Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

o man atrodo kad si men ir nebebus man O verysad.gif verysad.gif nesuprantu praeitus men budavo.....nekyla Bt si men o jau pagal viska turejo verysad.gif
Papildyta:
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Labas mergaitės,
Jūs čia, manau, pakankamai patyrusios, taigi paklausiu 4u.gif
MMM buvo birželio 17 d., ciklas 31 diena, vakar su vyru labai norėjom smileysex.gif , o apsaugos tai nėr blush2.gif , na turėjau Pharmatex žvakučių, bet jų patikimumu abejoju biggrin.gif , bet pasinaudojom ir proga, kad buvom dviese, ir žvakutėm.
Po to praėjus kokioms 5 valandoms pradėjo mausti pilvo apačią, bet taip neblogai, padaugėjo išskyrų, na taip dar nebuvo niekad. Gal čia tik tokia ryški ovuliacija, o gal? blink.gif nestuke.gif Kaip manot? Nu juk penkios valandos kai ne viena gi nesijaučia? blink.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2007 07 02, 13:59)
Labas mergaitės,
Jūs čia, manau, pakankamai patyrusios, taigi paklausiu 4u.gif
MMM buvo birželio 17 d., ciklas 31 diena, vakar su vyru labai norėjom  smileysex.gif , o apsaugos tai nėr  blush2.gif , na turėjau Pharmatex žvakučių, bet jų patikimumu abejoju  biggrin.gif , bet pasinaudojom ir proga, kad buvom dviese, ir žvakutėm.
Po to praėjus kokioms 5 valandoms pradėjo mausti pilvo apačią, bet taip neblogai, padaugėjo išskyrų, na taip dar nebuvo niekad. Gal čia tik tokia ryški ovuliacija, o gal? blink.gif  nestuke.gif  Kaip manot? Nu juk penkios valandos kai ne viena gi nesijaučia? blink.gif
Ačiū 4u.gif

nu kad nescia po 5 val tai tikrai nepajausi, schmoll.gif kad o buvo tai didesne tikimybe g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Šį ciklą nesigavo su O gaudymu pagal gleives, kažkaip nelabai jų matėsi vaisingų per tariamas O dienas, nors pagal echo folikulas brendo. O ir ciklas 4 dienom pasibaigė anksčiau nei turėjo, o dar tos kreminės išskyros ciklo vidury doh.gif . Viskas kažkaip susivėlė. Pradedu naują stebėjimo sezoną. Žiūrėsim, kaip bus, jei vėl nieko nesigaus, eisiu Ovuliacijos testukų pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2007 04 10, 19:01)
as jau visai nebesuprantu, tai jei mm pavyzdziui trunka 5-6 dienas, tai tau vaisingos dienos yra 3-4 diena po mm? as visada galvojau, kad vaisingos prasiseda bent jau po geros savaites po to kai baigiasi mm blink.gif

-----------------------------------------------------
Nieko nesuprantu ir aš  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Šiaip dažniausiai man O vyksta 11-12-13 c diena.
Tikrai nebūtinai po savaitės prasideda vaisingos dienos, ax.gif  kai kurioms parasideda  dar net per paskutines mmm dienas g.gif
Šiaip man su pilvu irgi taip pat, mausti gali pradėti net pagalvojus  bigsmile.gif
Bet nuo galvojimo gleivės siek tiek rausvai tikrai nenusidažo prieš O  victory.gif

Lioka tau didziausias aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
labai retai, kada tik pasibaigus mm su vyru reikaliukais uzsiimdavom, o po tavo parasymo, galvoju reik pabandyt, na tipo ant durniaus mirksiukas.gif ir uzkibo!!!
tiksliai zinau kuria diena, nes iskart po to saugotis nusprendem ir planavima trumpam atideti.
niekada nebuciau pagalvojus, kad pas mane ovuliacija taip anksti vyksta. o kadangi ciklas baisiai nereguliarus, tai isivaizdavau, kad jinai pas mane kokia 20 ciklo diena doh.gif ar dar veliau, beja ir ovuliacijos testai kartais rodydavo, kad vyksta 20 - 30 ciklo diena doh.gif
dabar laimes pilnos kelnes, tikiuosi viskas toliau sekmingai klosis
Atsakyti
QUOTE(china @ 2007 07 02, 17:31)
Lioka tau didziausias aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif
labai retai, kada tik pasibaigus mm su vyru reikaliukais uzsiimdavom, o po tavo parasymo, galvoju reik pabandyt, na tipo ant durniaus  mirksiukas.gif  ir uzkibo!!!
tiksliai zinau kuria diena, nes iskart po to saugotis nusprendem ir planavima trumpam atideti.
niekada nebuciau pagalvojus, kad pas mane ovuliacija taip anksti vyksta. o kadangi ciklas baisiai nereguliarus, tai isivaizdavau, kad jinai pas mane kokia 20 ciklo diena  doh.gif  ar dar veliau, beja ir ovuliacijos testai kartais rodydavo, kad vyksta 20 - 30 ciklo diena  doh.gif
dabar laimes pilnos kelnes, tikiuosi viskas toliau sekmingai klosis



GHINA, sveikinu LABAI LABAI LABAI : nestuke.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Tai likimas mirksiukas.gif , bet taip džiugu girdeti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lioka @ 2007 07 02, 19:22)
GHINA, sveikinu LABAI LABAI LABAI : nestuke.gif   clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif
Tai likimas  mirksiukas.gif , bet taip džiugu girdeti... ax.gif

aciu smile.gif
zinok likimu nelabai tikiu, manau pavyko, nes pirma karta per vaisingas dienas smileysex.gif , na bet nesvarbu, kas kaltas, likimas ar vaisingos dienos, svarbiausiai po metu bandymo pavyko nestuke.gif patapti

ir jums visoms sekmes linkiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo china: 03 liepos 2007 - 10:26
Labuka,
klausimelis: antra menesi stebiu gleives ir vel tas pats: likus mazdaug savaitei iki mmm tiesiog pliupteli laaabai daug gleiviu vienoj kruvoj, tasiu, skaidriu - vaisingu..??... bet juk negali vaisingos dienos prasidet likus savaitei iki mmm!! doh.gif
tai gal cia vaisingu dienu pabaiga ar ovuliacija reiskia?.. g.gif tuno tuno viduj per vaisingas dienas, o kai vaisngas laikas baigias - ismeta jas lauk?..
4u.gif is anksto aciu uz pamastymus rolleyes.gif
Papildyta:
China, dziugu uz tave! sveikinu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaInga @ 2007 07 03, 11:54)
Labuka,
klausimelis: antra menesi stebiu gleives ir vel tas pats: likus mazdaug savaitei iki mmm tiesiog pliupteli laaabai daug gleiviu vienoj kruvoj, tasiu, skaidriu - vaisingu..??... bet juk negali vaisingos dienos prasidet likus savaitei iki mmm!!  doh.gif
tai gal cia vaisingu dienu pabaiga ar ovuliacija reiskia?..  g.gif  tuno tuno viduj per vaisingas dienas, o kai vaisngas laikas baigias - ismeta jas lauk?..
4u.gif  is anksto aciu uz pamastymus  rolleyes.gif
Papildyta:
China, dziugu uz tave! sveikinu!  thumbup.gif


Manau,kad tuomet ir ivyksta Ovuliacija.
Atsakyti
QUOTE(IngaInga @ 2007 07 03, 09:54)
Labuka,
klausimelis: antra menesi stebiu gleives ir vel tas pats: likus mazdaug savaitei iki mmm tiesiog pliupteli laaabai daug gleiviu vienoj kruvoj, tasiu, skaidriu - vaisingu..??... bet juk negali vaisingos dienos prasidet likus savaitei iki mmm!!  doh.gif
tai gal cia vaisingu dienu pabaiga ar ovuliacija reiskia?..  g.gif  tuno tuno viduj per vaisingas dienas, o kai vaisngas laikas baigias - ismeta jas lauk?..

O kartais nera taip, kad pries ta pliupsni 1-2d. pries buvo myletasi ir tai yra lauk isbeganti sperma?

Kokio ilgio tavo ciklas?
Atsakyti
nemanau... mes dar "negaminam" vaikelio.. blush2.gif tiesiog labai atsainiai jau saugotis pradejom ir jauciu, kad tuoj pradesim gamyba - laukiu vyro palaiminimo biggrin.gif , taigi pradejau dometis visais sitais dalykeliais...ciklas 27d (tai buvo 20d)..veloka ovuliacijai g.gif nors kaip tu ir sakai, pries diena vyras ne viska spejo lauk isleiti blush2.gif bet pateko ten visai nedaug...manau... tai nzn..bet ir praeita men tas pats buvo (tada tikrai nepateko)
Topinis klausimas: ar gali buti O taip velai? (Savaite iki mmm)
Aciu uz demesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaInga @ 2007 07 04, 10:15)
nemanau...  mes dar "negaminam" vaikelio..  blush2.gif  tiesiog labai atsainiai jau saugotis pradejom ir jauciu, kad tuoj pradesim gamyba - laukiu vyro palaiminimo  biggrin.gif , taigi pradejau dometis visais sitais dalykeliais...ciklas 27d (tai buvo 20d)..veloka ovuliacijai  g.gif nors kaip tu ir sakai, pries diena vyras ne viska spejo lauk isleiti  blush2.gif  bet pateko ten visai nedaug...manau... tai nzn..bet ir praeita men tas pats buvo (tada tikrai nepateko)
Topinis klausimas: ar gali buti O taip velai? (Savaite iki mmm)
Aciu uz demesi  biggrin.gif


Abejotina g.gif Pati O gal ir gali būti vėliau, bet laikotarpis po O, bent man, siekia 16-14 d. mirksiukas.gif
Atsakyti