Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

Tai va... doh.gif nebent si menesi ciklas bus ne 27d o ilgesnis, tada viskas ok, bet jei 27d o Ovuliacija 20-a diena, tai kazkokia nesamone... nieko nebesuprantu... verysad.gif
aciu uz pamastymus 4u.gif
Papildyta:
Beja, kad butent ta diena buvo O manau dar ir del to, kad ta diena bade pilvo apacioj zemai zemai, vienoj pusej, o po to per viduri pamaude... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaInga @ 2007 07 03, 11:54)
Labuka,
klausimelis: antra menesi stebiu gleives ir vel tas pats: likus mazdaug savaitei iki mmm tiesiog pliupteli laaabai daug gleiviu vienoj kruvoj, tasiu, skaidriu - vaisingu..??... bet juk negali vaisingos dienos prasidet likus savaitei iki mmm!!  doh.gif
tai gal cia vaisingu dienu pabaiga ar ovuliacija reiskia?..  g.gif  tuno tuno viduj per vaisingas dienas, o kai vaisngas laikas baigias - ismeta jas lauk?..
4u.gif  is anksto aciu uz pamastymus  rolleyes.gif



man taip pat buna. mano ciklas 29-30d paprastai pagal BT ir gleives O vyksta apie 17cd. Viskas taip kaip iš vadovėlio - iš pradžių gleivių mažiau, paskui daug, o paskui staiga dingsta. (tuo metu pakyla BT). Bet praeina pora dienų ir kad pasipila doh.gif toooookios vaisingos , kad kol jų nemačiau nesupratau ką tai reiškia pasakymas - kaip kiaušinio baltymas. Va tai man irgi pastovus klausimas.. kodėl tada???? Kadangi leliu planuojam bandyti pradėti rudeniop tai kol kas užsiimu stebėjimais. Manau jei ir šį mėn bus taip pat lėksiu pas specialitus klausinėtis.
Mažu gauta informacija padės paskiau rudenį wub.gif
Atsakyti
va va, ir man taip blink.gif
jei ka suzinosi - parasyk... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaInga @ 2007 07 05, 16:04)
va va, ir man taip  blink.gif
jei ka suzinosi - parasyk...  4u.gif


OK.. būtinai parašysiu.. drinks_cheers.gif
tu irgi.. jei ką .. 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
siaubas, per mano ziopluma tiek galvos skausmo!!!!
Ivedziau kazkada nestumo planuoklyje duomenis, o ten ismeta 3 men i prieki, tai as paziurejau, kad man mmm turi buti 7d RUGPJUTI!!! o ne liepa!!! o liepa 12d, taigi tada viskas sutampa, kad ta diena tikrai galejo but ovuliacija ir viskas cia tvarkoj pas mane lotuliukas.gif
o dar prie juros vaziavom, tai vitamino C privalgiau kaip uz puse metu, kad atitolint mmm, o ju pasirodo ir neturejo dar buti... doh.gif
bet tada iseina, kad mano vyras "nespejo" vaisingom dienom.. ax.gif taigi visko gali buti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaInga @ 2007 07 09, 10:55)

o dar prie juros vaziavom, tai vitamino C privalgiau kaip uz puse metu, kad atitolint mmm, o ju pasirodo ir neturejo dar buti...  doh.gif


O jis atitolina mmm?Tai kiek tada jo isgert reikia?
Atsakyti
kiek zinau kelias dienas pries numatomas mmm, po kokias 4 tabletes i diena, tik ne vienu metu.
Papildyta:
kad rugstys nesukiltu... 4u.gif
Atsakyti
labai priklauso nuo organizmo, bet šiaip laabi mažai kam iš tiesų ta citrina atitolina... aš prieš vieną pasimatymą tiek citrinų valgiau, visą indelį vit c gėriau, kai dozė yra 2 tabl o aš keturias er dieną, ir taip 2,5 sav ir nieko. atėjo kada reikėjo, "laiku ir per patį pasimatymą" ir dar kai davė tai nepagailėjo, visas vit c turbūt išėjo doh.gif taip kad tik kt nusireguliuot gali..

o šiaip aš dar noriu paklaust, jei maždaug numačiau kada oo buvo, tai po kiek laiko mm turi pasirodyt? ar po mm galima pasakyti kada oo bus, nebežinau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 07 09, 17:20)


o šiaip aš dar noriu paklaust, jei maždaug numačiau kada oo buvo, tai po kiek laiko mm turi pasirodyt? ar po mm galima pasakyti kada oo bus, nebežinau  blush2.gif  doh.gif



kiek teko skaityti literatūroje book.gif rašo, kad moters ciklo dalis prieš ovuliaciją trunka kiekvienai labai individualiai, o periodas po ovuliacijos visom vienodai apie 14 dienų.
Atsakyti
g.gif tai tada nebežinau, reiškias tada, kada galvojau kad buvo oo netas buvo. nes man pvz mm buvo 05,05 po to 06,04 ir galvojau kad OO buvo 06,15-16 d. nes tada jutau kažkokius skausmus šone dvi dienos ir praėjo, ir pažiūrėjau kaip tik 12-13 cd tai galėjo būti. bet tai jau praėjo daugiau nei dvi sav po to, o mm dar nėra. tai gal tada ne tada buvo oo.. o dabar jokių požymių nei kad mm bus nei ką.. aną sav buvo toks jausmas, ir gleivių kelios dienos tai galvojau kad jau mm.. nu reiks laukt doh.gif
o smileysex.gif buvo tik 07,01 na ir toliau kitom dienom iki dabar, prieš tai ne, tai nėštumo šansai atmesti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 10 liepos 2007 - 10:17
periodas nuo įvykusios ovuliacijos iki menstruacijų laikomas 10-16 dienų. Kiekvienai moteriai šis periodas būna vienodo ilgio kiekvieną ciklą, svyruoja nebent porą dienų, o pirmoji ciklo dalis (ikiovuliacinė) gali skirtis kiekvieną mėnesį. BT matavimas padeda moterims su nereguliariu ciklu sužinoti, kada joms laukti menstruacijų.

zodziu, reik sekt kiekviena men kada tau O ir po kiek dienu nuo jos prasideda mmm, ir taip po keliu men visada zinosi kada O ir kada laukt mmm rolleyes.gif
Atsakyti
unsure.gif tai vat akd reikia sekt pastoviai, matuotis bt... o kadangi man nerealu atsikelt kasdien tuo pačiu metu, tai nieko ir nesigauna, tai ir gyvenu vis laukimu gal jau šiandien doh.gif doh.gif
Atsakyti