Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovaistinė

Eurovaistine tikrai ne pacius brangiausius vaistus pardavineja bet gal palyginus su Camelija yra kiek brangiau g.gif , manau kiekvienas renkasi vaistine kuri yra patogioje vietoje arba salia namu, arba salia darbo ir kartais del keliu litu skirtumo nepamsimoka vaziuoti ieskoti pigesnes vaistines smile.gif
Atsakyti
kam apsimoka, kam ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasulensija @ 2008 06 09, 08:47)
perku eurovaistinej, nors tikra izinau, kad brangiau.. bet camelijoj man nepatinka, kad negalima laisvai apziurinet-viskas uzslepta, be to tik eurovaistinej yra [B]hymalaya kosmetikos[/B], o ji man l.patinka smile.gif


Yra ir camelijoj, bent jau tikrai Medeinos Camelijoj. Iš vis man šita vaistinė super, na gal ne tiek pati vaistinė, kiek ten dirbančios vaistininkės thumbup.gif . Niekada nesiūlys brangiausių vaistų, visada patars, kartais net geriau nei kai kurie gydytojai smile.gif .
Atsakyti
Ale pigiausia vaistinė gavo baudą už tokią klaidinančią reklamą thumbup.gif g.gif
Atsakyti
Camelijoj man patinka pirkti ,gaunu nuolaida ,turiu kortele ju ,tai man apsimoka pas juos pirkti user posted image gaunu nuolaidike user posted image
Atsakyti
Ir aš padariau išvadą,kad camelijoj pigiausia thumbup.gif
Atsakyti
taigi visiems jau aisku, kad eurovaistine tik darosi didele reklama:) Ypac su tomis medaus kortelemis:) Nepasiduokit reklamai, mastykit...
KAMELIJOJE-PIGIAUSIA thumbup.gif

PS-tik gaila, kartais tu prekiu(ypac kosmetikos) kamelijoj nera, tai tenka pirkt kitur.. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(trudeme @ 2008 05 02, 12:13)
Labas rytas.

Esu pasibaisėjusi aptarnavimu Akropolio Eurovaistinėje. Vienas dalykas, kad informacijos sunku gauti, tau lyg ir daro didžiausią malonę ją suteikdami.. antra - kai buvo pilnos rankos pirkinių ir paprašiau, kad duotų nors kokį maišelį jiems sudėti, kasininkė atšovė, kad jis kainuoja 0,25 Lt. Kažkaip kitose vaistinėse smulkias prekes kasininkės ir neprašomos sudeda į maišelius...


Ne jus viena - vienakart priejau ir mandagiai paprasiau padet, o tuo metu jinai kalbejo su kazkokiu savo pazistamu- tai atsove, kad tipo - nu nematai, kalbu dabar, gali ir palaukt, ir dar tokiu tonu... Brrrrrrr doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 03 vasario 2009 - 20:20
Nuuu nežinau....
Pvz. vienas tepalas Eurovaistinėj 9 Lt o kitoj net 13 doh.gif
O kas dėl aptarnavimo, tai Pramonės pr. Maximoj labai paslaugios, ypač senbūvės. Jau iš veidų pažįstu lotuliukas.gif

Bet man ši vaistinė irgi patinka dėl to, kad viską galiu apčiupinėt, paskaityt, pasvarstyt. Bet čia jau nuo žmogaus priklauso. Renkuosi supermarketą vietoj turgaus irgi dėl tos pačios priežasties - man patinka vienai netrukdomai rinktis, žiūrinėti thumbup.gif
Atsakyti
Kai buvo eurolitai tai gal ir pigiau buvo ax.gif
Atsakyti
Ai va, dar prisiminiau, kodėl Eurovaistinėj man labiau apsimoka.
Kai yra 100 proc. kompensacija, tai tikrai nereikia damokėt. Tuo tarpu Camelijoj už tą patį vaistą prašo damokėti 4 Lt. Kitose vaistinėse - dar daugiau doh.gif
Atsakyti
Geriausiai tai kai savaitgaliais skelbiama kad Eurovaistineje kosmetikai 15% nuolaida, tai varydavau krempudros pirkt, nusipirkdavau uz 50Lt -15% nuolaida ir laiminga budavau, atseit sutaupiau, bet kai pamaciau kad tos pacios krempudros kosmetikos parduotuvese kainuoja 40Lt ir be nuolaidos doh.gif , tai biski siutas paeme smile.gif
Atsakyti
Eurovaitine... doh.gif Pas mus jinai yra maximoj.. (tam paciam pastate) uzejau i vaistine nusipirkti johnsons krūtų andeklu.. kaina 17+lt.. kazkaip pasirode brangoka, uzsuku i maxima.. ten kaina 12+lt.. du zingsniai nuo vaistines, skirtumas 5lt doh.gif
Atsakyti