Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovaistinė

Kad euruose brangu, tai jau seniai zinoma, bet pati deja lankausi, vien del tos priezasties, kad prie namu nera kitos vaistines doh.gif
Apsimoka tik kai ka is kuno prieziuros prekiu pirkti, bet ir tai reikia gerai apsiziureti kainas.

QUOTE(Buckiukas @ 2009 05 17, 09:31)

Galima palygint paprasčiausio Pangrolio 10000 kainą Euro ir ne Euro vaistinėje.



Vat labai butu naudinga suzinoti, kur pangrolis pigiausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 05 15, 21:09)
drinks_cheers.gif bet juk negalim sužiūrėti visų kainų, tad kartais pasiseka, kartais nelabai sad.gif

Ir man siaubingai nepatinka, kad beveik visose vaistinese kainu nera surasyta blink.gif negi dabar stovesi eile, kad kainos pasiklaustum g.gif Bet jei visi imtumem klausinet kainos ir nepirkt, tai gal bent dali kainu sukabintu lotuliukas.gif
Atsakyti
Prireikė vaistų pakuotės, gerai, kad pasidomėjau pasirodo lygiai toks pats vaistas Camelijos vaistinėje be jokios nuolaidos 2lt pigesnis, negu eurinėje su nuolaida. Aišku 2lt ne milijonas biggrin.gif , bet yra kaip yra
Atsakyti
Taip, ir as esu susidurus su tuom, kad eurovaistinej viskas daug brangiau, na, didelis tinklas, reklama daro, tai reik is kazkur lesu... O kas mane nervina toj vaistinej t.y. tos su zydrais chalatais, jos ne apie vaistus konsultuoja, o as pasisveikinu, pasiteirauju del vaistu, ir kad atsaus grubiai, kad su vaistais jos nedirba, nei pasisveikina, nei ka... Ir taip ne vienoje vaistinej man buvo, o keliose. O as skubedama pamirstu, kad tos 'zydriakes' nieko nenusimano apie vaistus biggrin.gif Bet vis tiek, galima juk kulturingai pasakyti. Ir tos vaistininkes kulturingumu neziba, juk norisi tik to elementaraus mandagumo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 04 birželio 2009 - 23:15
Gal galit kas paaiskinti, kas gaudosi situose dalykuose, perkam mamai kompensuojamus vaistus, kai yra kompensacija kom.vaistu priemokai, tai zymiai pigiau gaunasi, ar cia tik eurovaistinei tokios akcijos vyksta, ar kituose vaistinese irgi? Gal kitur pigiau dar gautusi, nes puse mamos pasalpos tik vaistam iseina.... Telefonu turbut niekas nesuteiktu inf-jos apie vaistu kainas....jei pvz. paskambint i kelias vaistines ir paskui palygint kainas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulbulka.: 05 birželio 2009 - 00:51
QUOTE(Bulbulka. @ 2009 06 05, 02:50)
Gal galit kas paaiskinti, kas gaudosi situose dalykuose, perkam mamai kompensuojamus vaistus, kai yra kompensacija kom.vaistu priemokai, tai zymiai pigiau gaunasi, ar cia tik eurovaistinei tokios akcijos vyksta, ar kituose vaistinese irgi? Gal kitur pigiau dar gautusi, nes puse mamos pasalpos tik vaistam iseina.... Telefonu turbut niekas nesuteiktu inf-jos apie vaistu kainas....jei pvz. paskambint i kelias vaistines ir paskui palygint kainas g.gif

gal suteiktu, pabandykite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2009 06 05, 01:50)
Gal galit kas paaiskinti, kas gaudosi situose dalykuose, perkam mamai kompensuojamus vaistus, kai yra kompensacija kom.vaistu priemokai, tai zymiai pigiau gaunasi, ar cia tik eurovaistinei tokios akcijos vyksta, ar kituose vaistinese irgi? Gal kitur pigiau dar gautusi, nes puse mamos pasalpos tik vaistam iseina....
visai neseniai aš tik vaikui pirkau Ibufeną, kuris yra 100 proc kompensuojamas, tiesiog nuėjau su knygele prie vaistininkės ir paklausiau- ar reiks primokėt ir ar gausiu eurolitų ir kiek rolleyes.gif ir nuo jos atsakymo priklausė- pirksiu ar ne, nes Eurovaistinėje tikrai viskas brangiau doh.gif taip jau gaunasi, kad tenka daug vaistams išleisti, tai visada apsipirkinėju Gintarinėje vaistinėje, nes turiu kortelę rolleyes.gif
bet tada Eurovaistinėj priemokos nereikėjo ir gavau 4 eurolitus cool.gif

Ir šiaip, draugė dirbo Eurovaistinėj, aš į ją jau nebeinu ir todėl, kad ten elgesys su darbuotojais žvėriškas unsure.gif papasakojo, kas ten dedasi ir kad vaistai ne visi laikomi laikantis atitinkamų reikalavimų rolleyes.gif kaip kitur nežinau, gal irgi tas pats rolleyes.gif
Atsakyti
Kaune pigiausi vaistai yra kliniku vaistinese, o Euro vaisine tikra plesike, manau naudojasi, kad prie maximos yra tai daug zmoniu sulaukia, kurie ten nueina patogumo delei
Atsakyti
Euro Vaistineje uz savo vaistus sumokejau 16lt , o kitur 20Lt+-..
Atsakyti
Sveikos mamytes gal kur matet pigeu demesiui sukaupti papildu esprico jie brangus ir ilgai juos reikia gerti smile.gif
Atsakyti
Niekada kainu neteko nagrinet kur kas pigiau, nes vaistus nedaznai perku. Bet perku kazkodel dazniausiai Eurovaistinej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cius @ 2009 06 06, 11:42)
Sveikos mamytes gal kur matet pigeu demesiui sukaupti papildu esprico jie brangus ir ilgai juos reikia gerti  smile.gif


Camelioj smile.gif
Atsakyti