Įkraunama...
Įkraunama...

Tiramisu, tikras itališkas desertas

QUOTE(Muske @ 2009 01 01, 22:11)
as ir dariau pagal sita receptuka -  thumbup.gif tik as dar dadejau ciut zelatinos i krema antra karta darydama, nes pirma kart jis man ciut per skystas gavos. Si karta liuks forma, tik kavos skonio perdaug ir sausainiukai ne italiski tai ir biski per daug sumirko. Bet man klausimelis iskilo del Jusu tortuko. Sonuose labai graziai tik pirstukai atrodo, jie po to sustatyti, ar iskart darant tortuka?


Darau irgi pagal šitą receptą, jau n kartų thumbup.gif neatsivalgomas, viena iškart praryčiau.. Tiesa, aš ir sausainius pati kepu ,)
Atsakyti
Va kam idomu tai radau italisku pirsteliu IKI parduotuveje 4u.gif kainyte 2,99 lt
user posted image
Atsakyti
padariau tiramisu:

http://www.manovirtu...i/tiramisu.html

nu super gavosi..maskarpone suris nerealus..nebuvau vieno ragavusi, bet skanumeas smile.gif ir aisku ziauriai ziauriai reibus..rekomenduoju..
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2009 01 20, 17:50)
padariau tiramisu:

http://www.manovirtu...i/tiramisu.html

nu super gavosi..maskarpone suris nerealus..nebuvau vieno ragavusi, bet skanumeas smile.gif ir aisku ziauriai ziauriai reibus..rekomenduoju..


sūris riebokas, primena greitinėlę, bet tooooks malonus smile.gif
tačiau pats tiramisu man visiškai neriebus, toks lengvas ir gardus išeina. na - "pakylėk mane", tai kaip čia bus sunkus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 01 18, 17:57)
[attachmentid=168086]
Mano irgi darytas sunaus gimtadieniui pagal pirmąjį Bea receptuką. Tik vietoj mascarpones aš naudojau separuotą varškę. Man ir mano svečiams jis labai patinka, nors ir nelabai laiko formą, bet gaunasi gaivus ir neriebus. O vaikams buvo skirtas kitas, be alkocholio - su braškėm ir apelsinų sultimis sulaistytas wub.gif Mirkiau pirštelius šonams irgi žaibišku greičiu lotuliukas.gif

paaiškinkit man,neišmanelei, kaip tuos pirštelius sustatyti doh.gif sudedat vieną sluoksnį kremo ir paskui sustatot? nes jei pradėti nuo "sienelių",tai jie krenta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 01 21, 14:16)
paaiškinkit man,neišmanelei, kaip tuos pirštelius sustatyti  doh.gif sudedat vieną sluoksnį kremo ir paskui sustatot? nes jei pradėti nuo "sienelių",tai jie krenta  doh.gif

Aš tai nestačiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2009 01 21, 14:16)
paaiškinkit man,neišmanelei, kaip tuos pirštelius sustatyti  doh.gif sudedat vieną sluoksnį kremo ir paskui sustatot? nes jei pradėti nuo "sienelių",tai jie krenta  doh.gif

As truputi nupjoviau viena gala, nes per daug dideli pirsteliai buvo ir tada normaliai greitai merki ir statai, cia tik forma jau nuimta ,sonai torto. O kai forma buvo, gerai stovejo thumbup.gif Pirma sonus sudejau, o tada dugna, nupjautus gabaliukus sudejau i tarpus, nes kai apvali forma, daug skyliu gaunasi. O siaip dazniausiai darau i specialia tupperware forma, tik jau vaizdas ne toks, stalo nepapuosi. Bet pirsteliai idealiai telpa, niekas nesilauzo ir neissimeta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 01 21, 16:06)
As  truputi nupjoviau viena gala, nes per daug dideli pirsteliai buvo ir tada normaliai greitai merki ir statai, cia tik forma jau nuimta ,sonai torto. O kai forma buvo, gerai stovejo thumbup.gif Pirma sonus sudejau, o tada dugna, nupjautus gabaliukus sudejau i tarpus, nes kai apvali forma, daug skyliu gaunasi. O siaip dazniausiai darau i specialia tupperware forma, tik jau vaizdas ne toks, stalo nepapuosi. Bet pirsteliai idealiai telpa, niekas nesilauzo ir neissimeta schmoll.gif

o man nedaėjo,kad vieną galą nupjauti reikia doh.gif kad stačiau,stačiau,nenupjovus,o jie vis krito ir krito lotuliukas.gif prakeikiau viską ir dariau paprastai,kvadratinėje formoje tongue.gif
Atsakyti
As staciau pirstukus apvalioje formoje, teko biski pavargti nes irgi labai griuvo visi i sona doh.gif bet man pavyko biggrin.gif o dariau taip: padeliojau kokia puse formos dugna, tada nupjausciau biski galiukus staciu pirsteliu ir staciau juos prispausdama gulinciais cool.gif stai kas gavosi, na cia jau po vaisiu tiek beliko ax.gif
user posted image
Dariau pagal sita recepta 4u.gif
Atsakyti
Neatsisakyčiau šito likusio gabaliuko wub.gif
Atsakyti
Įmetu nuorodą su visu video,pagal kurią aš darau ČIA Gaunasi super ir kas svarbiausia labai greitai.Aš net nestingdau šaldytuve,nes neiškenčiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2009 02 01, 12:04)
Įmetu nuorodą su visu video,pagal kurią aš darau ČIA Gaunasi super ir kas svarbiausia labai greitai.Aš net nestingdau šaldytuve,nes neiškenčiu ax.gif

Tikrai lengva thumbup.gif
Atsakyti