Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

na va pradejau nauja cikla 4u.gif
si karta meginsiu naudotis visasi zinomais metodais, ziuresim gal pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valdusia @ 2007 03 12, 21:51)
na va pradejau nauja cikla  4u.gif 
si karta meginsiu naudotis visasi zinomais metodais, ziuresim gal pavyks  ax.gif


Linkiu sėkmės mirksiukas.gif Įdomu, kas tie visi "žinomi metodai", gal yra tokių, kurių dar nežinau? Ties TM nepasirašau, per daug kruopštus, ne man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2007 03 12, 20:38)
Labutis, sunku pasakyti  g.gif Ar po tų grūdelių vėliau dar pasirodė paparčiai, ar jau ne? Nes man tai bent kol kas viskas vyksta kaip pagal vadovėlį, vien grūdeliai ir jokios kristalizacijos, net minimalios. Nesu bandžiusi kitų ovuliacijos testų, bet domėjausi Billingsono metodu, bet pagal jį man sunkiai sekėsi nustatyti ovuliaciją, nors vaisingos dienos buvo aiškios  ax.gif

nea, daugiau paparciu nebuvo, tik ta viena diena, nei diena pries, nei po to.
o kas tas billingsono metodas?

QUOTE(valdusia @ 2007 03 12, 20:51)
na va pradejau nauja cikla  4u.gif 
si karta meginsiu naudotis visasi zinomais metodais, ziuresim gal pavyks  ax.gif

mes ir kita menesi taip pat darysim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2007 03 13, 00:02)
Linkiu sėkmės  mirksiukas.gif Įdomu, kas tie visi "žinomi metodai", gal yra tokių, kurių dar nežinau? Ties TM nepasirašau, per daug kruopštus, ne man  schmoll.gif



na man irgi ne visada pavyksta su temperaturos matavimu, bet si menesi pameginsiu matuoti, stebesiu gleives, ir mikroskopa arbor (seiliu kristalizacija) ax.gif jauciuosi kaip sekliu morka dirbciau lotuliukas.gif
Aciu uz palaikyma mergaites, as irgi jums linkiu sekmes, kartu kur kas smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 03 13, 00:20)
nea, daugiau paparciu nebuvo, tik ta viena diena, nei diena pries, nei po to.
o kas tas billingsono metodas?
mes ir kita menesi taip pat darysim  drinks_cheers.gif


Na tai tas pats gleivių stebėjimo metodas:kai jos iš tirštų palaipsniui pasidaro tąsios ir perregimos - artėja ovuliacijos dieną, o kai jų nėra, arba jaučiamas sausumas - dienos nevaisingos ir pan. ax.gif Šiaip šio metodo minusas- ovuliaciją tiksliai gali nustatyti tik kitą dieną, kai staigiai pasikeičia gleivės, pasidaro vėl drumstos, ar išnyksta - reiškia ovuliacija jau įvyko. Dar gleivių išvaizdą keičia smileysex.gif ,todel norint tiksliai nustatyti vaisingas dienas pageidautina laikinai susilaikyti wub.gif



Valdusia, 4u.gif tokais pat metodais teks pasikliauti ir man
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lioka: 13 kovo 2007 - 21:00
QUOTE(Lioka @ 2007 03 13, 22:54)
Na tai tas pats gleivių stebėjimo metodas:kai jos iš tirštų palaipsniui pasidaro tąsios ir perregimos - artėja ovuliacijos dieną, o kai jų nėra, arba jaučiamas sausumas - dienos nevaisingos ir pan. ax.gif Šiaip šio metodo minusas-  ovuliaciją tiksliai gali nustatyti tik kitą dieną, kai staigiai pasikeičia gleivės, pasidaro vėl drumstos, ar išnyksta - reiškia ovuliacija jau įvyko. Dar gleivių išvaizdą keičia  smileysex.gif ,todel norint tiksliai nustatyti vaisingas dienas pageidautina laikinai susilaikyti  wub.gif
Valdusia,  4u.gif  tokais pat metodais teks pasikliauti ir man



Lioka o tu jau turi viena pupa? Kaip ja prisikvietiai? smile.gif Sutinku kad su vien gleiviu stbejimo metodu labai painu bauna nes dar iir smileysex.gif jas gali padeti sumaisyti, bet tiesa tokia kad per vaisingas dienas labai jau norisi smileysex.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
o gimdos kaklei stebit kuri nors?

sako kai jis aukstai ir atsiveres bei minkstas irgi vaisingos dienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2007 03 13, 19:54)
Na tai tas pats gleivių stebėjimo metodas:kai jos iš tirštų palaipsniui pasidaro tąsios ir perregimos - artėja ovuliacijos dieną, o kai jų nėra, arba jaučiamas sausumas - dienos nevaisingos ir pan. ax.gif Šiaip šio metodo minusas-  ovuliaciją tiksliai gali nustatyti tik kitą dieną, kai staigiai pasikeičia gleivės, pasidaro vėl drumstos, ar išnyksta - reiškia ovuliacija jau įvyko. Dar gleivių išvaizdą keičia  smileysex.gif ,todel norint tiksliai nustatyti vaisingas dienas pageidautina laikinai susilaikyti  wub.gif
Valdusia,  4u.gif  tokais pat metodais teks pasikliauti ir man

aa, aciu, nezinajau, kad gleiviu stebejimas taip vadinamas blush2.gif
as ir stengiuosi stebeti gleivias, kazkaip paauglytej ju visai nemazai budavo, o dabar tik vos vos, tai kartais sunku ka nors nustatyti, na bet stengtis vistiek reikia mirksiukas.gif
QUOTE(Kudliukas @ 2007 03 13, 21:37)
o gimdos kaklei stebit kuri nors?

sako kai jis aukstai ir atsiveres bei minkstas irgi vaisingos dienos ax.gif

apie gimdos kakleli man ginekologe kazka pasakojo, bet as nesigilinau, nes labai sudetingai skambejo, o ir ne aktualu tuo metu buvo, dabar visai neblogai butu zinoti
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 03 14, 00:00)
apie gimdos kakleli man ginekologe kazka pasakojo, bet as nesigilinau, nes labai sudetingai skambejo, o ir ne aktualu tuo metu buvo, dabar visai neblogai butu zinoti



as bandziau bet nereguliariai. Is tikro reikia vieno bent ciklo, akd iprasti stebeti. Pavyzdziui pozicija zemai aukstai tai lengva atskirti. Jei sunku pasiekti, tai aukstai, jei atrodo ne per pirsto ilgi, tai zemai. Kietumas irgi dar nieko, jei kaip nosies galiukas - kieta, jei kaip lupos - minksta. Bet va su kaklelio atsiverimu sudetingiau, rolleyes.gif bent as dar nenutaikiau savo oarganizmo subtilybes siuo aspektu ax.gif

Butina ji stebeti kaip ir BT tuo pat paros metu, galima ir vakare, bet tuo pat metu. Nepamenu tiksliai, bet gimda atrodo rytais buna pakilusi, o vakarais pasileidusi. Taciau uzsirasineti reiketu tuo pat metu kiekviena diena.
Atsakyti
Aciu labai Kudliuk 4u.gif dar vienas metodas , reiks ir man isbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
As siuo metu naudoju du metodus-matuoju BT ir stebiu gleives. Kodel anksciau nepradejau-is tikruju aisku, kada vaisingos dienos, kada ivyksta ovuliacija doh.gif
Atsakyti
Truputi nesupratau, pati sau gali stebėt kakleli??? g.gif Kiek žinau tik daktarė gali tokius dalykus pažiurėt...
Atsakyti