Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

aisku, aciu uz patarima, feirio nenaudosiu, tada gal su kokia soda reiks plauti, negaliu as apkakotus kiausinius tik su vandeniu plauti, o paskui pusti
Atsakyti
daug grozybiu prisiziurejau,saunuoles jus 4u.gif .norejau paklaust blush2.gif ,kaip pritvirtint prie ispusto kiausinio kaspineli,kad paskui butu galima pakabint ant sakeles g.gif
Atsakyti
as kiausinius vinioju siulais, tai pirma padarau kilpa, tada su vaseliu istraukiu per abi skylutes ir gaunasi is vieno galo kilpa uz kurios galima kabinti kiausinius, o kitam gale siulas kuri suku aplink kiausini, kazkaip labai painu, bet gal suprasit, tai galima butu ir kaspineli taip pat prakisti, padaryti kilpa, mazga, kuris laikytu is kiausinio vidaus, mazga galima lipalu pateplioti, kad viduj kazkiek prisiklijuotu, gal visai gerai laikytusi smile.gif
Atsakyti
karstais klijais ar superiu galima priklijuoti... o kiausinius pabandyk i verdanti vandeni ikisti.. nevirti o tik kad issidezinfekuotu.. minutei kokiai.. manau kiausiniams nieko nepakenks...


-------------------------------------
http://public.fotki.com/liulele/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liule: 08 kovo 2010 - 14:02
QUOTE(Irunia @ 2009 03 06, 02:11)
Jau kažkada rodžiausi ale, dar kartelį nepakenks lotuliukas.gif
Čia mano...
user posted image

O čia mamos... doh.gif
user posted image
user posted image


Cia klijuoti tie karoliukai? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kiniete333 @ 2010 03 07, 16:21)
paimi kiausa, as dar su feiriu isplaunu, su peilio smailiu galu pramusu vienam gale skylute ir kitam gale skylute, tada i viena gala puti is kito bega, tiesa as dar su dantu krapstuku pamakaluoju, kad trynys prasidurtu, tada labai lengvai viskas isbega, sekmes
o berzo sakom manau reiketu kokiu dvieju savaiciu, jeigu namie silta turetu greit issprogti lapeliai, eisiu ir as prisirinkti saku, ir kiausiniu jau prisipuosiau.

Aišku,nu reikės pabandyti,o dėl to beržo tai doh.gif abėjoju ar ten beržas,nu bet pažiurėsim,nes parke skuniaus,ir neskiriu medžiu blush2.gif schmoll.gif
O šiaip jei čia beržas gal ir greit išdygs,nes bute gyvenam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Liule @ 2010 03 08, 11:10)
su feiri plaut nerekomenduociau, jei po to turini ruosiesi naudoti. Nes as dazniausiai taip ir darau ispplaunu po vandeniu kiausinuka (be chemijos!!!!) ispuciu kiausini, vidu pagal paskirti panaudoju, o jau luksta dedu i dezute ir jis laukia savo laimes valandos. smile.gif dazniausiai drozineju arba su dazais apdazau, dar ka sugalvoju..  ax.gif

feiri ir kiausiniai - feirinis plonina luksta ir jis pasidaro trapesnis ir plonesnis, be to chemijos gali patekti i vidu ir nemnau, ar kas noretu pasigaminti feiry kiausinienes..  doh.gif

Na tiesa sakant aš nenaudosiu kiaušinio turinio,bet kaip tu Liule sakei kad plonina tai taip ir nedarysiu,o kiaušinius puošiu su siūlais,kai pabaigsiu įdėsiu,ačiū už pagalba,bet dar noriu paklausti,ką tokio orginalaus padovanoti tėvams ir seneliasm,nesugalvoju nieko doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 03 07, 17:41)
Ruošiuosi Velykoms ir aš...

user posted image

sveikute,gal galetum imesti schemu tu vistyciu butu labai smagu ir nuosirdus aci 4u.gif
Atsakyti
surmute, tų vištelių schemų nėra, aš tiesiog žiūrėjau į paveiksliuką ir nėriau. Žinoma, pirmąsias ardžiau ir vėl nėriau ax.gif Galiu įkelti tik paveiksliukus, kuriuos bandžiau kopijuoti... g.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image


Turiu vieną gerą nuorodą visos nėrimo eigos vištelės, bet pati dar nenėriau, nes tik vakar atradau. Viskas labai aiškiai parodyta. Sėkmės 4u.gif

http://amigurumi.com...ki-podrobnyj-mk
Atsakyti
Aš kiaušinius išpūčiu su plonu šiaudeliu. Labai gerai gaunasi 4u.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif SILSTA aciu tau uz informacija ir daug siunciu tau balioneliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nansy @ 2010 03 08, 15:17)
Cia klijuoti tie karoliukai?  ax.gif  ax.gif

Karoliukai suverti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stepute grazute @ 2010 03 03, 22:45)
mano naujausi pirkiniai velykoms  smile.gif  ivertinkit kaip Jums?  4u.gif 

Visiskai atsitiktinai interneto platybese atradau saita, kuris net nepilnai pradejes veikti blink.gif  ir sudomino ju prekes, tai nieko nelaukusi susiskambinau ir paprasiau kad parduotu smile.gif  nelabai norejo sutikt, bet kadangi pas mane lieziuvis neblogas tai ikalbejau  lotuliukas.gif  sake nuo pirmadienio prades veikti pas juos viskas, tai jei ka sudomins kreipkites, duosiu kontaktus ju wink.gif


Cia gi rankdarbiu skyrelis, o ne paroda- pardavimas. Galima daug grazesniu patiems pasidaryti, o ne kinieciu pramone remti. Jusu reklama cia netinka. schmoll.gif

Mane tai nervas ima, kai Lietuvoj turim tokias gilias svenciu tradicijas, o zmonems persami per jega kinietiski neskoningi produktai.
Atsakyti