Įkraunama...
Įkraunama...

Rupūžės ištrauka arba BUFO3

Na paprasiau ,kad drauge parveztu to bufo3.Ziuresim ar pades.Mano mergina pakimus savaite,po antibiotiku kurso, visokiu kompresu,purskalu,tepimu.Sakau gal ir maziau sirgs.Nes taip tai pastoviai sloga ir gerkle,o is to issirutulioja i kosuli doh.gif
Atsakyti
Bijau ir dziaugtis tfu,tfu,tfu.Nuo rudens savo mazajam duodu Bufo zirniuku, tai rimtai nesirgome.O, pernai i darzeli eidavome savaite, tris sirgdavome ir viskas nuo gerkles.Beda tame, kad musu mieste ju nera,o i Kauna tenka vaziuoti.Kaip tik baiginejame dezute, tai teks vel i kelione leistis ax.gif
Atsakyti
Laba diena, gal žinote kur galima gauti Bufo 3 lašiukais, nes kaune ir vilniuje tik žirniukais pardavinėja( o taip būtų gerai lašiukais).
Ir gal žinote kaip dozuoti vaista žirniukais, nes mano gydytoja mažai susidūrusi su šiuo vaistu
vaikui 9 mėnesiai.


labai laukiu atsakymo. ačiū

su pagarba, mama gintarė
Atsakyti
QUOTE(megee @ 2009 03 20, 15:44)
Laba diena, gal žinote kur galima gauti Bufo 3 lašiukais, nes kaune ir vilniuje tik žirniukais pardavinėja( o taip būtų gerai lašiukais).
Ir gal žinote kaip dozuoti vaista žirniukais, nes mano gydytoja mažai susidūrusi su šiuo vaistu
vaikui 9 mėnesiai.
labai laukiu atsakymo. ačiū

su pagarba, mama gintarė

paskaityk pora postų atgal myelsa yra parašiusi, kad žirniukus ištirpinti reikia (beje aš sumaišiau ir parašiau kad paskaitytum apie tai temoje apie anginą ax.gif , susimaišė temos doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 10 16, 14:57)
Chaosas pas mus su ligom - viena nespėja pasibaigti, kita jau prasidėjusi. Va, baiginėjasi stomatitas, jau vakar žiūriu, visa gerklė skaisčiai raudona  doh.gif  verysad.gif Tai jau tų coryzalia ir nenaudoju, nes gaunasi, kad vaiką tik tabletėm ir lašais maitini  unsure.gif
Klausimėlis apie Bufo - ar yra kur nors jie lašiukais, nes Rotušės a. davė žirniukus, o jie kaip tai man nelabai patikimas reikalas  schmoll.gif

lašiukais kiek supratau, tai tik jau klaipėdoje galima įsigyti, nes apskambinėjusi vaistines man pasakė, kad jau vilniuje ir kaune nebegamina, lašiukais, tik žirniukais, o klaipėdoje gamina , tai pati greitai susisukau ir pažistami nupirko ir atsiuntė per siuntas thumbup.gif
Atsakyti
bufo 3 lasiukai parsiduoda Klaipedoj, Donelaicio g. vaistine Medikana. smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau visą temą, bet taip ir nesupratau, kaip reikia vartoti Bufo3 gydymui, profilaktikai? g.gif Kokiom dozėm?
Atsakyti
as irgi noreciau suzinoti, kiek laiko reikia vartoti BUFO
Atsakyti
Merginos, galvoju, gal ir man vaikams pabandyti sita daikta, nes vis su tom anginom kankinames.
Tik niekaip nesuprantu, ar jis vartojamas profilaktiskai, ar tik sirgimo metu? Kokia jo doze? Ir kiek laiko atidarytas buteliukas galioja (jei skystis).

Aciu.
Atsakyti
Nežinau, ar profilaktiškai Bufo tinka. Gal atsiras, kas naudojo jį tokiu būdu.

Jeigu homeopatinių profilaktiškai, neblogų atsiliepimų girdėjau apie Hepar Sulfuris 6 ir Echinacea complex (Heel'o). Yra šalia tema apie homeopatiją, ten daugiau jums patartų merginos.

Saviškiams anginą esu išgydžius Mercurius Heel (homeopatiniai, kompleksas). Jų sudėtyje yra bene visi pagrindiniai vaistai, tinkantys pūlingai anginai.
Atsakyti
Nu nieko nežinojau, kad būna pirkti tokių dalykų. Šiaip rupūžytą mes taip pat naudojam, bet užpilą namie pasiruošiam smile.gif
Atsakyti
Ir mus kankina angina, tai paskaičiusi čia nupirkau BUFO3 žirniukus. Tik niekur nerandu kiek jų duoti, kaip dozuoti. Gal galite patarti? 4u.gif
Atsakyti