Įkraunama...
Įkraunama...

Rupūžės ištrauka arba BUFO3

QUOTE(laukinukė @ 2008 10 16, 13:57)
Chaosas pas mus su ligom - viena nespėja pasibaigti, kita jau prasidėjusi. Va, baiginėjasi stomatitas, jau vakar žiūriu, visa gerklė skaisčiai raudona  doh.gif  verysad.gif Tai jau tų coryzalia ir nenaudoju, nes gaunasi, kad vaiką tik tabletėm ir lašais maitini  unsure.gif
Klausimėlis apie Bufo - ar yra kur nors jie lašiukais, nes Rotušės a. davė žirniukus, o jie kaip tai man nelabai patikimas reikalas  schmoll.gif

ir mums dave zirniuku,ciulpiam bet netikiu kad yra koks poveikis,visi jie tie zirniukai vienodi saldus ir tiek schmoll.gif
Atsakyti
kaip naudoti rūpužės ištraukąg.gif
Atsakyti
ar pati darei ar pirkai vaistinėj, ir kam tu ja naudosi sau ar vaikui

aš naudoju dičkei nuo pulingos anginos ir šiaip paraudus tonzulėm 5-10 lašų užpuršųkiu ant tonzulių 3 kart dienoj ir po to jau koks pusvalandis nieko burnon
Atsakyti
aš bufa purškiu ant tonzulių, o i tarpus dar pikio ištraukos, tėtis mano bitininkas tai padares turi smile.gif naturalus antibijotikas
Atsakyti
O kaip tą bufo purkšti?Mes pirkom ,tai buvo žirneliai čiulpiami. g.gif
Atsakyti
Mums Kaune pirko prieš 1 mėnesį BUFO D3 ir jis buvo lašiukais. Tai aš saviškiui duodu po 7 lašiukus 2 kart dienoje.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2008 10 24, 09:08)
ir mums dave zirniuku,ciulpiam bet netikiu kad yra koks poveikis,visi jie tie zirniukai vienodi saldus ir tiek schmoll.gif

Žirniukus teisingai vartoti reikia taip: ištirpinti vandenyje ( geriau virintame ar filtruotame, galima mineraliniame, kiekis nesvarbu) ir duoti vaikui išgerti. Jei palaiko burnoje prieš nurydamas- idealu. Jei ne, tai tiek to. Info iš profesionalaus homeopato.
Atsakyti
kaip naudoti? ispilti lauk toki bruda. brrr... sundaktaryste kazkokia kraupi..
Atsakyti
Joks brudas schmoll.gif o pirmas vaistas prie raudonos gerklės ir anginų thumbup.gif parduodamas homeopatinėse vaistinėse ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlėta @ 2009 02 12, 20:04)
Joks brudas  schmoll.gif o pirmas vaistas prie raudonos gerklės ir anginų  thumbup.gif parduodamas homeopatinėse vaistinėse  ax.gif



Tikrai? Tokio negirdejau. Reikes pameginti. O gal dar ir be antibiotiku apsieinate su ta istrauka? g.gif
Atsakyti
Taip ax.gif Kitaip dar BUFO vadinasi tongue.gif
Atsakyti