Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Obelėlė

Po metu ketinu leisti vaikuti i darzeli Lazdynuose, gal kas patartu koki pasirinkti?ar yra galimybe pasirinkti aukletoja?ar reikia dabar uzsirasyti i darzeli is anksto, kad po kokiu metu papulti?ar yra eile?Kiek kainuoja menesiui?
Nuo kokio amziaus vaika leisti i darzeli yra normalu?
Busiu dekinga uz bet kokia informacija biggrin.gif
Atsakyti
Mano kiskis lanko darzeli - lopseli Obelele. Lanko nuo dvieju metuku, t.y. nuo lopselio. Esu labai patenkinta tiek lopselio, tiek vyresniu vaiku grupes aukletojomis. Darzelis paprastas, jokiu ypatingu zaislu ar ten kazkokiu pribombasu, bet jau personalas thumbup.gif , bent jau mums pasitaikiusiose grupese.
Pries sita pakeitem tris darzelius, nes kazkaip nepatiko ten dirbantys zmones. O cia prieme su iskestomis rankomis, be jokiu kysiu. Nors tiesa kai prieme nunesiau vedejai saldainiu dezute. rolleyes.gif Zodziu darzeliu labai patenkinta, dukra irgi. Labai silti visu santykiai.
Oi kokia reklama gavosi... blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Mes lankom Obelele, tai atsiliepimai tik patys geriausi, lopselinuku tik buna po kokius 5-6 vaikus ir tie ne visi lanko. Aukletojos labai geros, priima tikrai nuo metuku, nes mano sunaus grupeje dabar kaip tik atvede berniuka gimusi spali.
Visi kiti vaikai virs 2 metu, tai tuo maziuku labai jau rupinasi. thumbup.gif
O tas darzas tai cia nuo P.Grybo einant Architektu g. i virsu koki 100m. suki per kiema i desine ir iki galo.
Atsakyti
Pat tai ar buvai siryt Spygliuke g.gif
as vaziuosiu siandien ta Obelele apziuret. Man asmeniskai ir Riesutelis patiko, labai maloniai prieme, viska aprode. aukletojos super pasirode thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vikix @ 2005 01 28, 07:48)
Mes lankom Obelele, tai atsiliepimai tik patys geriausi, lopselinuku tik buna po kokius 5-6 vaikus ir tie ne visi lanko. Aukletojos labai geros, priima tikrai nuo metuku, nes mano sunaus grupeje dabar kaip tik atvede berniuka gimusi spali.

kai ką tik kalbėjau su Obelėlės vedėja telefonu, ji pasakė, kad priima minimum nuo 1,4 metų, nes priėmimas nuo metų nepasitvirtino, tipo visos mamos savo metinukus atsiėmė atgal. Melavo, reiškia blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu idomu su ta Obelele, kai taip tai vaiku mazai, o taip matai nuo metu dar per mazi schmoll.gif nesupratau nieko, nu bet vistiek sekmes jusu leliams keliaujant i pirma kolektyva smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na, ką, pradedu ir aš po biški galvot apie darželius 4u.gif
Norėčiau pradėti leisti savo mažylę į darželį gal nuo rudens g.gif Nes baisiai nusibodo sedėti namie, ir kažkaip save realizuot užsinorėjau tongue.gif , ir dukrytei nuo to, manyčiau, tik geriau bus. Mėgėja jinai pabendrauti smile.gif
Gal dar kokių naujų atsiliepimų apie tą Obelelę yra? Mums tas darželis visai netoli, ir paskaičius atsiliepimus apie jį, kažkaip būtent juo susidomėjau.
Lauksiu žinių 4u.gif
Atsakyti
Na mes ir toliau lankom Obelele, tai nieko blogo negaliu pasakyti, aplinka nelabai schmoll.gif, bet aukletojos tai tikrai super ir lopselio ir darzelio, vaikui jos tikrai patinka. Bet kaip suprantu darzelis bus neuzilgo remontuojamas, tai turetu ir aplinka pagrazeti. Jei kas Iracka smulkiau domina rasyk AZ, galesiu daugiau papasakoti.
Atsakyti
kaimyne viena dukra leidzia i obelele, ir dabar antraja ruosias vesti. sako kad gerai viskas. zadam ir mes ten eiti, juolab kad maziuku grupes mazos - sake dabar net po 2-3 vaikus ateina. kas man idomu, kad netoliese esantys darzelis - arciau tv boksto, nepasakysiu pavadinimo, bet ten prikimstas vaiku, po 20 grupese ir atsiliepimai kiek prastesni apie ji... o cia ir mokestis mazesnis - apie 120lt menesiui
Atsakyti
Aš gyvenu šalia šio darželio, daug kaimynių klausinėjau-visų nuomonė nekokia g.gif
Gal todėl ir grupėse mažai vaikų wink.gif
Kai pradėjom Lazd gyvent, dažnai į jį einam pasivaikščiot.

Pirmas įspūdis :

prie vartelių Elektros stulpo skydelio nėra atviri laidai kyšo!!! blink.gif

O varteliai be durelių ten vakarais ir savaitgaliais šunis vedžioja!!!

O mažiausių grupėj mačiau mergaitę, apsisnargliavus, išsimozojusi veiduką ir pridžiūvę... Labai gaila pasidarė sad.gif jei mažai vaikų-bet nosytės nėr kada nuvalyt???

Normali vadovė pasirūpintų, kad vartelius įstatytų; iškviestų elektrikus; pakabintų užrašą -šunų nevedžioti...

Maisto racionas daug geresnis Delfinuke negu čia.

dar daržo nelankom bet jaučiu keliausim į Delfinuką Koraluose.

Atsakyti
Mes lankėm ir viskas buvo super thumbup.gif lankėm kaip tik lopšelio grupę, auklėtojos labai geros, vaikai visada buvo prižiūrėti, dėl maisto manau tikrai tu negali spręsti, jeigu nevedei savo vaiko g.gif ten netgi buvo sudaromos tėvų komisijos, kurios stebėjo kaip maistas gaminamas, koks jis ir t.t. racionas tikrai įvairus ... aplinka gražiai tvarkoma, daug medžių, o tai labai gerai vasarą, kai daug saulės ...
Kadangi mano vaikas dabar lanko arčiau namų esantį darželį, tai viskas skiriasi kaip diena nuo nakties smile.gif Ir mažai vaikų lanko manau ne dėl to kad ten būtų kažkas negerai g.gif

Na dėl šunų vedžiojimo galiu pasakyti, kad gali apsaugoti tik didžiulės tvoros, o ne kažkos užrašas schmoll.gif ir tai yra daugumos Vilniaus darželių problema...
Atsakyti
QUOTE(vikix @ 2006 01 28, 21:00)
Mes lankėm ir viskas buvo super  thumbup.gif  lankėm kaip tik lopšelio grupę, auklėtojos labai geros, vaikai visada buvo prižiūrėti, dėl maisto manau tikrai tu negali spręsti, jeigu nevedei savo vaiko  g.gif  ten netgi buvo sudaromos tėvų komisijos, kurios stebėjo kaip maistas gaminamas, koks jis ir t.t.  racionas tikrai įvairus ... aplinka gražiai tvarkoma, daug medžių, o tai labai gerai vasarą, kai daug saulės ...
Kadangi mano vaikas dabar lanko arčiau namų esantį darželį, tai viskas skiriasi kaip diena nuo nakties  smile.gif  Ir mažai vaikų lanko manau ne dėl to kad ten būtų kažkas negerai  g.gif

Na dėl šunų vedžiojimo galiu pasakyti, kad gali apsaugoti tik didžiulės tvoros, o ne kažkos užrašas  schmoll.gif  ir tai yra daugumos Vilniaus darželių problema...



Aš nevedžiau, bet kiti kurie pakeitė daržą taip atsiliepia smile.gif O kituose juk nebuvot -nežinot 4u.gif

Šią savaitę dar 2 neigiamus atsiliepimus girdėjau blink.gif



Beje šunys ir patys ateina ,nes vartelių nesugeba įstatyt blink.gif o kitiems ir užrašo reikia , nes matyt žalio supratimo neturi doh.gif Dar kt daržuose šunų nemačiau


Beje pavėsinėse girtaujama , poto pilna stiklo šukių blink.gif mes patys vaikštinėdami surnkom ir išmetėm, nes vaiką jos labai traukė.

Dar viena aukletoja mažųjų -didelė rėksnė gun_bandana.gif

Na mes jau 100% jo nelankysim 4u.gif




Vikix, O tai kodėl mažai lanko ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikis: 03 vasario 2006 - 11:55