Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(Martina21 @ 2008 07 08, 16:47)
O jei atvirai tai labai norėčiau vienai personai "gero gyvenimėlio" prilinkėt:) tik kažkaip neveikia:)) Užtat tenka griebtis valstybinių institucijų pagalbos:))

O, prašom, Martina21, plačiau apie tai bigsmile.gif , na kaip "gero gyvenimėlio" palinkėti per valstybines institucijas? Suintrigavo. Gal ir man taip išeitų, o kokios tos valstybinės institucijos? STT, VSD, Policija, SAM, KAM, VTAT, URM, LRS, LRV ar kita? g.gif Kokios pagalbos kreipėtės? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2007 10 25, 16:16)
Blogis egzistavo ir egzistuoja...galima cia beliatristikom uzsiimt ir pasakoti apie tikejima, netikejima, bet labiau pasidomejus, pamatai jog niekseliu pilni kampai. ir kai tau  blogo linki energetiskai stiprus zmogus, kuris dazniausiai buna tau pakenkti norincio zmogaus tarpininkas.
Pati esu tikinti, myliu Dieva ir jo kurinius, man rodes priesu neturiu...bet pasirodo turiu...Parase man tik sms, "plusi kraujais, as tuo pasirupinau" blink.gif  nesamone, netikejau, del visa pikto ugnies pagalba isvaliau namus, save...
po savaites operacija - puliuojantis apindicitas, mazai truko iki trukimo...
pasidomejau. ir suzinojau tookiu baisiu dalyku, kaip tie juodieji magai dirba, kad ieskau asmenu, kurie sugeba kovoti su uzkeikimais, prakeikimais ir visu kitu blogiu.
Viena bureja, paskuria lankesi mano drauge pasiule savo paslaugas, uz 500 litu padaro lele, kurios pagalba valdai koki nori zmogu, dazniausiai jas daro neistikimiems vyrams, ar moterims, kurios nori vedusi vyra prisiristi prie saves...
ir pati parode ant spintos gulincia lele, pasakius, kad kol ji cia gules, tol jos vyras gyvens uz sienos ir tarnaus jai.
ir zinok, kada kokia nesubrendele sugalvos tokiu budu pakenkti tau ar artimiesiems...
Ir melstis gali cia iki apsi...kimo, jei zmogus uzkeike, zmogus ir nuimti gali...astraline kova.

siaubas
Atsakyti
Na kadangi pati dirbu sistemoje, tai man čia keblumų nekyla:) Galima pvz. į vaikų teises kartas nuo karto pasukti (beja tą persona ta vaikų teisių apsaugos tarnyba baisingai nervina, nes kadangi ji nėra šventoji ir šiaip labai mėgsta padraskyti vaiką, tai panelė labai pergyvena) smile.gif dar patinka, kaip mokesčiai dirba:)) Vat pvz. atranda, kad įmonė, kur dirbo panelė dalį algos moka voke ir kadangi įmonei buvo ojojoj, tai pasiliko tik keli darbuotojai viską sutvarkyti, o panelė, kaip ir turi dabar kt darbelio ieškotis. Oi man patinka taip kerštauti, ypač kai panelė turėjo "smarvės" visokių blogumų mano šeimai ir vaikiukui prilinkėti. Pati linkėjo, o aš padariau viską, kad pati sau ir prisilinkėtųsmile.gif) Oi kokia aš "baisa babaisa:)).
Atsakyti
QUOTE(Martina21 @ 2008 07 16, 16:26)
Galima pvz. į vaikų teises kartas nuo karto pasukti
dar patinka, kaip mokesčiai dirba:))

didis.gif va cia yra pati tikroji magija wub.gif
Atsakyti
buvau pas V. BUDRAITYTE. nepasake visai nieko. kalbejo is 30 min.tik 5 apie mane, o kita laika apie save ir savo drauges. apie mane nepamate nieko. specialiai uzdaviau tokiu klausimu, i kuriuos pati zinau atsakymus ir aisku ji neteisingai atsake. pasakojo apie ateiti, na cia tai sunku patikrinti, bet vienas dalykas jau neissipilde, o turejo iki nauju metu.... net nezinau uz ka sumokejau 100 lt. doh.gif
Atsakyti
na uzkeikimai ir prakeikimai, palinkejimai, zodziu visa bloga energija kuria siunti, pasiekia tiksla, bet tiesa ta kad bet koks veiksmas turi atsaka ir grysta atgal 10krt didesne jega.
Aisku tam kuriam siunciama padaro didele zala ir poveikis isisklaido tik po 3 metu, bet galima ir kitaip siek tiek sumazinti poveiki, tai veidrodis po lova tiksliai po sirdimi, jis sugeria dali negatyvios energijos, palengvina blogio poveiki.
Daznas pozymis, kad gavai doze negatyvo tai staiga patamsejantys sidabriniai papuosalai, nelygu kur kerta bloga jega, auskarai, ziedai pakabukai, apyrankes, nurodo tikslia vieta.
kazkas pasakys mistika, bet pagrindinis ginklas kovojant su blogais dalykais yra valios tvirtumas ir tikejimas savo vidinemis galiomis. Blogis ne amzinas, nepenimas emocijomis jis silpsta, kol isnyksta.
Atsakyti
QUOTE(Martina21 @ 2008 07 16, 16:26)
Na kadangi pati dirbu sistemoje, tai man čia keblumų nekyla:) Galima pvz. į vaikų teises kartas nuo karto pasukti (beja tą persona ta vaikų teisių apsaugos tarnyba baisingai nervina, nes kadangi ji nėra šventoji ir šiaip labai mėgsta padraskyti vaiką, tai panelė labai pergyvena) smile.gif dar patinka, kaip mokesčiai dirba:)) Vat pvz. atranda, kad įmonė, kur dirbo panelė dalį algos moka voke ir kadangi įmonei buvo ojojoj, tai pasiliko tik keli darbuotojai viską sutvarkyti, o panelė, kaip ir turi dabar kt darbelio ieškotis. Oi man patinka taip kerštauti, ypač kai panelė turėjo "smarvės" visokių blogumų mano šeimai ir vaikiukui prilinkėti. Pati linkėjo, o aš padariau viską, kad pati sau ir prisilinkėtųsmile.gif) Oi kokia aš "baisa babaisa:)).

Viskas vistiek ratu sukasi blush2.gif Jei kada kerštausiu, tikrai nesakysiu kaip man tai patinka ir tuo nesimėgausiu, na norisi žmogų pamokyt, bet taip džiūgaut g.gif
Atsakyti
Kazkurioje laidoje maciau L.Malinauska ir jis sake netikintis, kad blogis grizta ... kazkaip labai sunku patiketi, negi as nusiuntus prakeiksma nesulauksiu atsako jokio?! kazkaip labai keista....
as tai tikiu, kad prakeikus zmogus, atsakas gali kliuti arba tau arba tavo visai seimai, giminei ir net is kartos i karta g.gif
Papildyta:
sidabrine vilke, o veidrodzio forma turi kazkokios itakos ? pirma karta gridziu apie veidrodi po lova bigsmile.gif ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Nežinau kaip seksis ateinančiom kartom tų kas netiki sugrįžtančia pasiūsta bloga mintimi, bet mano asmeninė patirtis sako ką kita. Užtenka pagalvoti ką negatyvau taip gaunu per nagus-ragus, kad mažai nepasirodo. Guodžiuosi ir džiaugiuosi, kad man pareina, tai yra gera proga save kontroliuoti, gal mažiau š... vaikaičiams paleisiu...
Atsakyti
na taip as irgi manau ,kad daranciam ar linkinciam bloga viskas grizta bumerangu ax.gif
Papildyta:
ax.gif siaip noreciau papasakoti viena atsitikima... tai padariau manau emocijos kai uzvalde o sveikas protas nebemaste... buvau labai supykusi ri iskaudinta ant savo buvusio draugo , tai savo vizalizacijose padariau negera dalyka jam...
realybeje tas mano buves draugas pradejo sekti, labai pablogejo sveikata, labai prastai atrode... tada vizualizacijose atitaisiau klaida. Po kiek laiko mano buves draugas pradejo sveikti, o dabar sveikas ir pasitaises... labai dziaugiuosi, kad pasveiko... ax.gif zn , kad negerai taip , mintyse atsiprasiau ir pasimeldziau uz ji ....
Papildyta:
ir pati nzn kaip ta vizualizacija gali stipriai suveikti unsure.gif
Atsakyti
Laba diena.
Atsiprasau is karto jei ne sitoje temoje uzduosiu klausima blush2.gif

Buvau viena karta pas bureja. Ir ji pasake daug visko... Pasake kad mano gyvenime atsiras yamsi moteris man blogo linkinti is pavydo. Atsirdo ta moteris, veliau pamaciau kad ji man blogo linki.. Kaip to jos blogio isvengti, kaip ji nukreipti? Pastebejau kad namuose esantis sidanras pradejo juoduoti, anksciau to nebuvo..

Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
tikrai gal nuziurejo verysad.gif
Atsakyti