Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos

Astra atrodo labai graziai ir idomiai tavo velykiniai kiausiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 03 04, 18:54)
Astra  atrodo labai graziai ir idomiai tavo velykiniai kiausiniai thumbup.gif



Ačiū blush2.gif Aš juos parduodu,prašom 4u.gif Tarnaus eilę metų... 1 vnt.-3 Lt. (perkant 11-20 vnt.-2.70 Lt/vnt., virš 20 vienetų-po 2.5 Lt). Siunčiu į kitus miestus.
Atsakyti

čia šiandien dovanojau draugei

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
smagūs kiškiukai thumbup.gif

mergaitės, kiek laiko iki Velykų reik pasėt avižas g.gif
Atsakyti
Labas visoms,reikia pagalbos,žadu šiandien eiti ieškot beržo šakelių,tik va problema,nesugalvoju kaip jas papuošti,tu paprastų išpustų kiaušinių neturiu,o pati nemoku.. unsure.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
tai,kad ispusti kiausinius labai paprasta, man sudetingiau berzo saku priskinti, kazkaip geda, dar kas pamatys blush2.gif
Atsakyti
O aš kaip tik prisiskyniau tongue.gif Parke buvau ir kad ir matė nieko nesakė smile.gif
O tu paaiškink kaip išpūsti juos,o aš padėsiu prisikint,tiesiog jei bijai ieškok gražesnių šakelių ant žemes(nes aš taip padariau)
Papildyta:
Mamytės,per kiek laiko išdygsta beržo šakos,aš šiandien pamerkiau,reikia joms vandenį keist,nes aš žalia kaip būna beržo lapai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ARTima @ 2010 02 25, 15:02)
user posted image
Ispusti ir dekupazuoti kiausiniai

Kaip gražu
Atsakyti
paimi kiausa, as dar su feiriu isplaunu, su peilio smailiu galu pramusu vienam gale skylute ir kitam gale skylute, tada i viena gala puti is kito bega, tiesa as dar su dantu krapstuku pamakaluoju, kad trynys prasidurtu, tada labai lengvai viskas isbega, sekmes
o berzo sakom manau reiketu kokiu dvieju savaiciu, jeigu namie silta turetu greit issprogti lapeliai, eisiu ir as prisirinkti saku, ir kiausiniu jau prisipuosiau.
Atsakyti
Ruošiuosi Velykoms ir aš...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2010 03 01, 23:47)
Čia mano pernykščiai papuošimai  ax.gif



labai jaukus ir grazus darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiniete333 @ 2010 03 07, 16:21)
paimi kiausa, as dar su feiriu isplaunu, su peilio smailiu galu pramusu vienam gale skylute ir kitam gale skylute, tada i viena gala puti is kito bega, tiesa as dar su dantu krapstuku pamakaluoju, kad trynys prasidurtu, tada labai lengvai viskas isbega, sekmes
o berzo sakom manau reiketu kokiu dvieju savaiciu, jeigu namie silta turetu greit issprogti lapeliai, eisiu ir as prisirinkti saku, ir kiausiniu jau prisipuosiau.


su feiri plaut nerekomenduociau, jei po to turini ruosiesi naudoti. Nes as dazniausiai taip ir darau ispplaunu po vandeniu kiausinuka (be chemijos!!!!) ispuciu kiausini, vidu pagal paskirti panaudoju, o jau luksta dedu i dezute ir jis laukia savo laimes valandos. smile.gif dazniausiai drozineju arba su dazais apdazau, dar ka sugalvoju.. ax.gif

feiri ir kiausiniai - feirinis plonina luksta ir jis pasidaro trapesnis ir plonesnis, be to chemijos gali patekti i vidu ir nemnau, ar kas noretu pasigaminti feiry kiausinienes.. doh.gif
Atsakyti