kaip žmonės reaguos. Tikiuosi nevažiuosim su šunofobu blink.gif Šiaip kiek visi pasakoja, tai kaip tik visiem patinka-yra į ką pažiūrėt tongue.gif
Atsakyti
na toks meskinas nemanau kad kojas gali susilauzyt.... g.gif greiciau jis pats laiptelius sulauzys....... lotuliukas.gif
[/quote]

Pas ji kojos labai netvirtos, jam savo mase bus sunku islaikyt.Suluzt gal ir nesulus, bet pazeist sanari ar raisti patempt gali.
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 15, 22:54)
Nu ką čia jau galvot... ax.gif  biggrin.gif Įdomu kaip žmonės reaguos. Tikiuosi nevažiuosim su šunofobu blink.gif Šiaip kiek visi pasakoja, tai kaip tik visiem patinka-yra į ką pažiūrėt tongue.gif

na bus matyt....... rolleyes.gif
Atsakyti
Šiandien Gara kažkodėl kaip pasiutus mane pasitiko grįžtančią iš mokyklos blink.gif Pradėjo šokinėt, trintis aplink, cypaut... g.gif Kaip keista, o tokia rami buvo unsure.gif bet labai faina biggrin.gif Iš vis-kuo toliau tuo labiau ji dūksta bigsmile.gif Na, tik dūkt nenori kai mieguista graužia savo "kaulą". tongue.gif o kaip Rubinas? Jis ramus ar pasiutęs namie? Mano tai ir lauke tampytis pradėjo.
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 16, 17:21)
Šiandien Gara kažkodėl kaip pasiutus mane pasitiko grįžtančią iš mokyklos blink.gif Pradėjo šokinėt, trintis aplink, cypaut... g.gif Kaip keista, o tokia rami buvo unsure.gif bet labai faina biggrin.gif Iš vis-kuo toliau tuo labiau ji dūksta bigsmile.gif Na, tik dūkt nenori kai mieguista graužia savo "kaulą".  tongue.gif o kaip Rubinas? Jis ramus ar pasiutęs namie? Mano tai ir lauke tampytis pradėjo.

na rubinas kai grystam ryte is lauko paeda ir eina miegot... miega iki 16val mazdaug... a po to ir siust pradeda, vaikus uz kojiu griebia, gaudo po kambarius vietos pas mus tiek nera doh.gif lotuliukas.gif a jei as bunu isejus tai kai grystu ir su didziausiu dziaugsmu pasitinka... sokineja bando ir ant manes ussokt blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 16 sausio 2008 - 18:22
Mes jau iškirpom 2 antkaklius, bet jie tik bandomieji-Garai. Ten iš tikros paršiuko odos biggrin.gif Tokie šviesus, bet margoki thumbup.gif Tik dar reik pagražint ir įdėt "žiedus" ax.gif Po to nufotkinsiu. Galėsi įvertint pirmą "antkaklinį blyną" blush2.gif
O tai kaip dėl parodos blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 16, 20:35)
Mes jau iškirpom 2 antkaklius, bet jie tik bandomieji-Garai. Ten iš tikros paršiuko odos biggrin.gif  Tokie šviesus, bet margoki thumbup.gif Tik dar reik pagražint ir įdėt "žiedus" ax.gif Po to nufotkinsiu. Galėsi įvertint pirmą "antkaklinį blyną" blush2.gif
O tai kaip dėl parodos blush2.gif  ax.gif  4u.gif

na jei gausis tai prasysiu kad man pasiutiumet blush2.gif a tai nesiuvat nieko? tik iskirpot ir viskas? blush2.gif
a y paroda tikrai nevaziuosiu, per daug vargo bereikalingo..... kada kita karta, kai bus silta mirksiukas.gif
Atsakyti