Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(inguteee @ 2007 03 01, 14:32)
MES praeita men. beveik kas antra diena mylejomes o rezultatu dar nera testuka darysiu rytoj



Linkiu sekmes! mirksiukas.gif Parasyk kaip ten bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 01 18, 14:11)
as ir pasiskaiciau zvakes nurodyta puslapiuka ir uzsisakiau mirksiukas.gif
dabar lauksiu kol ateis ir ieskosiu tu paparciu lapu  ax.gif
lape snape, kai gausi papasakok kaip tau sekasi ten ka iziureti, nes man kazkaip atrodo, kad ten sunkiai matysis, bet cia turbut tik kol neturiu dar g.gif

ir labai idomu kiek leliuku uzkibo naudojantis siuo dalykeliu  bigsmile.gif



sveikos mergaites, as irgi naudoju si mikroskopiuka, bet kaskaip nepavyksta mums niekas.... neiseina man su juo susidraugauti, nes per cikla buna net du kartai tu paparciu lapu, nors taip buti neturetu schmoll.gif Tad klausiau gyditojos ar sis metodas labai patikimas, ji atsake kad ji lemia daugelis faktoriu moters organizma veikianciu, tad ir vel likau pilna abejoniu kaip prisikviesti angeleli. Na bet turbut viskam savas laikas ax.gif
Dabar bandau vel, nes jau buvau ji pasidejusi i sona smile.gif na ziuresim, gal pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valdusia @ 2007 03 07, 16:11)
sveikos mergaites, as irgi naudoju si mikroskopiuka, bet kaskaip nepavyksta mums niekas.... neiseina man su juo susidraugauti, nes per cikla buna net du kartai tu paparciu lapu, nors taip buti neturetu  schmoll.gif  Tad klausiau gyditojos ar sis metodas labai patikimas, ji atsake kad ji lemia daugelis faktoriu moters organizma veikianciu, tad ir vel likau pilna abejoniu kaip prisikviesti  angeleli. Na bet turbut viskam savas laikas  ax.gif 
Dabar bandau vel, nes jau buvau ji pasidejusi i sona  smile.gif  na ziuresim, gal pavyks  mirksiukas.gif



as jau ji uzsisakiau irgi, ziuresiu kaip seksis su juodraugauti. Ale man paprasti testai kainuoja tiek pat, keik sis vienam menesiui blush2.gif tai Arboras gaunasi pigiau
Atsakyti
QUOTE(valdusia @ 2007 03 07, 14:11)
sveikos mergaites, as irgi naudoju si mikroskopiuka, bet kaskaip nepavyksta mums niekas.... neiseina man su juo susidraugauti, nes per cikla buna net du kartai tu paparciu lapu, nors taip buti neturetu  schmoll.gif  Tad klausiau gyditojos ar sis metodas labai patikimas, ji atsake kad ji lemia daugelis faktoriu moters organizma veikianciu, tad ir vel likau pilna abejoniu kaip prisikviesti  angeleli. Na bet turbut viskam savas laikas  ax.gif 
Dabar bandau vel, nes jau buvau ji pasidejusi i sona  smile.gif  na ziuresim, gal pavyks  mirksiukas.gif

na man ispradziu lyg ir patiko jisai, bet dabar ziuriu, kad vakar lyg ir jau paparciai pradejo darytis, o siandien vel nieko g.gif kazkas idomaus, na bet toliau bandysiu, nes reik kaip nors ta gandra pagauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 03 07, 20:52)
na man ispradziu lyg ir patiko jisai, bet dabar ziuriu, kad vakar lyg ir jau paparciai pradejo darytis, o siandien vel nieko  g.gif kazkas idomaus, na bet toliau bandysiu, nes reik kaip nors ta gandra pagauti ax.gif


na va man irgi si ryta jau papartukai tokie retesni, bet pagal gleives ir BT tikrai dar nelaikas... g.gif Kaskur skaiciau kad geriausias budas daznai myletis , bet jei mums taip neiseina, nes per diena tiek pavargstam abu kad vakare krentam kaip lapai doh.gif tada belieka gaudyti savo dienas ir tam ruostis showoff.gif
O taip noretusi netyciuko ax.gif bet taip nebesinori laukti...
Atsakyti
Sveikos, merginos,

as tik vakar gavau Arbor indikatoriu, tai suspejau tik paparcio lapus pamatyti, BM buvo darbe, nebuvo kaip išbandyti lotuliukas.gif
o siandien jau paparciu nėra verysad.gif Liko tik grūdeliai verysad.gif Šia tai tau, nespėjau, visada galvojau, kad ovuliacija vyksta vėliau g.gif
Bet šiaip man toks testukas patiko, visai nesunku thumbup.gif
Atsakyti
man tuos paparcius si karta tik viena diena rode, ir ne palaipsniui kaip ten jie raso, o grudeliu dienos, paskui viena jau papartejanti o paskui vel grudeliai blink.gif ir kaip tik ta diena kai jau paparciu nebebuvo pasidariau ovuliacijos testa, ir ka, rodo teigiama. tai kaip suprasti g.gif nes jei testas teigiamas, tai ovuliacija turi vykti per 24 - 36 val, bet jei is paparciu pasidare grudeliai, tai reiskiasi ovuliascija ivyko? nieko nesuprantu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 03 09, 12:18)
man tuos paparcius si karta tik viena diena rode, ir ne palaipsniui kaip ten jie raso, o grudeliu dienos, paskui viena jau papartejanti o paskui vel grudeliai blink.gif  ir kaip tik ta diena kai jau paparciu nebebuvo pasidariau ovuliacijos testa, ir ka, rodo teigiama. tai kaip suprasti g.gif nes jei testas teigiamas, tai ovuliacija turi vykti per 24 - 36 val, bet jei is paparciu pasidare grudeliai, tai reiskiasi ovuliascija ivyko? nieko nesuprantu rolleyes.gif



Na ir as taip kaip ir tu, nelabai jo suprantu. Bet turbut kaip gyditoje sake tai lemia daug ivairiu faktoriu, bet idomu kokie konkreciai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2007 03 08, 21:43)
Sveikos, merginos,

as tik vakar gavau Arbor indikatoriu, tai suspejau tik paparcio lapus pamatyti, BM buvo darbe, nebuvo kaip išbandyti    lotuliukas.gif
o siandien jau paparciu nėra verysad.gif Liko tik grūdeliai  verysad.gif Šia tai tau, nespėjau, visada galvojau, kad ovuliacija vyksta vėliau g.gif
Bet šiaip man toks testukas patiko, visai nesunku  thumbup.gif



o per kiek dienu ji tau atsiunte?
Atsakyti
QUOTE(Kudliukas @ 2007 03 10, 09:58)
o per kiek dienu ji tau atsiunte?



Duok prisiminti... g.gif žadėjo per 3-4 dienas, bet gavau po 7 dienų. Nusiunčiau įpaštą MB atsiimti, tai jis ten ilgai įrodinėjo, kad jam tą siuntinį atiduotų, nors ir savo pasą daviau lotuliukas.gif
Atsakyti
as gavau 4 diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 03 09, 10:18)
man tuos paparcius si karta tik viena diena rode, ir ne palaipsniui kaip ten jie raso, o grudeliu dienos, paskui viena jau papartejanti o paskui vel grudeliai blink.gif  ir kaip tik ta diena kai jau paparciu nebebuvo pasidariau ovuliacijos testa, ir ka, rodo teigiama. tai kaip suprasti g.gif nes jei testas teigiamas, tai ovuliacija turi vykti per 24 - 36 val, bet jei is paparciu pasidare grudeliai, tai reiskiasi ovuliascija ivyko? nieko nesuprantu rolleyes.gif


Labutis, sunku pasakyti g.gif Ar po tų grūdelių vėliau dar pasirodė paparčiai, ar jau ne? Nes man tai bent kol kas viskas vyksta kaip pagal vadovėlį, vien grūdeliai ir jokios kristalizacijos, net minimalios. Nesu bandžiusi kitų ovuliacijos testų, bet domėjausi Billingsono metodu, bet pagal jį man sunkiai sekėsi nustatyti ovuliaciją, nors vaisingos dienos buvo aiškios ax.gif
Atsakyti