Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "nuimti" užkeikimą?

QUOTE(Martina21 @ 2008 07 01, 13:44)
Tie užkeikimai, prakeikimai - tiesiog žmonių pasąmonė. Pačios įsikalat į galvas visokio bieso. Oi jau kažkas nesiseka ir iš karto - mane užkalbėjo. Tai čia taip išeina, kad visi pasaulio žmonės užkalbėti, nes visiems būna juodų periodų. O ati Afrikos tie miesteliai, kuriuose žmonės miršta badu, nuo ligų ir sausros - aplamai viso pasaulio užkeiktieji. Juk neturi nei darbo, nei namų. Jų vaikai, tėvai ir jie miršta nuo bado ir kt. "š". Baikit su tom nesąmonėm.
Papildyta:
Oi čia kažkuri mergina pasisakė pradžioje, kad ją maždaug kažkas užkeikė, ar užkalbėjo, nes gavo sms, kad pilsis (ar kažkas panašaus) kraujais. Ir vat jai supūliavo apendiksas. Man apendiksas supūliavo 4 m. Nu ir ką? ar aš dabar turiu bėgiot ir verkt visiems kaip mane užkeikė? pasilaidojau kūdykį, pati vos nemiriau - kelių min. reikalas buvo - tai ir vėl mane kas užkalbėjo?smile.gif) Vėjų vėjai. Neturit panos ką veikt. Kiek yra tokių moterų, kurių vaikai miršta, kiek tokių žmonių, kurie jų negali susilaukti, kiek žmonių, kurie po nelaimingų įvykių lieka akli, luoši??? Nu sakyčiau tada visos užkalbėtojos turėtų būti milijonierėmis mažiausiai. O tai jei kūdykis mirė - tai kuo jis nusikalto, kad iš jo gyvybė atimta??? Nu ir kliedėtojos
Papildyta:
Ai dar tiesa nepaklausiau, kuo tie vaikai nusikalto, kuriuo motinos į šiukšlių kibirus ar į srutų duobes išmeta? Jo matyt, jie taip pat jau užkeikti...Kažkam matyt juodai prasikalto. O tai ko didžiausių žmogžudžių niekas neužkeikia? ko prievartautojų niekas neužkeikia? Na o jei ir keikia, tai kažkaip ant jų tikrai nesimato - juos pasodina už grotų - o mes juos išlaikom... Jo įdomiai čia:)



Martina21, console.gif na ko taip, praeis tas pms... Nepatinka - neskaitau, paskaitys tas kam patinka, o kam čia taip tulžį lieti?
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2008 07 01, 14:49)
Martina21,  console.gif na ko taip, praeis tas pms... Nepatinka - neskaitau, paskaitys tas kam patinka, o kam čia taip tulžį lieti?


Pritariu.Siaip,zmones tokie skirtingi,su savo paziurom,nuostatom ir isitikinimais.Bet vis delto,drastiskai teigti tai,ko gerai neismanai,nereiketu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martina21 @ 2008 07 01, 13:44)
Tie užkeikimai, prakeikimai - tiesiog žmonių pasąmonė. Pačios įsikalat į galvas visokio bieso. Oi jau kažkas nesiseka ir iš karto - mane užkalbėjo. Tai čia taip išeina, kad visi pasaulio žmonės užkalbėti, nes visiems būna juodų periodų. O ati Afrikos tie miesteliai, kuriuose žmonės miršta badu, nuo ligų ir sausros - aplamai viso pasaulio užkeiktieji. Juk neturi nei darbo, nei namų. Jų vaikai, tėvai ir jie miršta nuo bado ir kt. "š". Baikit su tom nesąmonėm.
Papildyta:
Oi čia kažkuri mergina pasisakė pradžioje, kad ją maždaug kažkas užkeikė, ar užkalbėjo, nes gavo sms, kad pilsis (ar kažkas panašaus) kraujais. Ir vat jai supūliavo apendiksas. Man apendiksas supūliavo 4 m. Nu ir ką? ar aš dabar turiu bėgiot ir verkt visiems kaip mane užkeikė? pasilaidojau kūdykį, pati vos nemiriau - kelių min. reikalas buvo - tai ir vėl mane kas užkalbėjo?smile.gif) Vėjų vėjai. Neturit panos ką veikt. Kiek yra tokių moterų, kurių vaikai miršta, kiek tokių žmonių, kurie jų negali susilaukti, kiek žmonių, kurie po nelaimingų įvykių lieka akli, luoši??? Nu sakyčiau tada visos užkalbėtojos turėtų būti milijonierėmis mažiausiai. O tai jei kūdykis mirė - tai kuo jis nusikalto, kad iš jo gyvybė atimta??? Nu ir kliedėtojos
Papildyta:
Ai dar tiesa nepaklausiau, kuo tie vaikai nusikalto, kuriuo motinos į šiukšlių kibirus ar į srutų duobes išmeta? Jo matyt, jie taip pat jau užkeikti...Kažkam matyt juodai prasikalto. O tai ko didžiausių žmogžudžių niekas neužkeikia? ko prievartautojų niekas neužkeikia? Na o jei ir keikia, tai kažkaip ant jų tikrai nesimato - juos pasodina už grotų - o mes juos išlaikom... Jo įdomiai čia:)


Mieloji, suprantu tavaji poziuri.Bet -tokioje dideleje ir nuostabioje salyje kaip AUSTRALIJA, yra isleistas istatymas draudziantis viena rituala "Kaulo nukreipimas" (nerandu tinkamesnio vertimo).Bet tai yra ritualas, atliekamas aborigenu genties samano. Isdziovinamas gaidzio kaulas, atliekamas ritualas ir nukreipiamas i zmogu, kuriam norima pakenkti.Tereikia 7 dienu, jog zmogus sunyktu/mirtu (zmogui pakyla temperatura, prasideda vemimas, viduriavimas ir galiausiai mirstama)
Dabar sedziu ir galvoju - nu jo, mes cia lietuveleje tokios vistos, prisimislinam ko yra ir ko ne, sapaliojam apie dalykus, kuriu neismanom, nors patyrimai sako ka kita, o va tokioje Australijoje valdzios vyrai visiskai iseitu bukagalviai, nebijo pries pasauli apsijuokti, patvirtina vyriausybes lygmenyje toki istatyma, kuris draudzia naudoti toki buda , kuris be didelio vargo nuzudo zmogu. Hmmm... mislinu, koks keistas tas pasaulis g.gif
Atsakyti
Tai toje Australijoje tegu jie priiminėja tokius įstatymus. Tai mus irgi Paksas su Lola Pavliošvili "santykiavo". Oi ta ten būrė būrėsmile.gif))))))))))))))))

Jooooo:)))
Papildyta:
Tai pas mus irgi taip išeina, kad vienintelis Paksiux mūs valdžioj pats protingiausias. Kap būrėja pasakys - jau tep i bus:)
Atsakyti
QUOTE(Martina21 @ 2008 07 01, 13:44)
Tie užkeikimai, prakeikimai - tiesiog žmonių pasąmonė. Pačios įsikalat į galvas visokio bieso. Oi jau kažkas nesiseka ir iš karto - mane užkalbėjo. Tai čia taip išeina, kad visi pasaulio žmonės užkalbėti, nes visiems būna juodų periodų. O ati Afrikos tie miesteliai, kuriuose žmonės miršta badu, nuo ligų ir sausros - aplamai viso pasaulio užkeiktieji. Juk neturi nei darbo, nei namų. Jų vaikai, tėvai ir jie miršta nuo bado ir kt. "š". Baikit su tom nesąmonėm.
Papildyta:
Oi čia kažkuri mergina pasisakė pradžioje, kad ją maždaug kažkas užkeikė, ar užkalbėjo, nes gavo sms, kad pilsis (ar kažkas panašaus) kraujais. Ir vat jai supūliavo apendiksas. Man apendiksas supūliavo 4 m. Nu ir ką? ar aš dabar turiu bėgiot ir verkt visiems kaip mane užkeikė? pasilaidojau kūdykį, pati vos nemiriau - kelių min. reikalas buvo - tai ir vėl mane kas užkalbėjo?smile.gif) Vėjų vėjai. Neturit panos ką veikt. Kiek yra tokių moterų, kurių vaikai miršta, kiek tokių žmonių, kurie jų negali susilaukti, kiek žmonių, kurie po nelaimingų įvykių lieka akli, luoši??? Nu sakyčiau tada visos užkalbėtojos turėtų būti milijonierėmis mažiausiai. O tai jei kūdykis mirė - tai kuo jis nusikalto, kad iš jo gyvybė atimta??? Nu ir kliedėtojos
Papildyta:
Ai dar tiesa nepaklausiau, kuo tie vaikai nusikalto, kuriuo motinos į šiukšlių kibirus ar į srutų duobes išmeta? Jo matyt, jie taip pat jau užkeikti...Kažkam matyt juodai prasikalto. O tai ko didžiausių žmogžudžių niekas neužkeikia? ko prievartautojų niekas neužkeikia? Na o jei ir keikia, tai kažkaip ant jų tikrai nesimato - juos pasodina už grotų - o mes juos išlaikom... Jo įdomiai čia:)

brangioji,Tau paaiskinti tai ko klausi, tolygu,kaip pirmoka mokyti aukstosios matematikos..... gal nevark, nesuk galveles,nes per daug man laiko ir pastangu reiketu,kad paaiskinti Tau visa ko klausi.
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2008 07 01, 13:49)
Martina21,  console.gif na ko taip, praeis tas pms... Nepatinka - neskaitau, paskaitys tas kam patinka, o kam čia taip tulžį lieti?

mano mokytojas, didisis Kyskis Pyskis wub.gif visada moko, kad matai kituose tai, ka pats turi savyje wub.gif
Adatele wub.gif jums sunkios pms buna ir tulzimi sergate? console.gif
Atsakyti
O kaip reikia "susigrąžinti" savo pasiųstus negerus žodžius? Iš pykčio leptelėjau, o dabar taip gailiuosi dėl to verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2008 07 06, 00:47)
O kaip reikia "susigrąžinti" savo pasiųstus negerus žodžius? Iš pykčio leptelėjau, o dabar taip gailiuosi dėl to verysad.gif


Tam yra atgaila ir atsiprašymas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 07 06, 10:05)
Tam yra atgaila ir atsiprašymas...



Atsiprašyt tiesiogiai negaliu, nes tas žmogus yra toli. Lieka tik atgaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2008 07 06, 13:44)
Atsiprašyt tiesiogiai negaliu, nes tas žmogus yra toli. Lieka tik atgaila g.gif


Gali atsiprasyti ir turi atsiprasyti, kitu atveju ir atgaila nesuveiks.
Mintimis gali pasiekti ta asmeni ir nuosirdziai paparsyti atleidimo, bet svarbiausia turi atleisti sau, kitaip ir velgi atgaila bevaise.Paparstas tryju "zingsniu" reikalas - atsiprasyk Dievo primiasia, kad padarei klaida ir iskaudinai ji, zmogu ir save.Tada atsiprasyk to zmogaus, ir tada atsiprasyk saves, kad priturkai samoningumo ir iskaudinai save. O tada gailekis ir atlaidams paprasyk, kad Dievas sugrazintu ta energija, kurios tu netekai supykusi ir pasiuntusi tai ,ka tu pasiuneti, nes ji tau givybiskai reikalinga daryti gerus darbus ir Myleti savo artima kaip save pacia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 06 liepos 2008 - 16:13
QUOTE(LinguLingu @ 2008 07 06, 16:11)
Gali atsiprasyti ir turi atsiprasyti, kitu atveju ir atgaila nesuveiks.
Mintimis gali pasiekti ta asmeni ir nuosirdziai paparsyti atleidimo, bet svarbiausia turi atleisti sau, kitaip ir velgi atgaila bevaise.Paparstas tryju "zingsniu" reikalas - atsiprasyk Dievo primiasia, kad padarei klaida ir iskaudinai ji, zmogu ir save.Tada atsiprasyk to zmogaus, ir tada atsiprasyk saves, kad priturkai samoningumo ir iskaudinai save. O tada gailekis ir atlaidams paprasyk, kad Dievas sugrazintu ta energija, kurios tu netekai supykusi ir pasiuntusi tai ,ka tu pasiuneti, nes ji tau givybiskai reikalinga daryti gerus darbus ir Myleti savo artima kaip save pacia



Dėkui už išsamų atsakymą 4u.gif Aš iš pradžių bandžiau vėl iš naujo mintyse "išgyventi" tą pačią situaciją, kai pasiunčiau prakeikimą ir tą savo išsprūdusią frazę bandžiau įsivaizduot kaip kokį kamuolį, kurį mintyse pagaunu ir lyg tai sudeginu. Bet vis tiek kažkaip ne taip g.gif Pasinaudosiu Tavo patarimais. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gytr: 06 liepos 2008 - 21:57
QUOTE(RaGana Esu @ 2008 07 02, 17:03)
brangioji,Tau paaiskinti tai ko klausi, tolygu,kaip pirmoka mokyti aukstosios matematikos..... gal nevark, nesuk galveles,nes per daug man laiko ir pastangu reiketu,kad paaiskinti Tau visa ko klausi.


Gerb. p. RaGana,

nei aš jums brangioji nei kąsmile.gif Šiaip jau klausimai buvo retoriniai o į retorinius klausimus niekas atsakymo ir nelaukia. Galėjot tamsta ir susiprast, kad aš tikrai nelaukiu atsakymo į savo išsakytas mintis.

O jei atvirai tai labai norėčiau vienai personai "gero gyvenimėlio" prilinkėt:) tik kažkaip neveikia:)) Užtat tenka griebtis valstybinių institucijų pagalbos:))
Atsakyti